🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Endzrue sretan veliiiki 9 minic🥳

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Sanjarka, Daniella hvala na ponovnoj dobrodošlici 🥰
    Mateja Teo ti je presladakk 😍

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Hello cure!
    Budem stavila slikice kad budu gotove, rekla je foto za jedno 2-3 tjedna.. Sve se nadam da će prije, ali sigurno niš od toga, mogu samo kasnije 🙈😂
    Mi spavamo sve bolje (pu pu da se ne ureknem 😅), ali zubi je muče užasno, ne znam više šta da joj jadnoj dam da grize.. E da, i nije baš ljubitelj lupocet sirupa, imate neku ideju kak da joj ga podvali. Neće čak ni sa mojim mlijekom, gadi joj se 🙄
    Sretni minići @Lješnjak, @Lorre I @Sanjarka 🎉🎊💐

    [tickerfactory.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Hello cure!
    Budem stavila slikice kad budu gotove, rekla je foto za jedno 2-3 tjedna.. Sve se nadam da će prije, ali sigurno niš od toga, mogu samo kasnije 🙈😂
    Mi spavamo sve bolje (pu pu da se ne ureknem 😅), ali zubi je muče užasno, ne znam više šta da joj jadnoj dam da grize.. E da, i nije baš ljubitelj lupocet sirupa, imate neku ideju kak da joj ga podvali. Neće čak ni sa mojim mlijekom, gadi joj se 🙄
    Sretni minići @Lješnjak, @Lorre I @Sanjarka 🎉🎊💐


    Mozda i budu prije ajde😉 nama hvala bogu sa zubicima  ide lako,nema nervoze mogu misliti kako joj je to,lupocet joj dajes za zubice?Si probala one gelove ja imam anaftin mada joj nisam ni stavljala ja sam vidila zubic kada je vec skroz izasao🤣

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sanjarka,Ljesnjak i Lorre  Sretni minići 🥳🥳🥳🥳

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    daniella2207

    buhtlica34

    Hello cure!
    Budem stavila slikice kad budu gotove, rekla je foto za jedno 2-3 tjedna.. Sve se nadam da će prije, ali sigurno niš od toga, mogu samo kasnije 🙈😂
    Mi spavamo sve bolje (pu pu da se ne ureknem 😅), ali zubi je muče užasno, ne znam više šta da joj jadnoj dam da grize.. E da, i nije baš ljubitelj lupocet sirupa, imate neku ideju kak da joj ga podvali. Neće čak ni sa mojim mlijekom, gadi joj se 🙄
    Sretni minići @Lješnjak, @Lorre I @Sanjarka 🎉🎊💐

    Mozda i budu prije ajde😉 nama hvala bogu sa zubicima ide lako,nema nervoze mogu misliti kako joj je to,lupocet joj dajes za zubice?Si probala one gelove ja imam anaftin mada joj nisam ni stavljala ja sam vidila zubic kada je vec skroz izasao🤣


    Da, da za tu biće. Rekla mi je pedijatrica da mogu, jer to njih boli kao nas kad imamo glavobolju.. A te gelove sam probala ali ništa mi nije pomoglo. Ma ni ne stigne to njoj do mesa 9na to poliže sve prije. Probala sam anaftin i dentinox

    [tickerfactory.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    daniella2207

    buhtlica34

    Hello cure!
    Budem stavila slikice kad budu gotove, rekla je foto za jedno 2-3 tjedna.. Sve se nadam da će prije, ali sigurno niš od toga, mogu samo kasnije 🙈😂
    Mi spavamo sve bolje (pu pu da se ne ureknem 😅), ali zubi je muče užasno, ne znam više šta da joj jadnoj dam da grize.. E da, i nije baš ljubitelj lupocet sirupa, imate neku ideju kak da joj ga podvali. Neće čak ni sa mojim mlijekom, gadi joj se 🙄
    Sretni minići @Lješnjak, @Lorre I @Sanjarka 🎉🎊💐

    Mozda i budu prije ajde😉 nama hvala bogu sa zubicima ide lako,nema nervoze mogu misliti kako joj je to,lupocet joj dajes za zubice?Si probala one gelove ja imam anaftin mada joj nisam ni stavljala ja sam vidila zubic kada je vec skroz izasao🤣

    Da, da za tu biće. Rekla mi je pedijatrica da mogu, jer to njih boli kao nas kad imamo glavobolju.. A te gelove sam probala ali ništa mi nije pomoglo. Ma ni ne stigne to njoj do mesa 9na to poliže sve prije. Probala sam anaftin i dentinox


    Vidis,dobro je znati👍 pa da bas sam i ja o tome razmisljala dali to oni polizu i koliko to onda zapravo djeluje,nadam se da ce zubici izaci cim prije i da ce joj lupocet pomoci🙏

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Mi se mucimo i dalje s vodom,ne zeli je piti nikako,jedino na zlicu malo ili iz nase case ali to bude vode posvuda najmanje popije🙁 uzela sam joj kljunasicu,nukovu magic cup,onu sa slamkom bocicu,bocu iz koje pije mlijeko i nis ona samo grize sve uopce ne sisa, vise nemam pojma kako i sta napraviti imate koji savjet?🙄😕

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Daniella 
    Moja vise prolije nego sto popije,odnosno pljuska iz usta,to joj se svida🤣 dajem joj uglavnom na kljunasicu ali mekani kljun pa se ona zabavlja s njom pase joj zubima, a kad hocu da bas popije dajem joj iz case.
    Ne smatram to problemom, daj joj tako u par navrata pa koliko popije popije. Nek joj je sto vise u rukama sigurno ce kroz neko vrijeme prihvatiti.

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    sunce7

    Daniella
    Moja vise prolije nego sto popije,odnosno pljuska iz usta,to joj se svida🤣 dajem joj uglavnom na kljunasicu ali mekani kljun pa se ona zabavlja s njom pase joj zubima, a kad hocu da bas popije dajem joj iz case.
    Ne smatram to problemom, daj joj tako u par navrata pa koliko popije popije. Nek joj je sto vise u rukama sigurno ce kroz neko vrijeme prihvatiti.


    Danas smo iz case i sva je bila mokra,cak i pelena🤣 probati cu joj uzeti tu s mekanim kljunom jer ona samo grize sada joj izlaze zubici pa samo gricka…ma da pitam se dali je to ok jer gledam sve bebe oko mene od frendica bas piju tu vodu a ona nis,ali nadajmo se da ce krenuti😀

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.