Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ima333

Broj poruka: 710

Prijavi adminu

Matuška

I očito ne mogu savladati ovaj potpis kak se stavi

Dobrodosla.. 😉
    Kad sve korake ispunis i dodes do kraja gdje moras iskopirati link, kopiraj onaj pod Forum, pa PseudoHTML. 

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    27.01.22. Mini anomaly scan ✔️, Nifty Plus ✔️💙beba T💙
    Termin: 22.08.2022.
    [lilypie.com]

• amelie11

Broj poruka: 565

Prijavi adminu

Hahaah da tako svi reagiraju kad im pricam, doslovce da ne povjerujes 😩
    Matuška super za curicu 🤗 Tako i mene dolje lijevo boli kad se vise naprezem, od jucer stalno osjetim, iako ja vise ne znam jel to neki zivac, da li je rastezanje, da li je mjehur, sta me zapravo boli i tisce nemam pojma 😁🤦🏼‍♀️

Matuška

Broj poruka: 4

Prijavi adminu

Evo i treći pokušaj :D

Amelie, tak ni ja nisam bila sigurna, jer isto kad mi se već jako piša (tipa po noći),baš me jako počne bolit. Ali prođe odmah :) A za naprezanje isto već znam, moram leći i nema drugo

[lilypie.com]

• ima333

Prijavi adminu

Ma tak i meni, stalno dolje nesto.. te zateze, te boli, te pika, svasta nesta. Uvijek je sve uredno, tako da bi to trebalo biti normalno. Najcesce me boli kod stidne kosti sto znaci rastezanje, te osjetim unutra pikanje sto znaci da me mali udari u neki zivac ocito. 
    A sto se tice spavacica, ne mogu nosit nista sto je iznad koljena, jer se osjecam golo onda, to mi je uzas. Zato si tesko i nadem ista takvo. Ici cu ja ipak na plac da vidim uzivo.

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    [lilypie.com]

• zvonkobonko

Broj poruka: 352

Prijavi adminu

Matuska cestitke na curici u super za dobar pregled!
    Cudno mi da neces morat na OgTT, to je bas standard radit.
    .
    Cure vec sam se pozalila da me trtica boli dok sjedim, al to mi je sad vec nepodnosljivo. Hvala bogu posao mi je dinamicniji pa malo sjedim malo se dizem, al ne mogu duze od pola sata sjedit. Ima li netko neki savjet il neke dobre vjezbe za istezanje podrucja oko trtice? Ostalo mi je u glavi da je davno neka od vas rekla da je fitnes trenerica 😅

➕ 2.1.22.
    termin 12.9.22. stize decko <3
    [lilypie.com]

Moana

Broj poruka: 153

Prijavi adminu

Zvonko
    Vec sam bila ja da me zavede i to sve al to je ucinila sestra jer je on rekak da on nema sto samnom kad sam privatno. 
    I sad me buni njegov email. Poslala sam mu sliku knjizice, pa cekam odgovor. Pitala sam ga koji je razlog da moram doci kod njega to uraditi.  No dobro..

Za trticu je meni dobra ona child poza i na pilates lopti malo rolanje u krug. I onako ustanem i napnem guzove i opustim i tako par puta. 
    Sad nemam problema al inace posto sam visoka me ta kicma i trtica zna zezat.

🐚🪸
    [lilypie.com]

Princess_Mimi

Broj poruka: 355

Prijavi adminu

Evo me… Zadrzat ce me u bolnici na promatranju. Ctg je ok, kao i sve pretrage do sad, ali posto sam imala prosli put rizicnu trudnoću oprezni su. Ujutro ce mi napraviti briseve i jos jednu pretragu pa cemo znati sto dalje. Moja doktorica kaze da bi mogla biti iritacija maternice koja moze uzrokovati prijevremeni porođaj. Nadam se da nije nista tako, niti ozbiljno i da sutra idem doma.
    Najteže mi pada sto mi fali moja beba, moj toddler od 20 mj koji me doma ceka i ne kuži bas zasto necu doci po njega, odnosno da moram ostati preko noci 😔

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Moana

Broj poruka: 153

Prijavi adminu

Ajooj Mimi 💕
    Nadam se da ce sve biti kako treba! Drzim fige a malisanu isto da mu mama sto prije dode kuci 💕

🐚🪸
    [lilypie.com]

• zvonkobonko

Broj poruka: 352

Prijavi adminu

Joj hvala bogu pa si se javila. Gledam nema te cijeli dan, nije valjda nesto bilo. Drzim fige da sve dobro prodje I da clsi cim prije kuci 💕

➕ 2.1.22.
    termin 12.9.22. stize decko <3
    [lilypie.com]

• ima333

Prijavi adminu

zvonkobonko

Matuskacestitke na curici u super za dobar pregled!
    Cudno mi da neces morat na OgTT, to je bas standard radit.
    .
    Cure vec sam se pozalila da me trtica boli dok sjedim, al to mi je sad vec nepodnosljivo. Hvala bogu posao mi je dinamicniji pa malo sjedim malo se dizem, al ne mogu duze od pola sata sjedit. Ima li netko neki savjet il neke dobre vjezbe za istezanje podrucja oko trtice? Ostalo mi je u glavi da je davno neka od vas rekla da je fitnes trenerica 😅

Mozes ovako nesto poput ovoga sto je Moana napisala.
    Ne znam da li te boli skroz nisko bas kod trtice ili ti ide i u donji dio leda. Ako osjetis taj cijeli donji dio leda, onda mozes i ovako nesto:
    https://youtu.be/JlDt8ymI3JA [youtu.be]
    No samo polako i po malo, da i od toga ne bi upalu dobila, ako to inace ne radis.

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.