Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    bellaru


    Plan je otici u bolnicu i rodit😄

    e glavno da mi se to ne izjalovi, jedino me muci to da necu stic do bolnice na vrijeme, jer nekako ne planiram rano kretati :D
    Princesskako se ne javljas vec sam mislila da si u radjaoni… ajde drzte se skupa 2u1 jos malo :)
    .
    taj porodiljni se moze iskoristit bilo kad prvih 6mj, naravno da nek ga iskoristi, glupo je to propustit… moj ce tek tamo na e

    E ako se to izjalovi onda u klinac i sve😄

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Princess, drzte se jos malo ali nije frka ni da rodis, probila bi led svima ❤️ 

    Za ocinski dopust sam ja shvatila da se koristi odma nakon rodenja djeteta, tako sam procitala na vise mjesta… A kasnije kad su oba roditelja zaposlena moze iskoristiti 2 mjeseca porodiljnog do djetetove 8. godine zivota. Neka me neko ispravi ako sam u krivu ali mislim da sam tako vidila. Mi vec planiramo 2024 tamo u prvi mjesec da tata uzme 4 mjeseca (dva djeteta). 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Al kakva je procedura? Isto ko sa nama il?

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Princess izdržite barem do kolovoza. 😀 Šalim se naravno, nadam se da će ipak stati sve skupa pa da dečko još malo poraste i da se sve provede kako je planirano… Baš sam nekak uzbuđena svaki put kad uđem u forum i ne mogu vjerovati da je krenulo. Baš ne mogu… 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Sad bas citam, najavljeno je da ce biti odma nakon rodenja ali valjda su sad predlozili novo da bude ipak do 6. Mjeseca bebinog zivota. Vidit cemo sta bude, mi cemo svakako uzeti odma po rodenju. A za proceduru pojma nemam, radi mi poznanica u hzzzo-u pa nju zovem za svaku glupost, tako cu i za to kad bude bilo vrijeme. 😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi0102

    Megi0102

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    bellaru

    Ej cure oce kojoj od vas odma muz ic na ovaj porodiljni od 10 dana kad rodite? Moj je mislio godisnji uzet 2 tj al onda mi bolje da uzme taj porodiljni il?🤔


    I moj će uzeti, može se koristiti do 6 mj starosti bebe pa je zapravo svejedno dal će sad go ili porodiljni ☺️

    ➕22.12.
    🤰🏽TP 23.8.
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi0102

    Megi0102

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Napokon kiša i malo zraka! Taman da krenem peglati veš al ne znam sto je danas maloj, sve me pece ispod rebara kolko udara pa sam legla možda se smiri 😅

    ➕22.12.
    🤰🏽TP 23.8.
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    ima333

    Kod nas u firmi je fora da tih 5 dana koje m dobije od firme moze iskljucivo koristit odmah po izlasku zene i djeteta iz bolnice, te se mora donesti kao dokaz otpusno pismo.
    A taj ocinski dopust mozete koristit kad zelite u prvih 6 mj od rodenja. Mislim, mogu vas trazit rodni list djeteta. Vjerujem da ce neki i dalje radit probleme tatama koji su u privatnim firmama i da im nece to dati koristit.. na zalost. Kod nas to jos nije uredeno kako treba.


    Tih 5 dana, to je neka drzavna firma jel da? 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Al rodni list ti dobijes tek po prijavi u matični ured. Ne dobijes ga po izlasku iz bolnice

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Moj ce korostiti dopust odmah i nakon toga go, ne znam kojim redoslijedom ali bit ce doma mjesec dana. A porodiljni od 2 mjeseca cemo vidjeti jos ima vremena
    -
    Znam da imaju i pravo na 100% bolovanje par dana za skrb supruznika ako rodite na carski

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.