Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Mahh zvonko, ugovor mi istice u 10.mjesecu negdje i onda cu i ja bit privatnik.. to je ona sit sto sam pricala da cu se zaposlit u obiteljskoj firmi kako ne bih izgubila pravo na porodiljni, na kraju cu tamo mozda i ostat radit kasnije..

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    Sve ste mi neki uhljebi po drzavnim firmama 😂😂
    Salim se malo :)


    🤣🤣🤣 nek si im rekla

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ima vecina njih seru govna da se razumijemo.  Danas svako dijete kaska u necemu, ima nesto, salju ih dalje. Mene su sa mojim malim slali po vinogradskoj. Svaki drugi dan vjezbe, te se ne okrece jednako sa lijevog boga i sa desnog a treba bit isto ( niti ja ne ustajem isto sa lijeve i sa desne strane)  onda je to sve presporo okretanje onda kad se poceo okretat je prebrzo i treba ga usporit. Onda sam odustala od toga svega. Ubijaju roditelje sa tim da nesto nije uredu sa djetetom. Naravno da tu sad ima slojeva i slojeva pogotovo danas kad ljudi ne vjeruju samo modernoj medicini itd…meni necak ima spektar i usli smo u dubine i dubine svega toga jos i uz dijagnozu pokojne sestre. Tri dana bi mogla pricat o svemu. Uzrocima itd..
    Necu se uopce opterecivat nit ic na nista. Pogledaj na yt kako se beba prima da je tebi lakse i bebi ugodno. Sve ostalo su sranja. Sva djeca danas imaju problem sa senzorikom sta znaci da svi mi imamo problem sa senzorikom. Meni je muka od toga svega

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Moj mali kaska otpocetka . Jedna mu je psihologica dala dijagnozu spektra…on sad prica  sve al i dalje malo kaska. Sve on lovi al kasnije od drugih vrsnjaka. Da se uzrujavan zbog tog? Ne pada mi na pamet.  Gdje mu se zuri? Nek dobije i odgodu za skolu, jos bolje. Bolje njemu a bolje i meni. Nek se izivi i izigra. Sve se danas mora deklarirat i u svemu se mora naci problem. 

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Majooj ajmo ne o tome haha
    Ako je dijete aktivno - ADHD
    Ako je lijeno - kaska u razvoju
    Ako je sramezljivo -hmmm autizam
    Ako nije sramezljivo - neodgojeno
    Ako se ranije odvikne od pelena - forsirano je
    Ako se kasnije odvikne od pelena - roditelji ne rade dovoljno s djetetom
    Ako ide na sportove - namecu mu roditelji
    Ako nejde na sportove - lijen je roditelji ne vode brigu
    Ako voli jesti - bit ce debelo
    Ako ne voli jesti - mama je kriva ne trudi se dovoljno
    Ako ide u vrtic - los si roditelj jer dijete pobere sve bolesti
    Ako nejde u vrtic - los si roditelj jer ti dijete nebude socijalizirano
    Ako je stalno s roditeljima - razmazeno je
    Ako je cesto kod bake i dede - roditelji se ne brinu dovoljno… 
    I tako bi mogla pisati do 18.godine zivota 
    Pustit djecu da budu djeca, naravno ako ima problem da ces ga rjesavati ali necu ga voditi po svim mogucim bolnicama, vjezbama ili ne znam cemu jer “po knjizi zaostaje 3 dana” sve je to otislo u pm 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Aries e dobro si napisala to. Od rijeci do rijeci.  Ja sam se skoncentrirala na to da je moje dijete sretno. Da se osjeca sigurno i voljeno. Sve ono sta ja nisam imala a sta mi je bilo potrebno. Tek sam u 30-toj pocela studirat i sad zavrsavam i drugi studij..za sve se ima vremena. Cure uzivajte sa djecom sto vise..nek su cam djeca sretna, nek ste vi sretne. Danas ste tu, sutra niste. Nemojte da kasnije zalite za icim

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Ma ja mislim koje god da je dijete u pitanju da uvijek nesto ne znaš. Očekujem da će ovaj mali biti suprotnost od starijeg zato je forum super stvar hrpu stvari se sazna i izmijene iskustva. Kad smo kod toga, Malla ti jedina imaš 2 djece jel da? Kakvo ti je iskustvo sa karakterima znam da je mladja mama ful ali da li primjećuješ već sad neke razlike ili sličnosti isto tako kao bebe da li je jedna bila zahtjevnija od druge. Baš me to zanima


    Uuu danas se tipka punom parom 🤭
    Da imam 2 cure! Razlika od poroda pa na dalje nebo i zemlja, zahtjrvnost, hranjenje, karakteri. Ne mogu ih staviti ni blizu u istu priču. Puno toga sam na novo učila. Prva je bila zahtjevnija po pitanju spavanja i uspavljivanja, pa noćne nervoze, spavanje u mom krevetu, izbirljivost sa hranom. Al je odmah imala ritam od jedenja svako 4h, sisala 11mj i sama prestala od tada spava cijelu noc. Motorički jako spretna s blagim hipertonusom. Sjela sa 6mj kad i propuzala, hodala samostalno s 9mj. Brbljavica, a zubi rasli sporo od 7mj starosti pa svako 2-3mj po koji zub. Može svugdje i sa svakim od rođenja. Jel jede sisu, bocu njoj nije bilo bitno sve je išlo glatko s pricom o mlijeku. Dudu je imala. Spavanje na boku. Sa 6 mj počinje s dohranom.I još je u mom krevetu 5.5 godina! Čim je prohodala nije htjela u kolica, imala je tješilicu, volila se nosit u nosiljci.
    Mlađa, problemi s dojenjem od starta, slab prirast težine, ad koji ne paše, pa bočica ne paše, pa jede malo, atopična koža. Sisanje svako 1.5h, pa se nastavilo isto s bocom. Spavanje i uspavljivanje laaganica. Od 4mj se smiruje dermatitis, počinje bolje jesti, polako uvodimo dohranu dobivam dite koje voli jest i sad jede sve. Nije brbljava ko seka, dosta je opreznija, prohodala s 11.5mj, sjela i propuzala sa 7mj. Spava u svom krevetiću, još se budi noću. Moj je priljepak, doslovno moja sjena. Dudu nikad nije htjela, ni tješilicu. Ne voli nošenje, obožava kolica. Spavanhe na leđima i trbuhu. Znači dvoje potpuno različite djece. Živo me zanima kakva će bit treća.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    ima333

    Ja sam vec mislila da sam ja zabrijala da je sve skupa hrpa filozofije, al sad vidim da nisam. Frendica mi non stop prica kaj ona radi s malim (2 god, drugo dijete) i to na engleskom.. i mislim si, jel sam ja luda kaj nemam pojma o hrpu stvari kak bi trebalo, jel se moram educirat ili kaj. Ok, onda sam shvatila da nista nije nuzno i da ce sve doci spontano. Nisam ni ja za ikakvo forsiranje djece, vec zelim da se igraju dok su djeca. Zapravo, neka radi sto ga interesira, sta god to bilo, pogotovo do skole.
    I to ste dobro rekle, treba uzivat maksimalno, jer danas jesmo, sutra nismo.


    2 g? Na engleskom? 🤦🏻‍♀️ ljudi obično lijece svoje komplekse tako preko djece. Pa se zato forsiraju takve stvari pa i sportovi, fakulteti itd

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    ima333

    ima333

    bellaru

    ima333

    Ja sam vec mislila da sam ja zabrijala da je sve skupa hrpa filozofije, al sad vidim da nisam. Frendica mi non stop prica kaj ona radi s malim (2 god, drugo dijete) i to na engleskom.. i mislim si, jel sam ja luda kaj nemam pojma o hrpu stvari kak bi trebalo, jel se moram educirat ili kaj. Ok, onda sam shvatila da nista nije nuzno i da ce sve doci spontano. Nisam ni ja za ikakvo forsiranje djece, vec zelim da se igraju dok su djeca. Zapravo, neka radi sto ga interesira, sta god to bilo, pogotovo do skole.
    I to ste dobro rekle, treba uzivat maksimalno, jer danas jesmo, sutra nismo.

    2 g? Na engleskom? 🤦🏻‍♀️ ljudi obično lijece svoje komplekse tako preko djece. Pa se zato forsiraju takve stvari pa i sportovi, fakulteti itd

    Daa! Slala mi je video kak mali za njom ponavlja imena zivotinja na engleskom i pokazuje ih usput prstom u knjizi.

    Pardon, sad ima 2 i pol godine.


    A ako ima 2,5 onda ok onda je dovoljno velik za to🤣

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Amelie super za pregled!
    Joj cure meni je isto to sve previse i ne pada mi na pmet toliko forisirat i sebe i dijete.

    Nego da pitam jeste vi vec kupile pelene u koje? Dvoumim se izmedu babylove i pampers premium care, razlika u cijeni i nije velika. Mozda za pocetak kupit oboje pa isprobat? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.