Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Da kucnem moj je vecinu noci miran, zadnje se javi oko 23-23:30 i premjesta se oko 6-7 (da ja slucajno nebi zaboravila da je tu 🤣) i onda oko 10 krece u akciju smiri se izmedu 2-3 popodne i to je jedini period kad je miran preko dana. Ali ovo sto radi preko dana ne znam kako jos ima mjesta za takve akrobacije 🤦🏽‍♀️
    -
    Za ubode moja mama koristi od afrodite gel aloe vere i ne svrbi i crvenilo se brzo povuce, makar mislim da i sve to ovisi o tipu koze

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Brontosaurice brz oporavak ❤️
    Malamagla mene žgaravica ubija zadnjih dana tako je bilo i u prvoj trudnoći i u oba slučaja mi pomaže Rennie. Imam ga u svakoj torbi, kao zvake i na noćnom ormariću obavezno 😂
    Amelie razgovor definitivno pomaže. Kod mene se zna javljati anksioznost, povremeno čak i napadaji panike. Pričala sam sa svojom ginekologicom i sa psihologom i dali su mi neke savjete kako da se ponašam u takvom slučaju, npr tehnike disanja i slično. Nikad mi se prije nije događalo, tako da razumijem tvoj strah ali vjerujem da je sve pod utjecajem hormona. Važno je da ne šutiš o tome ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    I za sv duh sam htjela napisati, meni 2020 nije trebalo ništa za bebu. Oni su mi ga prematali uglavnom, a kad nisu, dali su mi pelene i sve ostalo 😁 Nosila sam higijenu samo za sebe, a robicu za bebu samo za izlazak.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da mi neće puno opadati s obzirom da mi u trudnoći cijelo vrijeme opada nema one stagnacije i guste kose koju svi spominju u trudnoći.  Meni se u zadnje tri god prorijedila dosta tak da je i mene strah da nebi nakon poroda još. 

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Moana

    Mrljeja sam skuzila da sam dobila iznad usana onako flekice tamnije. Inace mi je dio rutine vitamin c i faktor al eto nekako se uspilo probiti. Imam par crnih tockica i po nosu al ne smeta mi. Nekako sam prihvatila sve te promjene kako dolaze i ne brinu me previse.

    Emocijenekad se osicam bas kao trulež, nista mi se neda. Muz i ja smo petak odlucili ostat doma cijeli dan. On je bio u svom djiru radio sta mu se radi i ja u krevetu gledala filmove i serije i valjala se cijeli dan sa jedne strane na drugu, pojela bi pa spavala. I nekad kad se bas osicam tako gmizavo, ostanem doma. Obaveze stavim po strani, briga me ako nesto nije napravljeno jer jednostavno dovedem sebe u frustraciju + ako se tako emocionalno lose osjećam to samo bude recept za katastrofu.
    Stvarno me trudnoca naucila da prikocim i da prestanem kontrolirati bas svaku situaciju.


    A mislim da se po ljeti ne smije vit c. Ja imam kremu za te mrlje i rekli su mi da ne smijem na ljeto to koristit. Najbolje na zimu🤔 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Za ubode i protiv komaraca sam prosle g kupila pranarom etericna ulja u rollonu. Znam da djeca mogu pa sam se ja ove g nastavila sa tim mazat.ako mogu djeca mogu i ja😄. Pomaze i jedno i drugo. Ovo protiv uboda je od 6.mj starosti a nakon uboda od 3 mj starosti djece. Roza je etiketa i sve je kao BIO.
    Ja isla fotkat krstitke i noge su mi natekle. Ne vide mi se zglobovi 😮‍💨 

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    amelie11

    Da li je vama koje koje ste vec rodile nakon poroda puno ispadala kosa? Ja sam gledam svoju kak je rijetka i onda se sjetim da svi kazu da je nakon poroda jos gore😁 Da mi i to malo otpadne 😁🤦🏼‍♀️


    Tak sam i ja mislila ali ispadala je prvih par mjeseci a onda se vratila u normalu (dojila sam godinu i pol)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Mene je počeo popodne peći ožiljak od carskog i krenuli su bolovi pa sam zvala hitnu i rekli su mi da dođem. Tako da sad čekam pregled, nadam se da je sve ok.
    Bili smo prijepodne na farmi sa sinom, gdje je mazio životinje pa sam se nahodala, vjerojatno i malo preforsirala.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Princes nadam se da je sve okej! Sigurno je od malo previse aktivnosti danas.

    Ja sam se pak uplasila zbog mesa, kuhala sam govrdinu i na kraju probala jedan komad koji je bio savrsen raspadao se, kasnije sam shvatila da drugi nije bas tako nego da je zilav. Sad sam se uplasila je li moguce da nije do kraja kuhan i jel moguce dobit toksikoplazmu. Eto sta mene muci! Kuhala sam 2 sata a meso je bilo dost debelo, velicine dlana i s kosti. Sta vi mislite? Oprostite ak je glupo al fkt me muci😩

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Princess sretno! Nadam se da je sve ok
    Tarry nije nista. Kuhalo se 2 sata. Nije sirovo. Zilavo je. Takav komad. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.