Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Amelie zao mi je sto se tako osjecas i u jesnu te ruku razumijem, i mene ponekad uhvate svakakve misli i mislim si radim li sve najbolje, i stalno se pitam jesam li vrijeme mogla bolje iskoristit, imam osjecaj da mi prolazi u iscekivanju i cekanju. Do neke mjere je sve to normalno ali opet u drugu ruku ti znas sama ako si vecinom tako i ako takvi osjecaji prevladavaju, najbolje popricati a nekim strucnijim.

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mislim da sve imamo svoje super i grozne dane. Opcenito ih imamo u zivotu, a sada pogotovo se vise rastuzis i razocaras em zbog hormona em zbog toga sto zelis da sve bude savrseno za bebu i zbog te konstantne brige jel sve uredu.
    Ja sam bila dosta lose oko 22., 23. tjedna trudnoce.. decko je mijenjao posao, ja sam imala jos dosta ispita, nismo nista bili kupili, radovi su nisu ni poceli. Bas sam se zivcirala i samo sam plakala, sve me je smetalo. Onda sam otisla na par dana kod svojih i napunila baterije i mama je rekla da brat rođen za vrijeme rata, ja odmah nakon i da doslovno nisu imali nista, ali opet da nama nikad nista nije falilo.
    Sad mi bude zao sto mi vrijeme prebrzo prolazi i kakva sam hiperaktivna na 100 strana kao da ne posvecujem dovoljno vremena odmaranju i trudnoci. Danas sam isto cijeli dan vani, pa kava pa plaza na ovih 40 stupnjeva, nista nisam skuzila da nije uredu dok nisam uspjela ugurati nogu u slapu koliko su natekle. Od sutra smanjujem tempo, bar se nadam

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Dal se koja bori sa crnim mrljama po licu?  Inace sam ih dobila u nazad par g( ciji zivot samo malo pjegice) i smanjile su se jako prosle g..ali sad…izgledam zmazano po licu, a koristim 50 faktor kremu, 50 faktor bb kremu ali danas sam.isla cupat brkove i gledala se izbliza skroz i punaaaa sam crnih mrlja. Oko usta, po celu, obrazima 😭 znam da u trudnoci jace izlaze al ovo je katastrofa

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    amelie11

    Hvala cure sto ste me ohrabrile ☺️ Da znam da se desava ali sto ti kazes brontosaurice imam osjecaj da sam sama u tome, kad dr trudnice oko sebe gledam sve poletne, putuju, a ja takva, ali dobro mi je i sestra rekla moja je situacija takva s razlogom i ako je prihvatim i izvucem najbolje iz toga bude sve oke. Opet kad gledam odmaram, ne moram nista raditi, to jos malo pa nece biti tako, ali eto emocijama ne mozes pobjeci i izade to kad tad na povrsinu. Isla sam sad u bipu i kupila si kozmetike da se oraspolozim 😂🤦🏼‍♀️ A u pon cu ici u knjiznicu neke knjige posuditi da malo maknem s uma to sto me napada.


    Evo ja mogu reci da sam tamo pocetkom drugog tromjesecja bila ljuta na sebe i mrzila svoj posao jer ga ne mogu raditi trudna, jer sam bila puna enegrije i bilo mi je zao biti doma dok drugi rade imaju obaveze i osjecala sam se beskorisno. Muz mi nije dao ni da oko kuce previse radim a imali smo jos neke sitne radove, sad kad se sjetim toga dode mi da sama sebe udarim. Imam apsolutnu privilegiju to sto mogu biti doma odpocetka i sad se svaki dan sjetim rijeci kolegica kad sam odlazila “ uzivaj izlezavajuci se jer vise nikad neces imati priliku nista ne raditi a brzo ce ti proci” i zna mi i sad biti tesko jer sam “sama” a realno nisam uopce sama imam stvarno krasne ljude oko sebe samo sto eto od tih hormona ima dana lad to ne vidim 😂
    -
    Brontosaurice sretnoo i brz oporavak!! mene je isto uhvatila prehlada i grlo me pecka, nadam se da ce brzo proci jer ne mogu ovih dana piti nesto sobne temperature kolko god da me grlo pece 
    -
    Nego htjela sam vas pitati, kakve su vase bebe po pitanju aktivnosti ovih dana? Ja ne znam ovaj moj mali me odlucio rastaviti iznutra, da mogu stavila bi vam video doslovno mi se trbuh trese bez pretjerivanja 9 min u komadu onda je kao mir 5 min pa opet, ujutro je opet imao tulum od 6 do 7 da vise nisam znala kako se namjestiti pa sam sjedecki zaspala, kad ne luduje onda me udara kud stigne pa samo kvrge izbijaju po trbuhu, danas za ruckom me tako udario u zeludac da mi se sve diglo i skoro sam povratila, ionako u zadnje vrijeme jedem ko pticica jer nemam mjesta za hranu od njega, a jos 5 tjedana ispred nas🙄

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Isto aktivnost kao i uvijek, aktivna je ali ne bas tako da 10 minuta udara u komadu. Nije prenemirna beba koliko se sada da zakljuciti. Osjeti se stalno, lupka i vidi se ali ne da me razara kako je nekima😄

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Moja curka srećom spava po noći ( nadam se da će tako i kad se rodi 😅) počne se malo meškoljiti kada se vratim s wc-a u krevet, al jako kratko. Obično me tuče ujutro i tijekom dana dok se izležavam. Čak i nije toliko nelagodno, ja volim te njezine udarce i pokrete i uvijek pokušavam ostati mirna da što dulje osjetim, jedino kad nekako nogu zavuče pod moja rebra zna biti nezgodno.  

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Avatar Megi0102

    Megi0102

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Brontosaurice brz oporavak želim! Stvarno te ide zaredalo sad, nadam se da je ovo kratkotrajno 🤞🏽
    Amelie kao sto su i cure rekle, sve smo takve. Imala sam i ja fazu plakanja jedno vrijeme pa sam se pojadala sestri i bilo mi je lakse, nekad jednostavno ne mozes kontrolirati kad kraju hormoni. Rasplačem se na sitnice i gluposti al ne mogu si pomoći. Kako su ti i cure savjetovale ako ti je lakse otiđi kod stručne osobe, nije sramota, al slobodno se i nama pojadas ako će ti biti lakse ☺️
    Komarci ubode mažem aloe vera gelom iz ljekarne ma da ono nije da bas pomaze ko synopen al ajde.
    Aktivnost bebe moja je otkrila di su bubrezi pa redovito udara, svakih 5-10 min idem na wc popisati malo po malo 😅 ako ne udara u njih onda u rebra, ako ni to onda štuca tako da je cijeli dan veselo kod mene.
    I današnji pakleni dan je prošao, sad prizivamo kišu, trebala bi ispeglati hrpu stvari al po ovim temperaturama je nemoguce 🥵

    ➕22.12.
    🤰🏽TP 23.8.
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za Bonprix! Ja sam naručivala, dođe u roku par dana i zadovoljna sam. Prošle godine sam uzela kupaći kostim, a ove godine haljinu. 
    Amelie sve je dobro dok si spremna svoje stanje i misli podijeliti s drugima, na neki način to liječi. I nisi sama u tome svemu. I one fit nasmješene trudnice imaju svoje trenutke. Isto tako društvene mreže nam prikazuju ušminkani život, najbolje od najboljeg a znamo da to nije baš tako. Sve će to proći!
    Brontosaurice želim ti brzo ozdravljenje. Kad oslabi imunitet budemo kao magneti za sve viruse. To sam prošla u pocetku tridnoce i sad se sve nadam da neće opet.
    Pokreti - imam dojam da su neprestani. Postalo mi se tesko namjestiti u bilo koji položaj. Žgaravicu imam al vezanu uz položaj bebe koja valjda nagura želudac i onda želudac vrišti, uspijem je pogurati ili pocucam rennie. Isto tako mi se zavuče prema bubrezima i to mi baš bude neugodno. Postao mi je trbuh težak, okretanje izazov i tako uhvatim se u razmišljanju “kad će ovo završit”. Ukupno sam dobro i mogu reći da podnosim dobro al nije da nemam tegoba i žutih minuta.
    Isto tako me hvata nervoza oko toga što sve trebam…bezrazložno al jbg šoraju me hormoni valjda. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    E da komarci….fenistil gel kratkotrajno pomogne za ubode…a mi smo kao djeca znali mazati ubode s vinskim octom!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ja svog osjetim na dane i bas nemamo neku rutinu.. jedan dan nije normalan, drugi dan je miran da zelim da nije normalan i tako 😂
    Magnet sam za komarce cijeli zivot, nedavno sam noge naspricala autanom, ali se vecinom namazem octom vec duze tako, smrdim ali me ne grizu.
    Buđenje isto puno puta, ali ja zato svaki put valjda piskim 5 minuta, a ne pijem vodu kroz noc. I jos su mi noge utecene. Trenutno izgleda kao da imam peraje, a ne stopala. Dok plivam se malo smanji. Bole me i prsti na rukama i nogama kad ih pokusam saviti. To mi je jedina patnja i ovom periodu
    Danas mi decko dolazi, dobio je tjedan dana slobodno iako je mijenjao posao i nije trebao imati godisnji pa sam od ranog jutra na nogama 🥰🥰 vec sam isplanirala koji dan smo gdje, pa kad cemo ici na Brac, iako ce on bit taj koji ce rec daj da se naspavam, ali ovo nam je zadnje ljeto da mozemo sami negdje ici pa sam sva uzbuđena

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.