Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mamice sto ste prenijele , kakve su vaše bebice u stomaku ? Moja je tokom dana OK, ponekad udari, okrene se, Al evo otkako sam legla u krevet ima tulum dole 😂 večeras mi nema spavanja čini mi se, još me krsta bole i dno stomaka bas, pa ne znam jel su to lažni trudovi ili od njenog udaranja ? 

  • Avatar Ina1011

    Ina1011

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženske!
    Evo konačno da se i ja javim 🥳 Stefan nam je došao jučer (17.9.) u 5:56 ujutro. 💙

    Primili su me u petak u bolnicu s idejom induciranog poroda u subotu ujutro ali cim sam primljena na odjel krenuli su prirodni trudovi i poslali su me u rađaonu. Porod je trajao ukupno 15h, i bio je prirodan.. ali zapravo je prvih 14h bilo lagano uz trudove.. zadnjih sat vremena me ubilo u pojam. 

    Ali izdržali smo i to, mala mrvica od 3320g i 50cm sad  spava kraj mene i to je najbitnije 🥰 Dojenje smo odmah uspostavili, tako da ni tu nije bilo nekih većih problema i to je to.. jedva čekamo da stignemo doma tati i da smo svi zajedno 💙

    💁🏼‍♀️ 35 / 🙋🏻‍♂️ 25 (😊)
    31.12. ➕
    20.01. (6+5) uzv pokazuje ❤️
    07.09. 💙

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ina čestitke od ❤️! Dobro došao Stefan 👶🥰
    Vidiš, znao je on kad treba doći, na kraju prirodno, supeeeer 👌❤️

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Dobro nam došao Stefan, mamice čestitke od srca ♥️ sad nam se mamice lijepo oporavi i za čas ste vi doma u svoja četiri zida 🥰

  • SUZY0507

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ina1011

    Pozdrav ženske!
    Evo konačno da se i ja javim 🥳 Stefan nam je došao jučer (17.9.) u 5:56 ujutro. 💙

    Primili su me u petak u bolnicu s idejom induciranog poroda u subotu ujutro ali cim sam primljena na odjel krenuli su prirodni trudovi i poslali su me u rađaonu. Porod je trajao ukupno 15h, i bio je prirodan.. ali zapravo je prvih 14h bilo lagano uz trudove.. zadnjih sat vremena me ubilo u pojam.

    Ali izdržali smo i to, mala mrvica od 3320g i 50cm sad spava kraj mene i to je najbitnije 🥰 Dojenje smo odmah uspostavili, tako da ni tu nije bilo nekih većih problema i to je to.. jedva čekamo da stignemo doma tati i da smo svi zajedno 💙


    Čestitam  na bebici i super porodu! Brz oporavak i dolazak kući!♥️

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mamice , da se i mi prijavimo, danas oko 14 h je stigla jedna princeza na svijet , oko 3300 kg i 51 cm 💜 sad malo dojimo pa spavamo . Puno sreće svim mamicama koje iščekuju, da to prodje sto brže i bezbolnije kao sto je u našem slučaju 😊

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Čestitam cure!! Baš mi je drago da vam se sve tak super posložilo ☺️
    Sve nas je manje ostalo… Ruli kak se ti drzis?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Mina09

    Mamice , da se i mi prijavimo, danas oko 14 h je stigla jedna princeza na svijet , oko 3300 kg i 51 cm 💜 sad malo dojimo pa spavamo . Puno sreće svim mamicama koje iščekuju, da to prodje sto brže i bezbolnije kao sto je u našem slučaju 😊


    Čestitam ❤️ Kako ti je krenulo sve? Kad stigneš opiši malo, za nas koje iščekujemo 🤩🤞🥰

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Matuška

    Čestitam cure!! Baš mi je drago da vam se sve tak super posložilo ☺️
    Sve nas je manje ostalo… Ruli kak se ti drzis?


    Ja sam okej, ništa mi nije :D imam filing da mogu ovako još sto godina 🤷‍♀️ 
    Ti? 

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ruli

    Mina09

    Mamice , da se i mi prijavimo, danas oko 14 h je stigla jedna princeza na svijet , oko 3300 kg i 51 cm 💜 sad malo dojimo pa spavamo . Puno sreće svim mamicama koje iščekuju, da to prodje sto brže i bezbolnije kao sto je u našem slučaju 😊

    Čestitam ❤️ Kako ti je krenulo sve? Kad stigneš opiši malo, za nas koje iščekujemo 🤩🤞🥰


    Nakon sinoćnjeg partija u stomaku koji je beba organizirala , kao nikad do sad 😄 ujutro oko 8h primjetila blago curkanje vodenjaka, tuširala se kući vrućim vodom do jedno 10 h, zatim u bolnicu, otvorena bila cc4-5 cm, ostala tu s laganim trudovima koji su krenuli biti jači oko 13h, oko 14 h se porodila . Sve hvala Bogu školski prošlo , nadam se i kod vas da će istoooo 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.