🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame,ima netko neku stranicu s skalom motoričkih sposobnosti za mjesece? Teo za tjedan dana puni 8 mj,jos ne moze samostalno sjediti,i ne vraca se s trbuha na leda.Sam se okrene na trbuh ali se jos nez vratiti na leda.Jos se ne odize na ispruzene ruke, pivotira se na trbuhu u krug.Doktorica nije zabrinuta,al mene ipak brine 

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Hej, mi smo vjezbaci. Da se odmah ogradim, nisam strucnjak ali po onome sto znam, trebao bi se vec odizati na ispruzene rukice. Kad ga posjednes, trebao bi moci odrzati sjedeci bar koju sekundu. Samostalno podjedanje je ok da ne moze.
    Mislim bebe nisu roboti, i sasvim moguce da je sve ok ali kod nas bas te stvari upucuju na hipotoni trup.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Pozdrav mame,ima netko neku stranicu s skalom motoričkih sposobnosti za mjesece? Teo za tjedan dana puni 8 mj,jos ne moze samostalno sjediti,i ne vraca se s trbuha na leda.Sam se okrene na trbuh ali se jos nez vratiti na leda.Jos se ne odize na ispruzene ruke, pivotira se na trbuhu u krug.Doktorica nije zabrinuta,al mene ipak brine


    ja si imam ovu spremljenu https://poliklinika.org/normalni-motorni-razvoj/?gclid=EAIaIQobChMIrpaGoKny9gIVmdrVCh1d2ABSEAAYAiAAEgLQSPD_BwE [poliklinika.org]

    Inače pivotiranje ti je predradnja za puzanje , tako da je super sto to radi 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Bebe koje spavaju noc.. jesu na adaptiranom? Moram prestat dojit, to mi nije problem kolko ne znam kaj cu s nocnim uspavljivanjem. Budi se pocicat i spava dalje. Solucija je da ga nosikam ali to mi se ne da bas 
    Ako ga odviknem od dojenja, ima sanse da se nece budit? 1 il 2 boce nije problem ali on se budi +5 puta.
    . Nece dudu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maza2010

    Maza2010

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Moja pojede 210ml +prah oko 20h i probudi se tek oko 6 za ponovo jest.
    Na Aptamilu je.

    🙋‍♀️ mama K 31g
    🙋 tata K 39g

  • Avatar Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Mi samo da prijavimo jos jedan 🦷…

    Znaciiii,u roku 3 sedmice,moj bebac je propuzao,samostalno sjedi,dize se uz stvari na nogice ii ima 2 zubica 😍😍
    Sve nekakooo odjednom 🤷‍♀️

    12/20 Biohemijska 💔
    28.01.2021. ➕
    Termin 30.09.2021.
    Rodio se nas prvenac. 01.10.2021. 💙 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mame koje doje i daju dohranu,kako su prihvatili boćicu.Teo ce 8 mj nocu je uzas budenje po 5 puta,posisa povuce i spava dalje i stalno se budi nervozan.Probali smo jednu dudu, drugu,ne prihvaća bocu,jede kašice uz sisanje, ali pao mi na kilazi 300 g u mj dana,izbijali mu zubići 4 gore odjednom .Nece bebimil, odmah pljuje,ni baby love..Nez sto vise

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Jesi probala sam brojem 2? On je navodno slađi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    SamoMalo

    Jesi probala sam brojem 2? On je navodno slađi.


    Jesmo,i nece

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • NinaV

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo svima. Ako moze mala pomoc. 🙂 Termin za porod mi je pocetkom septembra. E ako moze neki savjet sta od odjecice uzeti, koliko cega i koji brojevi, za prva 3-4 mjeseca? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.