Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja uopce ni nemirim tlak, juce mi je sestra izmirila 120/60 i to je normalan, da se sto desava najvjerojatnije bi osjetila jer ako mi je tlak nizak ja ga osjetim kao i visoki 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Vrijednosti TSH za prvo tromjesečje su 0, 1 – 2, 5 mIJ/L, 0, 2 – 3, 0 mIJ/L za drugo i 0, 3 – 3, 0 mIJ/L za treće tromjesečje. 
    Danas ujutro u Novom Zg je zrak bio stvarno neudisiv. Nadam se da ce to kisa koji najavljuju malo pročistiti.
    Ja ponavljala bris i nema bakterije. Kombinacija antibiotik, dmanoza i nakon antibiotika Acidosalus vaginalete je zasad pomogla.

    [lilypie.com]

  • Avatar Leona29

    Leona29

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    ayla

    Ja uopce ni nemirim tlak, juce mi je sestra izmirila 120/60 i to je normalan, da se sto desava najvjerojatnije bi osjetila jer ako mi je tlak nizak ja ga osjetim kao i visoki


    Eto tebe u 36om 👋👋😍😍😁😁

  • danica_zvijezda

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Bok svima.
    Trebala bih na V.Vrhovec napraviti guk profil. Čitala sam na njihovim stranicama da se dođe u 12 i 30., edukacija, dijeta itd.  Na internetu sam pronašla da se dobije i pribor pa da se krv kući vadi. Uglavnom pratim Vas od početka i znam da se spominjale V.Vrhovec, a i profile, ali to sad ne mogu naći.ako netko može napisati kako ide ta procedura, da li i u bolnici vade krv ili se sve vadi kući s priborom koji dobiješ i kad se ti uzorci nose natrag u bolnicu.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Leona29

    ayla

    Ja uopce ni nemirim tlak, juce mi je sestra izmirila 120/60 i to je normalan, da se sto desava najvjerojatnije bi osjetila jer ako mi je tlak nizak ja ga osjetim kao i visoki

    Eto tebe u 36om 👋👋😍😍😁😁


    O daa 🎉🎉🎉 sad mogu i roditi 😂

  • Avatar Leona29

    Leona29

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    ayla

    Leona29

    ayla

    Ja uopce ni nemirim tlak, juce mi je sestra izmirila 120/60 i to je normalan, da se sto desava najvjerojatnije bi osjetila jer ako mi je tlak nizak ja ga osjetim kao i visoki

    Eto tebe u 36om 👋👋😍😍😁😁

    O daa 🎉🎉🎉 sad mogu i roditi 😂


    Blago ti seeeee 😊😊
    Ja vec dva dana nmg disat kako spada, tocno osjetim da mi maternica pritisce pluca… 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    danica_zvijezda

    Bok svima.
    Trebala bih na V.Vrhovec napraviti guk profil. Čitala sam na njihovim stranicama da se dođe u 12 i 30., edukacija, dijeta itd. Na internetu sam pronašla da se dobije i pribor pa da se krv kući vadi. Uglavnom pratim Vas od početka i znam da se spominjale V.Vrhovec, a i profile, ali to sad ne mogu naći.ako netko može napisati kako ide ta procedura, da li i u bolnici vade krv ili se sve vadi kući s priborom koji dobiješ i kad se ti uzorci nose natrag u bolnicu.


    Na edukaciji objasne dijetu i kako se vadi uzorak i dobijes taj pribor. Za prvi puta si na dijeti neko vrijeme (vlastita procjena), onda si jedan dan vadis uzorke (sama, doma) i sutradan ujutro ih nosis tamo. Ako su nalazi dobri ponovaljas za 4 tjedna, ako nisu za tjedan dana.
    Uzorak se vadi na taste, i onda po 2 sata iza dorucka/rucka/vecere. Reci ce oni tamo, ali razmak izmedu obroka treba biti min 4 sata i ne vecerati kasno jer ako ti ovaj na taste nije dobar (zgrusa se) onda ti oni ujutro taj ponove.
    Ugl, kod uzimanja uzorka je naaaaaajvaznije ruku dobro ugrijati. Znaci pod vrelu vodu, kolko god vrucu mozes izdrzati, kako se pomalo navikavas tako povecevas temperaturu. I stvarno nek bude tih 5 min kako kazu. Mora biti velika i crvena, onda krv fino ide i nema grusanja ni premale kolicine
    Ako ces imati jos kakvih pitanja slobodno se javi


  • danica_zvijezda

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Frajla puno ti hvala na odgovoru. Znanima me za “vlastitu procjenu” da li ti daju neki okvir.npr da  ne može biti kraće primjerice od 5 dana, ili da primjerice moraš donijeti svakako u roku od 30 dana. I za koliko budu rezultati - nalaz gotov nakon što im doneseš krv. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Leona29

    ayla

    Leona29

    ayla

    Ja uopce ni nemirim tlak, juce mi je sestra izmirila 120/60 i to je normalan, da se sto desava najvjerojatnije bi osjetila jer ako mi je tlak nizak ja ga osjetim kao i visoki

    Eto tebe u 36om 👋👋😍😍😁😁

    O daa 🎉🎉🎉 sad mogu i roditi 😂

    Blago ti seeeee 😊😊
    Ja vec dva dana nmg disat kako spada, tocno osjetim da mi maternica pritisce pluca…

    Nije ni meni nista bolje 😂😂 sve mi je tesko 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    danica_zvijezda

    Frajla puno ti hvala na odgovoru. Znanima me za “vlastitu procjenu” da li ti daju neki okvir.npr da ne može biti kraće primjerice od 5 dana, ili da primjerice moraš donijeti svakako u roku od 30 dana. I za koliko budu rezultati - nalaz gotov nakon što im doneseš krv.


    A ne bas 30. Ne sjecam se da je bio neki specifican rok, ali onak 7-10 dana ako ces tek krenuti s djetom, ako si vec pocela onda mozes i prije. Obicno si cure zele imati nalaz za iduci posjet gin…
    Za nalaz sam zaboravila jel bude isti dan oko podne ili sutradan, al mislim da je sutradan.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.