Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Ja sam otkrila super trik za pojas u autu, pošto vozim svaki dan, morala sam nešto smisliti, srećom put do Bosne i nazad je bio dug, pa sam smislila super kombinaciju. Imam onaj jastuk za oko vrata za putovanja (moj nije na napuhavanje, nego je baš kao jastuk materijal i punjenje) i njega si stavim lijepo na trbuh i donji dio pojasa ide preko toga. Prvo me ne stišće i super je udobno (osim što dodatno grije), a drugo ako se zategne remen, ne daj bože kod nekog naglog kočenja, ne bi trebalo puno trbuh stegnuti. Tako se ja barem tješim 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Ja sam prije trudnoće vježbala i onda mi je gin preporucila da cekam anomaly scan pa ako je sve u redu da onda pocnem vjezbat i taman docekam to i prokrvarim iz nepoznatih razloga. Danas idem na pregled pa se nadam da ce dopsutiti barem neki blagi oblik vježbe iako isto nisam bas jedna od tih koji dosljedno sami vjezbaju i sve mi jaaako brzo dosadi.

    Nego imam jedno pitanje, sad sam vec luda :D Ima li koja od vas problema s bolovima ispod rebara. Boli me s desne strane od ispod grudi sve do kraljeznice na desnu stranu i to ne stalno nego dolazi u valovima. Prvo su mislili da je žuč u pitanju no krvni nalazi u ok i sad je svima glavni odgovor da se širi stomak. Mene to boli vec 2 mjeseca i sve je gore, jedino mi prodje kad legnem na ravno na ledja sto nije preporucljivo. I kad imam taj “napad” onda me ispod rebara bas na dodir boli, a inace ne. Sinoć sam ko manijak neki dok sam kuhala večeru jedno 15 puta isla lec tako na kauc da me popusti dok mm nije skuzio sta radim pa je bio lud na mene, ali ja stvarno nemam zivaca sad samo lezat ko fikus neki.. ne znam sta da radim vise


    I mene je to bolilo i smanjila sam unos mljeka, i men su mislili da je zuc al brzo mi je proslo nakon sta sam smanjila unos mljeka a sad nezz sta bi to moglo biti, mozda se sve siri 😏

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    Aurora, ja sam isto tip koji vozi samo kad mora i moj me isto uvijek “tjerao” da idem sama ako on bas ne mora, ali otkako imam trbuh je i on oprezniji i uvijek pita jel mogu. Jedini mi je problem sto nikako ne mogu namjestiti d.dio pojasa ispod trbuha 🤔 pa ga stalno natezem tokom voznje…a uvijek zaboravim dignut sjedalo, posto stalno micemo to kak nam ne pasu iste pozicije…


    I mene pati taj pojas pa ga ja stavim gore preko trbuha i onda mi ne smeta al kako ja bas i nevozim sada neg muz onda se zavezem i drzim ga u rukama 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    I vratila se ja s pregleda dole se nista nije pomaklo sta znaci, lezi i dalje 😄😪 uzv idem u pon dns nisam stigla,..
    I da da vas pitam za avent bocice one su plasticne? Zar nije lakse odrzavat staklenu manje se bakterija skuplja zar ne? Ja sam mislila da su staklene pa nisam uzimala ako zatreba zanima me sta mislite o tome? 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    U autu bi trebalo sjediti skroz uspravno, znaci guza skroz iza i onda pojas ide preko kukova (i ispod trbuha). Treba zategnuti taj donji dio, ne da stisce, ali da je cvrsto, jer ako je labavo i nedajboze malo poletite moze se pomaknuti prema gore i stisnuti trbuh. 
    Ayla, staklene bocice su jedno vrijeme forsali, da su sigurnije i (gotovo) sve marke ih imaju za kupiti, ukljucujuci avent. Sad evo dugo nisam naletila na takve članke. Ja sam smotana i stigurno bi vec 100 kom razbila 🙈 imam plasticne, pise da su bez svaceg neceg, pa su valjda prihvatljive. Sto se bakterije tice mislim da je isit vrag, i ove otkuham, nego je problem sto plastika ako ima neke sastojke u kombinaciji s toplinom to otpusta


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    U autu bi trebalo sjediti skroz uspravno, znaci guza skroz iza i onda pojas ide preko kukova (i ispod trbuha). Treba zategnuti taj donji dio, ne da stisce, ali da je cvrsto, jer ako je labavo i nedajboze malo poletite moze se pomaknuti prema gore i stisnuti trbuh.
    Ayla, staklene bocice su jedno vrijeme forsali, da su sigurnije i (gotovo) sve marke ih imaju za kupiti, ukljucujuci avent. Sad evo dugo nisam naletila na takve članke. Ja sam smotana i stigurno bi vec 100 kom razbila 🙈 imam plasticne, pise da su bez svaceg neceg, pa su valjda prihvatljive. Sto se bakterije tice mislim da je isit vrag, i ove otkuham, nego je problem sto plastika ako ima neke sastojke u kombinaciji s toplinom to otpusta


    Bila sam u dm i nisam nasla pa zato ubila me vrucina pa nisam ni caj uzela sve sam nesta s brda zdola uzela 🙄

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    A nisam sigurna da ima u dm-u, mozda u vecima… guglaj “avent staklena bočica”, odmah izbaci. Ima u nekim baby trgovinama i vjerojatno ljekarnama


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    A nisam sigurna da ima u dm-u, mozda u vecima… guglaj “avent staklena bočica”, odmah izbaci. Ima u nekim baby trgovinama i vjerojatno ljekarnama


    Hvala ti budem guglala 😉

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Gledam sad malo na “moja ljekarna” i vidim da da su mustela proizvodi 1+1 gratis, pa ako ih tko planira koristiti bacite oko. Moguce da su i u drugim ljekarnama jer obico to tako bude da imaju slične ponude…


  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jel se desavalo kojoj mami da u 5-on mjesecu trudnoće osjeti ko neke grcice u crijevima ?? mene ubise danas 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.