Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ina1011

    Ruli imam osjećaj kao da smo samo nas dvije ostale 😂 s time da sam ja već debelo preko termina 🙄


    Ti imaš sutra pregled, jelda? Jel osjećaš što da se dešava? 
    Mene sad užasno odjednom bole leđa jako nisko..
    Mina, da, jesmo nas 3 samo ostale? :D

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ruli

    Meni stanje nepromijenjeno. 1cm otvorena, beba procjenjena na 3 i pol kile već 

    Velika bebica nema Sta 💙 i mi čekamo sutra aBd pregled , 40+2, pa da vidimo Sta i kako dalje . Sve super samo dosadilo vise ovo iščekivanje , odužilo se bas, s obzirom da sam prvi porod imala u 37 sedmici 😂

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ina1011

    Ruli imam osjećaj kao da smo samo nas dvije ostale 😂 s time da sam ja već debelo preko termina 🙄


    Ima nas joooos 😩😂😂😂💜

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Da, Ina sutra je pregled je tako?
    Ruli prati malo tu bol, možda je neki početak 🤗
    Mina09 javi se s novostima ❤️
    Ja sam skroz nestrpljiva 🙈

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Mina09

    Ina1011

    Ruli imam osjećaj kao da smo samo nas dvije ostale 😂 s time da sam ja već debelo preko termina 🙄

    Ima nas joooos 😩😂😂😂💜


    ♥️♥️♥️♥️♥️

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Cure i ja sam tu, a kod mene se još ništa ne dešava. A i bolje, nek pričeka još malo☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Kako ste me zbunile! Sad sam skužila da imamo dvije Mine 😄 
    Ima nas, ima, i neka ☺️
    Danas su kao dali kišu, međutim ovdje je ful sunce i planiram danas biti ful aktivna, duge šetnje (i sladoled 😂). 
    Leđa me i dalje nisko boluckaju ali ništa posebno.

  • .mila

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Cao zene, evo i mene 

    Cestitam svim novim mamitama, bebe dobro nam dosle 🥰🥰🥰

    Sto se mene tice, 38+6 danas, u srijedu sam imala
    pregled u TA, na 38+4, bila sam na 3-4 cm otvorena, glavica jako nisko… Zbog d-dimera koji je u porastu i sa najvecom dozom Clexane (0,8) konzilij je predlozio induciranje gelom u ponedjeljak 19. septembra na 39+2…
    U slucaju da ne krene samo dotad. 
    U ponedjeljak sam imala neki blagi crvenkasti iscjedak samo na papiru, uz to mlijecni sluzavi vec nekoliko dana, povremeno imam lazne kontrakcije i kao blage menstrualne bolove… Danas radila nalaze za prijem koji bi trebao biti u nedjelju ujutro, a gel u ponedjeljak… 
    Sve se nadam da ce krenuti samo dotad, al kontam da cu se dotad otvoriti na barem 5-6 cm pa da ce i gel brze djelovati 😅😅😅 i da nece biti nepodnosljivi bolovi… 

    U svakom slucaju citamo se, sretno svima 🥰🥰🥰

    34, 32
    - 10/18 H 💙
    - 9/22 E ❤️

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ruli

    Kako ste me zbunile! Sad sam skužila da imamo dvije Mine 😄
    Ima nas, ima, i neka ☺️
    Danas su kao dali kišu, međutim ovdje je ful sunce i planiram danas biti ful aktivna, duge šetnje (i sladoled 😂).
    Leđa me i dalje nisko boluckaju ali ništa posebno.


    Imaju nas dvije hahahah i još smo tu negdje s terminima ja mislim 😂 evo ja upravo s pregleda, 40+2, otvorena dva prsta, služni čep ispada, bebica OK hvala Bogu , ako se ništa u medjuvremenu ne desi, u utorak na inducirani aBd. Samo me tlak zeza evo nekoliko dana, pa su mi uključili Methyldopu , Al ja mislim da je vise na psihičkoj bazi jer se prepadnem kad dodjem u bolnicu jer nalazi su sasvim dobri. Kakvih noviteta ima kod vas ? ♥️

  • Avatar Iri

    Iri

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Nasa bebica je stigla jutros rano u 39 tjednu tocno, iznenadio nas sviju, bolno jest bilo naravno, ali me je disanje spasilo, bila sam sama u porodajnoj sali i prodisavala trudove dok nisam osjetila jaku potrebu za tiskanjem, tada su dosle sestre a doktor nije ni uspio doci, bebac izasao 🙈 

    🧔- 33 👩-28
    -2018- Baby boy M 💙

    12.01.2022- ➕️
    Termin 23.09.2022- Baby boy L 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.