Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ima333

Broj poruka: 710

Prijavi adminu

Princess_Mimi

Evo me… Zadrzat ce me u bolnici na promatranju. Ctg je ok, kao i sve pretrage do sad, ali posto sam imala prosli put rizicnu trudnoću oprezni su. Ujutro ce mi napraviti briseve i jos jednu pretragu pa cemo znati sto dalje. Moja doktorica kaze da bi mogla biti iritacija maternice koja moze uzrokovati prijevremeni porođaj. Nadam se da nije nista tako, niti ozbiljno i da sutra idem doma.
    Najteže mi pada sto mi fali moja beba, moj toddler od 20 mj koji me doma ceka i ne kuži bas zasto necu doci po njega, odnosno da moram ostati preko noci 😔

Dobro je da budes na promatranju, znam da je najteze djecicu doma ostavit. No sjeti se uvijek da je to za vise dobro. Drzim fige da sve bude ok i da ides doma sutra. Javi se.

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    27.01.22. Mini anomaly scan ✔️, Nifty Plus ✔️💙beba T💙
    Termin: 22.08.2022.
    [lilypie.com]

Aries5

Broj poruka: 314

Prijavi adminu

Princess_Mimi

Evo me… Zadrzat ce me u bolnici na promatranju. Ctg je ok, kao i sve pretrage do sad, ali posto sam imala prosli put rizicnu trudnoću oprezni su. Ujutro ce mi napraviti briseve i jos jednu pretragu pa cemo znati sto dalje. Moja doktorica kaze da bi mogla biti iritacija maternice koja moze uzrokovati prijevremeni porođaj. Nadam se da nije nista tako, niti ozbiljno i da sutra idem doma.
    Najteže mi pada sto mi fali moja beba, moj toddler od 20 mj koji me doma ceka i ne kuži bas zasto necu doci po njega, odnosno da moram ostati preko noci 😔

Sve smo uz tebe 🥰 drzim fige da sve bude uredno i da si sutra sa svojim malenim doma 💜💜

👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

• zvonkobonko

Broj poruka: 352

Prijavi adminu

Ima333 i Moana tenkjuuu.
    Mene boli bas trtica trtica. Sami rub trticne kosti. Inace nemam guzice nikakve, tako da bas na kosti i sjedim, al nikad u zivotu me to nije bolilo. 
    Na ledja mi se ne prenosi, al me ledja opcenito bole, nevezano za ista 😅 to masazama rjesavam.

➕ 2.1.22.
    termin 12.9.22. stize decko <3
    [lilypie.com]

Moana

Broj poruka: 153

Prijavi adminu

Znaci hit. 
    Socijalni ginekolog mi odbija dati uputnicu za stitnjacu i krv dok ne dodem kod njega uzeti briseve. Neznam sto da kazem jer po meni je to zaista nepotrebno ovakvo ponasanje. 

🐚🪸
    [lilypie.com]

Princess_Mimi

Broj poruka: 355

Prijavi adminu

Moana

Znaci hit.
    Socijalni ginekolog mi odbija dati uputnicu za stitnjacu i krv dok ne dodem kod njega uzeti briseve. Neznam sto da kazem jer po meni je to zaista nepotrebno ovakvo ponasanje.

Mozes privatno to odraditi?

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Princess_Mimi

Broj poruka: 355

Prijavi adminu

Hvala vam cure moje drage 😊 bit će to sve ok ❤️

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Moana

Broj poruka: 153

Prijavi adminu

Pardon, nisam to objasnila kako treba.
    Receno mi je da ni doznaku necu dobiti ukoliko se ne pojavim na brisevima 😂

🐚🪸
    [lilypie.com]

• ima333

Broj poruka: 710

Prijavi adminu

Moana

Usto frajer na lijevu nogu ocito. Ma odi odradi te briseve i mirna si.. bar ces i njih odradit, kaj.

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    27.01.22. Mini anomaly scan ✔️, Nifty Plus ✔️💙beba T💙
    Termin: 22.08.2022.
    [lilypie.com]

• chivas12y

Broj poruka: 160

Prijavi adminu

Mimi cuvaj se i drzi se, nadajmo se da ces sutra vec kuci i da je sve u redu, uz tebe smo ❤️…
    Ima sto se tlaka tice puno tekucine i kad osjetis vrtoglavicu legni i noge na uzviseno, ja sam u pocetku se mucila sa niskim tlakom bas mi je bilo grozno…
    Moana sto se tice soc gin nije mi jasno koji je njegov problem i iz kojeg razloga ti ne zeli dat uputnicu nego trazi da kod njega briseve odradis, jel mu mozes reci da ce ti ili da ti je privatni gin rekao da ce on uzeti briseve posto kod njega vodis trudnocu, nezz jel to glupo, al bas nepotrebno ponasanje od njega… jer koliko sam ja upucena trudnicama nije dobro bas badat doli bezpotrebno jer moze doc do krvarenja od uzimanja briseva…

[lilypie.com]
    👩🏼29
    👨🏻38
    2017. Missed ab,
    2019. pokusavanje ponovno,
    2021. Klomifen, Glucophage zbog granicne inzulinske rezistencije
    13.12.’21 zm,
    14.01.’22. ➕
    Termin: 27.09.’22. It’s a girl 💖

• chivas12y

Broj poruka: 160

Prijavi adminu

Moana

Taj je stvarno u k…., jel ti mozda kasno da nades nekog drugog socijalnog ginica 

[lilypie.com]
    👩🏼29
    👨🏻38
    2017. Missed ab,
    2019. pokusavanje ponovno,
    2021. Klomifen, Glucophage zbog granicne inzulinske rezistencije
    13.12.’21 zm,
    14.01.’22. ➕
    Termin: 27.09.’22. It’s a girl 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.