Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Tarry

    Malamagla ja sam pitala za trudnicku ambulantu. Znaci mislis da nije nuzno ici tamo ranije? Kak mi je ovo prva trudnoca nemam pojma. Jel znate koliko treba da me naruce ako bi se javila tek s punih 36 tjedana? Valjda bi stigla barem jednom otic. Mislim to je bitno zbog ctga ili?


    Da tvoj dr smatra da trebas ranije u trudnicku vec bi te poslao, evo ako je sve u redu moja dr salje najranije sa 37+0 znaci kad sam vec u terminu
    Ima zena koje ni ne stignu u TA i ne naprave ctg nijednom u trudnoci do poroda pa sve bude dobro 
    Bez brige 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Zab sam napisat, bolnica sv duh

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Hvala aries! Necu se oko tog onda jos brinut. Opet mi je cervix 2 cm ali kaze dokt da ne moram strogo mirovat, da samo polako sve radim. Nadam se da ne moze bez obzira na skracivanje cervixa ako nema otvorenosti doci do nekih trudova i to prije vremena..

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Tarry

    Hvala aries! Necu se oko tog onda jos brinut. Opet mi je cervix 2 cm ali kaze dokt da ne moram strogo mirovat, da samo polako sve radim. Nadam se da ne moze bez obzira na skracivanje cervixa ako nema otvorenosti doci do nekih trudova i to prije vremena..


    Sad si vec u nekim sigurnim tjednima pa ako se i pocne nesto dogadati nije preopasno. Ima zena koje sa 30 tt znaju biti otvorene 1 prst pa na kraju prenijeti termin.
    Samo slusaj dr i bit ce sve okej, ne brini 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja sam isla sa 37 prvi put.  Tad sam radila i ctg prvi i zadnji put. Ako nema indikacije za ranije onda ne. Ne znam kad dobijes termin ako se npr danas narucis. 
    Bronto a gdje zivis ti? 
    Da znam isla sam i ja  , moj mali ide jednom tjedno bowen i emmett, kombiniraju mu. Al treba nac nekoga tko radi bas sa malim bebama. Ima neki lik i sv nedelji, moja sestra vodi svoju bebu tamo. 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    E i btw sestra planira na jesen ic na edukaciju za emmett i bowen pa eto necu morat ic nigdje za to😄

  • Avatar Megi0102

    Megi0102

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Princess javi novosti, čekamo ☺️☺️
    Brontosaurica opis je vjerodostojan, prije 3 godine sam bila Non stop kod sestre, bila je Korona pa smo tjedan dana radili, tjedan dana bili doma, tako da sam s njom prosla fazu grčeva kod nećaka, sjećam se kolko je ona bila jadna jer vise nismo znale kako pomoći, i kapi i ad i masaža i koza na kozu, grozno. Ja planiram uzeti kapi, a sad koje, to još ne znam, bitno da djeluju. 
    Jucer smo uzeli kinderkraft Neste up jer nam drugo uz krevet ne stane, zanima me vi koje imate takve krevetiće jeste dodaval dodatan madrac, ovaj koji se dobije uz krevetić mi se čini dosta tanak i onako tvrd, ne znam..
    Rode- jesam ja jedina koja ih nije čitala do sad? Sad iz znatiželje ću proći malo da vidim sto pišu sve 😂 slažem se da porod ne mozes isplanirati na papiru i znati kako će proći.

    ➕22.12.
    🤰🏽TP 23.8.
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja cak planiram pitat dr na idućem pregledu dal mogu kod nje do kraja privatno, da ne dolazim u bolnicu. Neda mi se sjedit tamo po 4 sata🙄

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Da, umirile ste me, nema smisla ranije ako je sve okej! Hvala cure. Rekao mi je da radimo taj bris i da napravim test senzibilizacije na petrovoj, vi ste spominjale jos neku krvnu pretragu ili mi se cini? Samo ovo dvoje mi je spomenuo da jos treba

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Megio, mi smo uzeli preko njuškala neste up i nekako mislim da je ok taj madrac, navodno ne smije biti premekan pa bi ovaj trebao biti ok. Jedino sam od jedne velike plahte dala sašiti još 4 za taj krevetić i u babylandu kupila nepromočivu podlogu. Ali vidjela sam u jednom od tih baby dućana da ima plahtice za tu veličinu madraca.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.