🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Mateja nama je trebalo vise od mj dana da prihvati adaptirano umjesto majcinog. Jos je kod nas situacija bila gora jer je rijec o Neocate koji je groznog okusa.
    Savjetovali su nas za pocetak mijesati u istoj boci pa dodavati cistu vaniliju i pokusavala sam tako 10tak dana i nije islo,uvijek bi od muke zavrsili na majcinom.
    Onda je bilo de joj daj kad izgladni,de kad je uspavana ali apsolutno nista nije palilo.
    Onda sam dobrih dvadesetak dana pokusavala samo adaptirano uz pjevanje,zanimacije bla bla i uz puno strpljenja je nekako presla samo na njega.
    Te dane je jela manje al bih povukla nesto🤦‍♀️ Imas one bocice Hippa i Aptamila sto su vec pripremljene pa mozda da vidis da li ce mu se ista svidjeti. 
    Samo polako i puno strpljenja, ona je bila vise od 5mj na mom tako da nije lako odjednom,a tvoj malac i duze.
    Prije se na majcinom budila da jednom jede i sad je tako. 

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    SamoMalo

    Bebe koje spavaju noc.. jesu na adaptiranom? Moram prestat dojit, to mi nije problem kolko ne znam kaj cu s nocnim uspavljivanjem. Budi se pocicat i spava dalje. Solucija je da ga nosikam ali to mi se ne da bas
    Ako ga odviknem od dojenja, ima sanse da se nece budit? 1 il 2 boce nije problem ali on se budi +5 puta.
    . Nece dudu


    Moja je zadnja 2 tjedna samo na adaptiranom i spava cijelu noc ne budi se,ona je i inace spavala dosta ali bi se nekada budila sada spava bas u komadu 10-12 sati

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Mi samo da prijavimo jos jedan 🦷…

    Znaciiii,u roku 3 sedmice,moj bebac je propuzao,samostalno sjedi,dize se uz stvari na nogice ii ima 2 zubica 😍😍
    Sve nekakooo odjednom 🤷‍♀️


    Svaka cast,sve to on odjednom😁

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sunce  sretan 8.minic🥳🥳🥳
    Evo i nase slikice od danas za velikih 8😀
    https://ibb.co/BKnJNCf [ibb.co]

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    daniella2207

    Suncesretan 8.minic🥳🥳🥳
    Evo i nase slikice od danas za velikih 8😀
    https://ibb.co/BKnJNCf [ibb.co]


    Extra fotka 🥰
    Sretni minici Korina, Eva i Teo 🥳🤩❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sanjalice čestitke na drugom zubicu 🥳
    SamoMalo moj je na Ad od početka i budi se još uvijek jest jednom 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Mame koje doje i daju dohranu,kako su prihvatili boćicu.Teo ce 8 mj nocu je uzas budenje po 5 puta,posisa povuce i spava dalje i stalno se budi nervozan.Probali smo jednu dudu, drugu,ne prihvaća bocu,jede kašice uz sisanje, ali pao mi na kilazi 300 g u mj dana,izbijali mu zubići 4 gore odjednom .Nece bebimil, odmah pljuje,ni baby love..Nez sto vise


    Tako je i moja starija, od drugog tjedna zivota do okretanja na trbuh je spavala sa jednim buđenjem a samo je sisala, kad je skuzila da je mobilna baj baj spavanje, svakih sat vremena bi se prikopcala, dudu ni pod razno, dohranu sacuvaj boze.. Mama zombi beba super 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ sa godinu i mj dana je prestala sisat i pocela spavat cijelu noc samo zato jer ju je muz poceo uspavljivat

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Di ste žene? Uživali za vikend? 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Vecer😀 mi smo bas uzivale za vikend,bili smo na moru Korina je tocala nogice ta ne zeli van iz vode🤣
    Nama izlazi i drugi zubic😁
    Buhtlica34 znas da sam na kraju nasla haljinu bas tu trandyol stvarno imaju svakakvih i extra povoljnih,stigla mi je i zadovoljna sam👍

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Jutro cureee 🙂 nakon nekoliko mjeseci neaktivnosti doslo je vrijeme ds se ponovno ukljucim 
    Drago mi je da bebe super napreduju 😍🥰
    Ovo je moja smješka https://ibb.co/LPhwyTy [ibb.co]
    Jako je vesela i sretna beba, mršavica koja puno papa al joj se ne lovi 😅 jako je aktivna, puze na veliko a zubića još nemamo 🙂

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.