Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela happy. Bile mi odlicne sa klincem. 

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    ima333

    ima333

    bellaru

    ima333

    Ja sam vec mislila da sam ja zabrijala da je sve skupa hrpa filozofije, al sad vidim da nisam. Frendica mi non stop prica kaj ona radi s malim (2 god, drugo dijete) i to na engleskom.. i mislim si, jel sam ja luda kaj nemam pojma o hrpu stvari kak bi trebalo, jel se moram educirat ili kaj. Ok, onda sam shvatila da nista nije nuzno i da ce sve doci spontano. Nisam ni ja za ikakvo forsiranje djece, vec zelim da se igraju dok su djeca. Zapravo, neka radi sto ga interesira, sta god to bilo, pogotovo do skole.
    I to ste dobro rekle, treba uzivat maksimalno, jer danas jesmo, sutra nismo.

    2 g? Na engleskom? 🤦🏻‍♀️ ljudi obično lijece svoje komplekse tako preko djece. Pa se zato forsiraju takve stvari pa i sportovi, fakulteti itd

    Daa! Slala mi je video kak mali za njom ponavlja imena zivotinja na engleskom i pokazuje ih usput prstom u knjizi.

    Pardon, sad ima 2 i pol godine.


    O bolesti 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ dijete ni hrvatski ne zna kako treba al nek zna engleski 🙄
    Ja sam djetinjstvo provela sa starijom sestrom i sestricnama koje su stalno gledale americke krimi serije i meksicke sapunice,  engleski danas bolje razumijem nego frendica koja je isla na tecaj, a prije par godina sam se uspjela sporazumjet u spanjolskoj na spanjolskom muz nije mogao vjerovat 🤣🤣 tako da nije samo zlo u toj televiziji 🙈

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Nisam još rodila! Trudovi se smirili, sluzni čep ispada. Do sutra sam sigurno još tu, vidjet ćemo dalje… 😅
    .
    Porodiljni- tu je od države 2 tjedna, ali muž dobiva još 4 tj od firme. Tako da će s danom poroda biti 6 tjedana doma 🙏🏼 Bas sam sretna zbog toga, trebat će uz bebu i toddlera hendlati, ali evo da ga pohvalim, dok sam u bolnici super se snalazi s tatom ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Bellaru naisla sam neki dan na njih negdje na fb, jesu one povoljnije? Gdje ih kupujes?

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Tarry

    Amelie super za pregled!
    Joj cure meni je isto to sve previse i ne pada mi na pmet toliko forisirat i sebe i dijete.

    Nego da pitam jeste vi vec kupile pelene u koje? Dvoumim se izmedu babylove i pampers premium care, razlika u cijeni i nije velika. Mozda za pocetak kupit oboje pa isprobat?


    Pa ja sam prve uzela pampers od 2 do 5 kila jer sam imala dm kupon, i dobila sam nekidan na poklon tortu od pelena isto pampers, kad to potrosim cu babylove

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Meni su pampers bile najgore od svih. Dobre su mi iz mullera njihove i dm njihove. Happy mi nabavlja zenska sa kojom poslovno suradjujem pa ne znam cijenu😬 ima ti na bauerfind stranici. Uzela sam i njihove vlazne da probam. One sa vodom samo.

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Ovo za klince se slažem, ali ima djece koju stvarno zanima. Leo priča na hrvatskom, ali neke riječi koristi na engleskom, zato što ih čuje tako vani i u bliskom krugu. Zapravo hrvatski samo doma sluša, pa si “miksa” hrv i eng što nekom smiješno zvuči, ali meni je simpatično i ne ispravljam ga dokle god priča 😅😂💙 Slova isto smo iz zabave crtali po ploči i većinu je zapamtio, tako da sa nepunih 2 godine čita slova. S druge strane, prohodao je tek iza godine, posjeo se par mjeseci prije. Ono što hoću reći je da ne znači nužno da je dijete forsirano ako nešto zna i može. U nekim je segmentima napredan, u drugima sporiji, sve dođe samo ih treba pustiti da idu svojim tempom, a ako ga zanima i zainteresiran je za učenje, zašto ne? 😊 Kroz igru se svašta upije 😃

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    bellaru

    Meni su pampers bile najgore od svih. Dobre su mi iz mullera njihove i dm njihove. Happy mi nabavlja zenska sa kojom poslovno suradjujem pa ne znam cijenu😬 ima ti na bauerfind stranici. Uzela sam i njihove vlazne da probam. One sa vodom samo.


    Potpisujem za Pampers. Smrdile su mi i nekako su jako plastične. Ne znam, bas mi nisu sjele.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Princess_Mimi

    Ovo za klince se slažem, ali ima djece koju stvarno zanima. Leo priča na hrvatskom, ali neke riječi koristi na engleskom, zato što ih čuje tako vani i u bliskom krugu. Zapravo hrvatski samo doma sluša, pa si “miksa” hrv i eng što nekom smiješno zvuči, ali meni je simpatično i ne ispravljam ga dokle god priča 😅😂💙 Slova isto smo iz zabave crtali po ploči i većinu je zapamtio, tako da sa nepunih 2 godine čita slova. S druge strane, prohodao je tek iza godine, posjeo se par mjeseci prije. Ono što hoću reći je da ne znači nužno da je dijete forsirano ako nešto zna i može. U nekim je segmentima napredan, u drugima sporiji, sve dođe samo ih treba pustiti da idu svojim tempom, a ako ga zanima i zainteresiran je za učenje, zašto ne? 😊 Kroz igru se svašta upije 😃


    Ma da al ti zivis vani, to je normalno da oba jezika prica

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Danas se baš jesmo raspisale. Neka, teme su top. Mislim da je svima puno lakše kad vidimo da smo u istom košu. Bar meni je. Ja se ave dalje sve više oslanjam na instinkt pa kako bude. Razmišljam kad sve te mlade curke koje rode s 19, 20 godina i super se snađu (sad govorim za jednu tu u susjedstvu) . Nit čitaju knjige nit internet.
    Princess, tvoj malac ni sam ne zna jel bi il ne bi. Super što se držite još. ❤️
    E pelene sam ja kupila sve kakti bio, eko…već sam pisala da mi je to bitno. Sad sam ja to otvorila, meni se sve čini da bude to sve curilo i da ništa od te moke ideje. Sad sam u napasti da za bolnicu ipak uzmem neke nebio i neeko pa da doma isprobavamo. Al ni sama ne znam koje bih tak da pišite, upijam… 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.