Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    DijMar

    Znaci, ja ne kuzim te mame - dovede curicu od oko 2 god na igraliste, ona se naslikava, a mala haraci okolo po tudjim kolicima i mazne igracku, dojde kod mame, a ona sva hepi kao sta to imas ajmo se slikat, mala ode dalje, a ona dalje po slikama 😠


    🙄🙄🙄

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Regina ova slika je tak stvarna 🙈. Ugl zelim pohvaliti djelatnicu u Erste banci, 3 saltera rade, naravno guzva do bola, cekala sam ravno tri minute dok gospoda nije zavrsila klijenta, digla glavu i pogledom presla po banci, vidjela mene i glasno rekla gospodo dodite, kao da je drugima htjela dati do znanja da ne pokusavaju ni gestikulacijom negodovati a kamoli izreci, nakon mene jos jednu trudnicu prozvala na isti nacin 👍🏼
    Sa druge pak strane zenska u Lesnini, moja vrsnjakinja (znam ju s kvarta) dosla fino s muzem i bebom, dok joj je muz sa djelatnicom nekaj trazio ona fino sjela u izlozbenu stolicu na njihanje, stavila noge na tabure, izbacila sisu i doji (doslo mi je da joj samar opalim) znaci mene toliko to ljuti da vam ja to ne mogu opisat, prvo sto koristi izložbeni namjestaj ko da je doma, drugo sto je do tamo morala doci autom pa ako je vec mislila dojiti mogla je u autu i trece to dojenje gdje god i kad god. Slazem se da se dijete treba nahraniti ali ne slazem se da se to radi na tako nekulturan nacin. Nije ona bas bila gola, ali medu ljudima si i sad cu biti osebujnog rjecnika pa se pripremite 😂 kad sereš na wc- u ili se j….. to radis iza zatvorenih vrata a vidi jebenog cuda i to je takoder prirodno kao i dojenje…..mozda se netko nece sloziti sa mnom, ali ja sam takvog misljenja i dragi mi se citav dan smije kako sam ja zakacila na nju, on ju nije ni dozivio……  😆😆😆😆

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Sto ja vas volim citati nekad mi tako uljepsate dan.. Citam i onda onak razmisljam e ovak i ja ee vidi ovo i ja kontam. Bas se covjek nadje u tim svakodnevnim piskaranjem… Depra ha? Jooj sto je mene to hvatalo cesto.. Sada vec dugo nije i nadam se da nece.. U subotu sam odlucila pozvat rodbinu na proslavu rodjendana pa cemo pravit fine klope i kolaca a u petak sam rekla kolegicama da dodju na druzenje jer ja nevolim mjesat familiju i prijatelje. I sad si kontam kako nijedna nije odgovorila na poruku dali ce doc.. Ha da! Pristojnost danasnja… Sto se tice drugih stvari kod mene je samo zivcanost postala nepodnosljiva pogotovo kad sam u trgovini pa su ljudi onak bezobrazni i neljubazni onda kao sa sam vrag udje u mene.. To bude ruznih rijeci i ne stedim nikoga. Na kraju zasto i bih ako mene kao trudnicu ne postuje nitko i moze me gurnut ili pogledat krivo ili se nadrkat jer ja sporo vadim stvari iz kosare e pa onda takvima ne sutim.  Seljacine bezobrazne sada sam se uzrujala samo kad se sjetim. 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda. Bebica je dobro, mjere taman, nesto malo manje, ali sve je u granicama. Jedino mi je jako jako nisko, sto sam i sama osjetila, doslovno mi na mjehuru stoji. Rekla je doktorica da moram mirovati vise, sto znaci lezanje, jer je rekla da previse sjedim i stojim te da gravitacija naravno vuce sve dolje. Srecom, zatvorena sam i sto se toga svega tice je ok, ali bolje sprijeciti nego lijeciti 😊 Sad moram pokusati sto prije uzeti godisnji i lijepo odmarati, a ne ko ja trgati se od posla 😥🤦 A spol opet nismo mogli utvrditi, jer kak je skroz dolje, sva je sklupcana bebica i jos ruku medju nogama drzala, da ne vidimo 😂 Samo neka je ona dobro ❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Bitno da je bebica dobro, i ja svoju jako nisko osjetim i uzasno mi je imam osjecaj da hoce van 🤪 nekad je bas neugodno, nista neg odmaraj i uzivaj 😘

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    ayla

    Bitno da je bebica dobro, i ja svoju jako nisko osjetim i uzasno mi je imam osjecaj da hoce van 🤪 nekad je bas neugodno, nista neg odmaraj i uzivaj 😘


    Hvala ti 😘 Tako ce i biti. Radit cu od doma, necu se trgati od posla, i polako. Bitnija mi je bebica ❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Naravno sve za bebu 😘😘

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Julie,
    ja nemam ništa protiv dojenja kao dojenja u javnosti, meni samo nije jasno zasto se zene ne pokriju dok doje? Dođem na rođendan i nas 30 sjedi i dodje kraljica izbaci sisu i doji malu pa malo mala pusti sisu i njoj sisa tako stoji gola dok mi svi jedemo i ne znamo sto bi i cekamo da joj sisa upadne u jelo.. Meni bi bilo uzasno neugodno tako izbacit sisu na izvolte, uopce ne kuzim cemu to o.O

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    ayla, meni je doktorica savjetovala da si uzmem onaj pojas za stomak ako mi bude beba radila pritisak nisko. Kaze ako imam osjecaj kao da me stisnula dolje i kao da ce mi sve ispast da je to znak da se nosi nisko i da taj pojas moze pomoci

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.