Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mimi sretno javljaaj nam sve, drzimo 🤞🤞
    Plan poroda sam mislila napraviti jer sam mislila da se to mora i na nekoj aplikaciji nasla i nisam znala popuniti pola stvari i odustala. Ja vjerujem doktorima i babicama i oni tocno znaju sto i kako, a ne da ja njima dođem solit pamet. Da se znam porodit, rodila bih doma.
    Grcevi - cula sam da znaju bit gadni, kad dođu ako dođu vjerojatno cu napravit sve samo dan ne place i ja plakati s njim. 
    Rodine stranice - to je ono sto sam vidjela za popis stvari za rodiliste? Ostalo nisam gledala
    Ima se po meni jako trudi i priprema i svaka cast za to. Osobno nisam tip osobe koji se priprema, proucava, uci nesto unaprijed, vecinom uvijek cekam zadnji trenutak za sve i uvijek se divim osobama koje sve znaju i budu spremne na sve. Naravno ne treba banalizirati slipo se pouzdati na nesto sto se procita, ali i vi koje vec imate djecu morate priznati da vam je sad glupo sto mi pisemo, ali ste vecinom istom imale slicne planove ko i mi

  • Avatar Megi0102

    Megi0102

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Mima_zap

    Megio, mi smo uzeli preko njuškala neste up i nekako mislim da je ok taj madrac, navodno ne smije biti premekan pa bi ovaj trebao biti ok. Jedino sam od jedne velike plahte dala sašiti još 4 za taj krevetić i u babylandu kupila nepromočivu podlogu. Ali vidjela sam u jednom od tih baby dućana da ima plahtice za tu veličinu madraca.


    Super, hvala na info ☺️ Vidis za tu nepromočivu podlogu sam se sjetila kad sam doma stigla al moram i nju uzeti 

    ➕22.12.
    🤰🏽TP 23.8.
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Meni je slatko kako netko misli da moze isplanirala porod. Meni odlazak u ducan ne bude po planu kako sam si zamislila kamoli da bi porod isao. Al dobro…😄

    Baby spa? Wtf🤦🏻‍♀️ samo cu reci da nema toliko glupe stvari koja se ne moze prodat ljudima! Ja sam cak cula za spa ring..na nekom fensi skijalistu. Dok ti skijas , ostavis prsten u tom spa ringu i onda ga oni kao obogacuju kisikom il koja vec pm . I to se placa u stotinama eura il cega vec. Tako da ako ekipa pusi to sranje, nista me drugo ne iznenadjuje☝️ ljudska naivnost i moc u manipulaciju ljudima mi je fascinantna stvar. 

  • proljetnica1

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Kad netko rode i “rodine savjetnice” navede kao relevantan izvor informacija, jaooo, odmah znaš na kojoj je razini inteligencije. A tek onaj podatak o frizeru, dojenju od 2 mj i neispadanju kose😂😂 

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Baš ste me sad oraspoložile s ovim planovima poroda. Ja sve to nešto čitam i cijelo vrijeme mislim kak da ja to ne znam napraviti jer kak mogu znati ako mi je prvi put. Baš mi nedavno jedna poznanica koja je nedavno rodila (isto prvi put) veli kak je najvažnije da napravim plan. Baš sam se bila zbedirala jer mi nikak nije imalo smisla. Uglavnom, sad vidim da se i vi osjećate otprilike tako pa mi je lakše. Ja samo znam da mi je crvena linija opća anestezija za carski, ali ak mi vele da jedino tak može, a kaj onda mogu, pa neću ja određivat kaj se može, a kaj ne. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Bolovi su se nastavili kroz noć. Sad sam opet na ctgu. Imam smeđi iscjedak, kažu babice tu da bi mogao biti sluzni čep. Čekam da dođe doktorica pa ćemo vidjeti što dalje.  Ne znam tko je napisao, ali da, bilo bi smiješno da prva “jesenska” beba stigne u srpnju 😂 Valjda neće 🙏🏼
    .
    Slažem se sa imom, svako je dijete drugačije pa takav treba biti i pristup. A planove ne radim unaprijed za sad jer su se oni iz prve trudnoće uglavnom pokazali kao kratkoročni 😅 Sa planom poroda slično, znam okvirno što i kako želim ali sam svjesna da se sve promijeni u sekundi…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    proljetnica1

    Kad netko rode i “rodine savjetnice” navede kao relevantan izvor informacija, jaooo, odmah znaš na kojoj je razini inteligencije. A tek onaj podatak o frizeru, dojenju od 2 mj i neispadanju kose😂😂


    Falila si nam ❤️ ali daj malo opširnije, ima nas još koje trebamo tvoje zlatne savjete 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Granger

    Baš ste me sad oraspoložile s ovim planovima poroda. Ja sve to nešto čitam i cijelo vrijeme mislim kak da ja to ne znam napraviti jer kak mogu znati ako mi je prvi put. Baš mi nedavno jedna poznanica koja je nedavno rodila (isto prvi put) veli kak je najvažnije da napravim plan. Baš sam se bila zbedirala jer mi nikak nije imalo smisla. Uglavnom, sad vidim da se i vi osjećate otprilike tako pa mi je lakše. Ja samo znam da mi je crvena linija opća anestezija za carski, ali ak mi vele da jedino tak može, a kaj onda mogu, pa neću ja određivat kaj se može, a kaj ne.


    Plan je otici u bolnicu i rodit😄

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    proljetnica1

    Kad netko rode i “rodine savjetnice” navede kao relevantan izvor informacija, jaooo, odmah znaš na kojoj je razini inteligencije. A tek onaj podatak o frizeru, dojenju od 2 mj i neispadanju kose😂😂


    Nek si ti nama na visokoj razini inteligencije😉

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Princess_Mimi

    Bolovi su se nastavili kroz noć. Sad sam opet na ctgu. Imam smeđi iscjedak, kažu babice tu da bi mogao biti sluzni čep. Čekam da dođe doktorica pa ćemo vidjeti što dalje. Ne znam tko je napisao, ali da, bilo bi smiješno da prva “jesenska” beba stigne u srpnju 😂 Valjda neće 🙏🏼
    .
    Slažem se sa imom, svako je dijete drugačije pa takav treba biti i pristup. A planove ne radim unaprijed za sad jer su se oni iz prve trudnoće uglavnom pokazali kao kratkoročni 😅 Sa planom poroda slično, znam okvirno što i kako želim ali sam svjesna da se sve promijeni u sekundi…


    Drz se💪💪💪💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.