Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ej cure oce kojoj od vas odma muz ic na ovaj porodiljni od 10 dana kad rodite? Moj je mislio godisnji uzet 2 tj al onda mi bolje da uzme taj porodiljni il?🤔

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Moj će koristiti tih 10 dana, ali nigdje nisam našla inf ima li točno kada se to mora koristiti. Mislim ima mi smisla da krene koristiti kad dođemo iz bolnice, a ne čim rodim.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Moj ce probati, nadam se da ce proci. Bit ce prvi u firmi od kad je zakon donesen pa se nadam da nece bit problema. Realno itako ce bit dostupan online i otic ako nesto treba ali mi je bitno sa je bar 2 tjedna s nama.

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Princes mimi, mozda daju nesto protvi trudova. U svakom slucaju sretno i javi!

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    bellaru

    Granger

    Baš ste me sad oraspoložile s ovim planovima poroda. Ja sve to nešto čitam i cijelo vrijeme mislim kak da ja to ne znam napraviti jer kak mogu znati ako mi je prvi put. Baš mi nedavno jedna poznanica koja je nedavno rodila (isto prvi put) veli kak je najvažnije da napravim plan. Baš sam se bila zbedirala jer mi nikak nije imalo smisla. Uglavnom, sad vidim da se i vi osjećate otprilike tako pa mi je lakše. Ja samo znam da mi je crvena linija opća anestezija za carski, ali ak mi vele da jedino tak može, a kaj onda mogu, pa neću ja određivat kaj se može, a kaj ne.

    Plan je otici u bolnicu i rodit😄


    I doći doma… Hej, pa ispasti će da nisi planirala ići doma. 😂😂😂😂
    Al da, kaj nije da je tak? Mislim pa nek stručnjaci odluče što je najbolje u tom trenu, a ne ja. Baš sam i mužu rekla…pa ne znam kolko će me boljeti i dal ću poželjeti neke droge ili ne. Jednostavno ne znam unaprijed. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Mislim da se koristi u prvih 6 mj. Valjda kad hoce🤷‍♀️ od mm sef ce vrj mlade dobit kad mu ovaj kaze da ide na porodiljni😅 al tako i tako mu je rekao da ide na GO 2 tj. Sad kolko treba da se to procesuira da krene taj porodiljni🤔 il to ono e ja sam rodila u pon, u srijedu sam doma pa ce on od sri bit doma pa ce u hodu papirologiju🤔 

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Ja si isto mislim itak ga nece biti, uzeo bi godisnji pa onda valjda nije problem umjesto go uzet tih 10 dana, dode na isto🙈

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Granger

    bellaru

    Granger

    Baš ste me sad oraspoložile s ovim planovima poroda. Ja sve to nešto čitam i cijelo vrijeme mislim kak da ja to ne znam napraviti jer kak mogu znati ako mi je prvi put. Baš mi nedavno jedna poznanica koja je nedavno rodila (isto prvi put) veli kak je najvažnije da napravim plan. Baš sam se bila zbedirala jer mi nikak nije imalo smisla. Uglavnom, sad vidim da se i vi osjećate otprilike tako pa mi je lakše. Ja samo znam da mi je crvena linija opća anestezija za carski, ali ak mi vele da jedino tak može, a kaj onda mogu, pa neću ja određivat kaj se može, a kaj ne.

    Plan je otici u bolnicu i rodit😄

    I doći doma… Hej, pa ispasti će da nisi planirala ići doma. 😂😂😂😂
    Al da, kaj nije da je tak? Mislim pa nek stručnjaci odluče što je najbolje u tom trenu, a ne ja. Baš sam i mužu rekla…pa ne znam kolko će me boljeti i dal ću poželjeti neke droge ili ne. Jednostavno ne znam unaprijed.


    Pa da ako ne planiram doma ic ostat cu do kraja zivota i bolnici🤣
    Ma ja se samo nadam najboljem. Vec sam rekla ovoj dr…sta cu morat to cu radit. Nadam se da se nece nitko da prostite izdrkavat tamo na meni i da mm bude samnom. 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Tarry

    Ja si isto mislim itak ga nece biti, uzeo bi godisnji pa onda valjda nije problem umjesto go uzet tih 10 dana, dode na isto🙈


    Ne dodje jer onda ima jos i taj godisnji za iskoristit😅

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Ako sam ja dobro shvatila (nisam čitala službeni dokument već ovako iz medija) tih 10 dana se može uzet tijekom prvih 6 mjeseci života. Bilo je nešto kao da Plenković još može to koristiti. Naravno da nema smisla da oni budu doma kad smo mi u bolnici. Ja se nadam da je tako i mi smo mislili da on to uzme kad dođemo doma pa da se upoznamo nas troje. Ja bi doduše najradije da ima pravo još i na godišnji pa da produljimo to zajedničko vrijeme, ali to neće moći jer ga mora sad koristiti. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.