Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Sto se tice torbi, jeste cule za str ma desire?

    https://ma-desire.hr/proizvodi/multifunkcionalna-torba-za-mamu-d0327/ [ma-desire.hr] -ova str nikad cula pa me malo strah.

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Rode sekta? Blago rečeno 😅 znala sam cuti i procitat njihove “savijete” /upute/naredbe da sam ostala paf i doslovno pala na guzicu. 
    Ha sve mi mislimo ovo cemo , oni cemo, hocemo vraga. Neki dan na fejsu citam zenska pise  beba 3 tj stara i nece spavat u komadu noc a tata mora na posao i kako ce se on naspavati, savijeti kako da beba spava cijelu noc jer to nece tako funkcionirat. Samo sam se slatko nasmijala😄 neki ljudi kao da zive u nekom paralelnom svemiru.  Ja recimo sta bi obavezno odma uzela je bocica i ad. Koliko znam slucajeva gdje su tate isle trazit dezurne ljekarne u sred noci jer beba ne prestaje plakat/ne moze cicat/ nije mlijekondovoljno/ itd. 

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    bellaru

    Rode sekta? Blago rečeno 😅 znala sam cuti i procitat njihove “savijete” /upute/naredbe da sam ostala paf i doslovno pala na guzicu.
    Ha sve mi mislimo ovo cemo , oni cemo, hocemo vraga. Neki dan na fejsu citam zenska pise beba 3 tj stara i nece spavat u komadu noc a tata mora na posao i kako ce se on naspavati, savijeti kako da beba spava cijelu noc jer to nece tako funkcionirat. Samo sam se slatko nasmijala😄 neki ljudi kao da zive u nekom paralelnom svemiru. Ja recimo sta bi obavezno odma uzela je bocica i ad. Koliko znam slucajeva gdje su tate isle trazit dezurne ljekarne u sred noci jer beba ne prestaje plakat/ne moze cicat/ nije mlijekondovoljno/ itd.


    Moja prijateljica je nedavno isla na nekakav rodin forum/stranicu pitati savjet za bocice, makar planira dojiti ali zeli imati u pripremi bocicu za svaki slucaj. Uspjela je procitati 1 odg a to je bilo nesto u stilu da joj ne mogu zbog politike stranice odgovoriti na to pitanje, nakon toga je dobila poruku od admina ili koga vec da njezin stav nije dobro dosao na rodine stranice i nakon toga su je blokirali. Ja sam umirala od smijeha 😂 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Tarry

    Sto se tice torbi, jeste cule za str ma desire?

    https://ma-desire.hr/proizvodi/multifunkcionalna-torba-za-mamu-d0327/ [ma-desire.hr]-ova str nikad cula pa me malo strah.


    Ova torba ne djeluje prakticno zbog tog otvora gore, imam osjecaj treba ti tri dana da nadjes nesto

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Aries5

    bellaru

    Rode sekta? Blago rečeno 😅 znala sam cuti i procitat njihove “savijete” /upute/naredbe da sam ostala paf i doslovno pala na guzicu.
    Ha sve mi mislimo ovo cemo , oni cemo, hocemo vraga. Neki dan na fejsu citam zenska pise beba 3 tj stara i nece spavat u komadu noc a tata mora na posao i kako ce se on naspavati, savijeti kako da beba spava cijelu noc jer to nece tako funkcionirat. Samo sam se slatko nasmijala😄 neki ljudi kao da zive u nekom paralelnom svemiru. Ja recimo sta bi obavezno odma uzela je bocica i ad. Koliko znam slucajeva gdje su tate isle trazit dezurne ljekarne u sred noci jer beba ne prestaje plakat/ne moze cicat/ nije mlijekondovoljno/ itd.

    Moja prijateljica je nedavno isla na nekakav rodin forum/stranicu pitati savjet za bocice, makar planira dojiti ali zeli imati u pripremi bocicu za svaki slucaj. Uspjela je procitati 1 odg a to je bilo nesto u stilu da joj ne mogu zbog politike stranice odgovoriti na to pitanje, nakon toga je dobila poruku od admina ili koga vec da njezin stav nije dobro dosao na rodine stranice i nakon toga su je blokirali. Ja sam umirala od smijeha 😂


    Da daaaaa….a ono da ni slucajno se ne hrani na flasicu nego iskljucivo na spricu izdojeno mlijeko..al u stilu prestanite odmah sa flasicom i nek muz trci kupit spricu u ljekarnu🤦🏻‍♀️ 

    Btw kod mene je pocelo jako puhat a najavili jesu neku kisu i to

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    bellaru

    Aries5

    bellaru

    Rode sekta? Blago rečeno 😅 znala sam cuti i procitat njihove “savijete” /upute/naredbe da sam ostala paf i doslovno pala na guzicu.
    Ha sve mi mislimo ovo cemo , oni cemo, hocemo vraga. Neki dan na fejsu citam zenska pise beba 3 tj stara i nece spavat u komadu noc a tata mora na posao i kako ce se on naspavati, savijeti kako da beba spava cijelu noc jer to nece tako funkcionirat. Samo sam se slatko nasmijala😄 neki ljudi kao da zive u nekom paralelnom svemiru. Ja recimo sta bi obavezno odma uzela je bocica i ad. Koliko znam slucajeva gdje su tate isle trazit dezurne ljekarne u sred noci jer beba ne prestaje plakat/ne moze cicat/ nije mlijekondovoljno/ itd.

    Moja prijateljica je nedavno isla na nekakav rodin forum/stranicu pitati savjet za bocice, makar planira dojiti ali zeli imati u pripremi bocicu za svaki slucaj. Uspjela je procitati 1 odg a to je bilo nesto u stilu da joj ne mogu zbog politike stranice odgovoriti na to pitanje, nakon toga je dobila poruku od admina ili koga vec da njezin stav nije dobro dosao na rodine stranice i nakon toga su je blokirali. Ja sam umirala od smijeha 😂

    Da daaaaa….a ono da ni slucajno se ne hrani na flasicu nego iskljucivo na spricu izdojeno mlijeko..al u stilu prestanite odmah sa flasicom i nek muz trci kupit spricu u ljekarnu🤦🏻‍♀️

    Btw kod mene je pocelo jako puhat a najavili jesu neku kisu i to

    Gdje živiš? Ja prizivam kišu i zahlađenje, stalno gledam vremensku prognozu hoće li nešto malo rashladiti.
    .
    Ne mogu vjerovati ovo što je Aries rekla 😂🙈 to je apsurdno. Nemam druge riječi


    Izmedju zagreba i karlovca. Kao neko grmljavinsko nevrjeme 🤷‍♀️ 
    Ja samu sebe iznenadila kako sam si cool sa tim probadanjima, bolovima..valjda bi imala neki osjecaj da nesto ne valja, mala se mice. Kad odmorim sve je ok. 

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Unaprijed se ispricavam ako nekoga uvrijedim ali meni su ti “planovi poroda” cista glupost. 
    Sad cu ja prvorotka koja realno nemam pojma kako porod izgleda doci tamo babicama i doktorima mahat sa nekim papirom. Ionako 90% intervencija koje rade moras potpisati. Nitko tamo nije sa namjerom “e idemo ovoj zakomplicirat zivot sa dripom” ili “ajmo namjerno pustit dok nebude 5 do 12 za carski” , ne kazem da nema propusta ali sumnjam da netko namjerno radi nesto lose ili krivo.
    Bas me zanima dal bi tko kirurgu dosao sa papirom “zelim da mi tako i tako operirate zuc” 
    Mozda sam ja zaostala ali moj plan je doci tamo, slusati njih koliko god mogu i vjerovati da ce sve zavrsiti dobro za mene i bebu, da im ne vjerujem nebi isla u to rodiliste ja na to tako gledam, mozda imam krivi stav

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    Aries5

    bellaru

    Rode sekta? Blago rečeno 😅 znala sam cuti i procitat njihove “savijete” /upute/naredbe da sam ostala paf i doslovno pala na guzicu.
    Ha sve mi mislimo ovo cemo , oni cemo, hocemo vraga. Neki dan na fejsu citam zenska pise beba 3 tj stara i nece spavat u komadu noc a tata mora na posao i kako ce se on naspavati, savijeti kako da beba spava cijelu noc jer to nece tako funkcionirat. Samo sam se slatko nasmijala😄 neki ljudi kao da zive u nekom paralelnom svemiru. Ja recimo sta bi obavezno odma uzela je bocica i ad. Koliko znam slucajeva gdje su tate isle trazit dezurne ljekarne u sred noci jer beba ne prestaje plakat/ne moze cicat/ nije mlijekondovoljno/ itd.

    Moja prijateljica je nedavno isla na nekakav rodin forum/stranicu pitati savjet za bocice, makar planira dojiti ali zeli imati u pripremi bocicu za svaki slucaj. Uspjela je procitati 1 odg a to je bilo nesto u stilu da joj ne mogu zbog politike stranice odgovoriti na to pitanje, nakon toga je dobila poruku od admina ili koga vec da njezin stav nije dobro dosao na rodine stranice i nakon toga su je blokirali. Ja sam umirala od smijeha 😂

    Hahahhahhhhuahha ovo je najiace sta sam ikad procitala.
    Sto su te zene po struci, zna li netko?


    Jebivjetri😒

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Malamagla ja sam pitala za trudnicku ambulantu. Znaci mislis da nije nuzno ici tamo ranije? Kak mi je ovo prva trudnoca nemam pojma. Jel znate koliko treba da me naruce ako bi se javila tek s punih 36 tjedana? Valjda bi stigla barem jednom otic. Mislim to je bitno zbog ctga ili?

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Inace za grceve kod beba je odlicna bowen terapija, pa si malo procitajte o tome. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.