🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maya889

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    hello friend i was hurt and heartbroken when seven months ago in my marriage a very big problem happened between me and my husband. so terrible that he took the case to court for divorce. he said he never wanted to stay with me again and that he no longer loved me. So he packed up from the house and made me and my children in severe pain. I tried in every possible way to get it back, after much begging, but to no avail. and he confirmed that he had made a decision and that he never wanted to see me again. So one evening, returning from work, I met my old friend who was looking for my husband. So I explained everything to him, so he told me that the only way to get my husband back was to visit the spellcaster, because he really did, too. So I never believed in magic, but I had no choice but to listen to his advice. He then gave me the email address of the spellcaster he visited. DR alaba. The next morning I sent an email to the address he gave me, and the spell assured me that I would return my husband for the next two days. What an amazing statement !! I never believed it, so he talked to me and told me everything I had to do. Then I do them without a raise, so for the next two days, surprisingly, my husband called me who hadn’t called me in the last 7 months to let me know he was coming back. So amazing !! So he came back the same day, with a lot of love and joy, and apologized for his mistake and the pain he inflicted on me and my children. Then, from that day on, our bond was stronger than before, with the help of a great spell thrower. So, I will advise you if you have any problems, contact dr alabi by email: dralaba3000@gmail.com or contact him on whatsapp and viber at this number: +1 (425) 477-2744 …….

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lisa27 👶🧸🎀

    Jutro cureee 🙂 nakon nekoliko mjeseci neaktivnosti doslo je vrijeme ds se ponovno ukljucim
    Drago mi je da bebe super napreduju 😍🥰
    Ovo je moja smješkahttps://ibb.co/LPhwyTy [ibb.co]
    Jako je vesela i sretna beba, mršavica koja puno papa al joj se ne lovi 😅 jako je aktivna, puze na veliko a zubića još nemamo 🙂

    Ajme Lisaaaa pa gdje si ti???

    Kako mi je lipo vidit kad se javi netko od naših starih forumasica 🥰🥰🥰
    Ena ti je predivnaaaa ❤️ Bravo za puzanje 🥳🥳🥳

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Lisa27 👶🧸🎀

    Jutro cureee 🙂 nakon nekoliko mjeseci neaktivnosti doslo je vrijeme ds se ponovno ukljucim
    Drago mi je da bebe super napreduju 😍🥰
    Ovo je moja smješkahttps://ibb.co/LPhwyTy [ibb.co]
    Jako je vesela i sretna beba, mršavica koja puno papa al joj se ne lovi 😅 jako je aktivna, puze na veliko a zubića još nemamo 🙂


    Dobrodosla nam ponovno😀 ma je slatka,pa i nije bas mrsavica lijepo se je izduzila,mi smo buckasti ali je manj😁 Bitno da je ona sretna i super za puzanje,mi se jos nekako vrtimo  i vucemo po podlozi🤣

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Jao ja kad vidim kako vasi bebaci vec uveliko puze i  sjede krivo mi jer Teo nikako da se pokrene.Ne mogu dočekati,iako on ne voli biti na podu,nakon 15 min plač,nista mu nije zanimljivo.Jel i vase bebe plaču kad se probude,on nakon svakog spavanja budi se iz plać,i to ne onaj s suzama,nego kad vidi da nema me .Imali smo skok , tri dana je na sisi visio non stop.

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Evo slika za 8 mjeseci
    https://ibb.co/RQW9J90 [ibb.co]

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Evo i O se napokon posjeo. I krece puzat normalno, nezaustavljiv je. Sjecam se kak su me prepali da kasni, mora na vjezbe a eto ga sad na 
    Nego, mi smo otisli na more na par dana i atopijski je buknuo. Kaj ne bi more trebalo pomoc 

    [lilypie.com]

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Jao ja kad vidim kako vasi bebaci vec uveliko puze i sjede krivo mi jer Teo nikako da se pokrene.Ne mogu dočekati,iako on ne voli biti na podu,nakon 15 min plač,nista mu nije zanimljivo.Jel i vase bebe plaču kad se probude,on nakon svakog spavanja budi se iz plać,i to ne onaj s suzama,nego kad vidi da nema me .Imali smo skok , tri dana je na sisi visio non stop.


    Stariji mi se do druge godine budio placuci

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Evo konačno sam uhvatila par minuta mira da se javim! Prošli tjedan nam je bila ludnica jer smo za vikend imali krštenje i vjenčanje, bila je moja obitelj tu kod nas, stalno netko u kući, Mila u najgorem mogućem skoku, plus nicanje dinje jedinice, kaos teški je bio.
    Uglavnom, počela je govoriti mama, taj zubić joj niče, još nije probilo pa je nervoza na najjače (dam joj malo lupoceta navecer, pedijatrica je rekla da je to ok), stane se na sve 4 i ljulja naprid nazad. Jučer je imala i prvi pad s kreveta, HB sve je uredu, ali nam je pedijatrica odgodila cijepljenje koje je trebalo jučer biti, samo ju je iz vagala i izmjerila (8760 i 67,5 - dužina sigurno nije točna jer Mila je prije 3 tjedna imala 69 cm, a sad mi je izmedju 74 i 80 što se robice tiče..). Dobili smo vrtić, tako da je mama barem jednu brigu maknula s glave.. Hoće vaši bebači u vrtić sad sa godinom? Meni nju nema tko čuvati, a ja se moram vratiti na posao tako da nisam imala drugu opciju nažalost. 
    Ona se obično budi u zadnje vrijeme tako da se okrene na stomak.. I isto najčešće plače kad se budi.
    Sretni minići svim slavljenicima kojima smo propustili čestitati ovih dana 🎊🎉

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    SamoMalo

    Evo i O se napokon posjeo. I krece puzat normalno, nezaustavljiv je. Sjecam se kak su me prepali da kasni, mora na vjezbe a eto ga sad na
    Nego, mi smo otisli na more na par dana i atopijski je buknuo. Kaj ne bi more trebalo pomoc


    Bravo Oliver 🥳🥳🥳🥳
    Kakvo kašnjenje , uranio je sa svim 🥳🥳🥳
    Koliko dugo je puzao vojnički? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mateja32

    Evo slika za 8 mjeseci
    https://ibb.co/RQW9J90 [ibb.co]


    Sretan minic jezuljko mali 🥰

    Stigne sve, tek mu je 8 mama , opusti se 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.