Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona29

    Leona29

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Julie

    Leona29

    Hej curke 😘
    Taman da cu napisat za stitnjacu sta mi se upravo desilo, vidim vi nesto pisale… Ja imam problema vec 10 godina i pijem terapiju… I evo danas i jucer nisam jer sam glupaca sa popaljenim trudnickim mozgom zaboravila podici tablete… Prije 10 min sam se skoro skljokala… Nije od vrucine jer sam pod klimom.. Al da mi mala nije donesla vodu srusila bi se… Prvo mi dosla slabina u glavu pa u tijelo ko da cu se svaki cas onesvijestit i srce mi se uzlupalo.. Uzas jedan, usrala sam se.. Sad lezim, necu kuhat nit nista danas, navecer cu po tablete i ne smijem vise zaboravit nikako!! 😣😣

    Zar je to reakcija ako ne popijes terapiju? Ja sam mislila da se nista ne moze dogoditi jedan dan. 😱😱😱😱😱😱😱


    Nije mi od jednog dana nego od dva, jednostavno sam skroz zaboravila podic tablete… Uglavnom vise si to ne smijem dozvolit… 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    irma123

    Gledam na fb ima stranica small universe potrepstine za bebe i djecu i imaju doslovno sve isto ko i ethereal mislim da cak i cijene. Pa me zanima jel netko narucivo od njih jel im stiglo i kakve kvalitete? Planirama sam narucit sa ethereala par pamucnih i bambusovih bijelih i pamicnih sarenih jos malo i nasla tu str i bas me zanima. Ne vidim da im je ito ista komentiro a slike identice ko i sa str od ethereala..


    Vidim da je iz varazdina, a etheral isto tamo od nekud, pa je mozda neka kombinacija… jer neke stvari su bas njihove, tipa ona bijela minky dekica se vas vidi njihova markica.
    Al ako je ista cijena svedno ti…


  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Jel netko narucivo sa ethereala? E curke kolki je vama tlak? O sta je u trudnocni nizak a sta visok tlak?

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    irma123

    Jel netko narucivo sa ethereala? E curke kolki je vama tlak? O sta je u trudnocni nizak a sta visok tlak?


    Visok je iznad 130/80 (mjereno nakon kratkog odmora)


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    irma123

    Jel netko narucivo sa ethereala? E curke kolki je vama tlak? O sta je u trudnocni nizak a sta visok tlak?


    irma123

    Jel netko narucivo sa ethereala? E curke kolki je vama tlak? O sta je u trudnocni nizak a sta visok tlak?


    Ja sam narucivala. Tlak mi je uredan o(110/60) osim danas jer sam imala takav fight sa mamom da sam mislila da cu dobit srcani, al dobro…..nek smo si sve rekle jer mrzim umjetne odnose i rekla sam sve sto mi je sjedilo na dusi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    irma123

    Jel netko narucivo sa ethereala? E curke kolki je vama tlak? O sta je u trudnocni nizak a sta visok tlak?


    Jucer sam bas pisala, narucivala sam tetra pelene i posteljinu.
    Ovisi kakav je tvoj normalan tlak inace. Npr. ja sam uvijek na 90/50 ili cak 80/50 i tako normalno funkcioniram, dok bi netko padao u nesvijest.
    Do 140/90 se nitko ne treba zabrinjavati ako uz to nema neke lose popratne pojave

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Zadnji put mi je bio 144/60 a sad mi 100/70.. i ni jedan put nitko nist nije komentiro. A na ppcetku trudnoce je vevinom oko 130/50 bilo pa mi cudno takav pomak.
    Kakve su kvalitete  tetre? I jel si uzimala bambus il pamucne?

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    irma123

    Zadnji put mi je bio 144/60 a sad mi 100/70.. i ni jedan put nitko nist nije komentiro. A na ppcetku trudnoce je vevinom oko 130/50 bilo pa mi cudno takav pomak.
    Kakve su kvalitete tetre? I jel si uzimala bambus il pamucne?


    Ne znam kome si pisala, al pretpostavljam Angelini. Ja sam nedugo pisala o njima i poslikals ih. Ugl bambus su skuplje ali zato i puno deblje i mekanije. Imam i jednih i drugih i bambusovu dekicu tak da bi ja ako biram izabrala bambus

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    irma123

    Zadnji put mi je bio 144/60 a sad mi 100/70.. i ni jedan put nitko nist nije komentiro. A na ppcetku trudnoce je vevinom oko 130/50 bilo pa mi cudno takav pomak.
    Kakve su kvalitete tetre? I jel si uzimala bambus il pamucne?


    Ma to ti je sve ok, tlak ovisi i o vremenu i kretanju i tekucini i jos puno drugih stvari i jako je promjenjiva vrijednost tako da se nemoj brinuti oko toga.
    Ja sam pamucne samo uzimala i kvalitetne su stvarno.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ohhh i meni ovisi o vremenu….jucer mi je u TA bio 130/80, a prosli tjedan 118/70. Za sad mi se na kontrolama vrti oko 120/80, a doma na digitalnom nikad ne ide iznad 100/60….

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.