Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Julie,
    ja nemam ništa protiv dojenja kao dojenja u javnosti, meni samo nije jasno zasto se zene ne pokriju dok doje? Dođem na rođendan i nas 30 sjedi i dodje kraljica izbaci sisu i doji malu pa malo mala pusti sisu i njoj sisa tako stoji gola dok mi svi jedemo i ne znamo sto bi i cekamo da joj sisa upadne u jelo.. Meni bi bilo uzasno neugodno tako izbacit sisu na izvolte, uopce ne kuzim cemu to o.O


    O tome i pricam, dojenje da ali na kulturan nacin…..nitko ne zeli gledat nicije cice isto kao ni guzice i spolovila i prici je kraj…

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Mozda zabrijavam, al dosta nas nosi bebe nisko a? Znaci to je stvarno radi stajanja i hodanja 🤔 zato meni moja gin uvijek naglasi da trebam odmarati popodne 😬 A ja ko da imam crve u guzici, kako kaze moj dragi 😅 
    Nago, danas mi je pobjeglo i malo sam se upiskila kad sam kihnula 😬😬😬 ali ja sam kriva jer rijetko kad odem na vrijem na wc….i dalje zadrzavam dok ne postane frka, ne znam zasto 😕

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ReginaP

    ayla, meni je doktorica savjetovala da si uzmem onaj pojas za stomak ako mi bude beba radila pritisak nisko. Kaze ako imam osjecaj kao da me stisnula dolje i kao da ce mi sve ispast da je to znak da se nosi nisko i da taj pojas moze pomoci


    Nije mi moj nis spominjo osim da lezim i ako imam kontrakcije da dodem primit infuziju 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu
    Moj malac narasao hihi..
    Moj malac narasao hihi..

     danas sam objavila u udruzi da je uskoro spreman za udomljavanje i dusu sam isplakala koliko sam se rastuzila na pomisao da me nece vise gnjaviti ako ga netko udomi.. Ovo je najdivniki macic na svijetu… Legne mi na stomak maloprije a beban se rita a on se uplasi i onako gleda u stomak i ide sapicom po stomaku.. I naravno i na to sam tulila jer mi je bilo preslatko.. Sljedeci put cu ga snimiti. 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    DijMar

    Mozda zabrijavam, al dosta nas nosi bebe nisko a? Znaci to je stvarno radi stajanja i hodanja 🤔 zato meni moja gin uvijek naglasi da trebam odmarati popodne 😬 A ja ko da imam crve u guzici, kako kaze moj dragi 😅
    Nago, danas mi je pobjeglo i malo sam se upiskila kad sam kihnula 😬😬😬 ali ja sam kriva jer rijetko kad odem na vrijem na wc….i dalje zadrzavam dok ne postane frka, ne znam zasto 😕


    Da, i ja to bas skuzila. Trebale bi zbilja smanjit te crve, ja sam isto takva. Sve bi i sve mogu 😂
    Jooj i meni nedavno pobjeglo kad sam kihnula, ista situacija bila 😂 sama sam se sebi smijala!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zato zenice koje se jos niste pocele otvarati smanjite tempo totalno samo naj osnovnije, ja sad jedva cekam 36 tj da odahnem ovo lezanje i pritisak mi bas patnja pogotovo kad je lipo vrijeme a ja nikud do doktora i nazad al izdurat cu radi bebice.. 
    Mene evo trbuh sav zateze od rastezanja a slabo se mazem 😒😒😒

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Manich macic je predivan 😍  ja ne nosim nisko, sve mi je kako treba, ali ponekad dok dugo hodam osjetim pritisak dole kao da ce mi beba izaci van i onda se preplasim, da se razumijemo uopce to ne boli nego samo ko da sva tezina ode dole

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Ja isto nosim nisko, baš me zna neugodno pritiskati, pogotovo kad pretjeram s aktivnostima. Kupila sam pojas pa ga povremeno stavim, pogotovo kada sam duže na nogama, kuham ili jednostavno osjećam da me previše stišće. Doktorica je rekla da ga stavim povremeno, ali da ne pretjerujem. Valjda mišići ipak trebaju svoje odraditi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja pritisak osjetim i dok lezim jer beba uhvati lupati i onda nabija nez vise ni sama cime 🤪

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Manich ima nas vise koje smo spore i nit malo me ne brine to, a mm jadan pobaca stvari u vrecicu da sto prije oslobodi blagajnu drugima 🤦🏼‍♀️
    A ja tipa Kaufland mrzim kad sam odmah prva pa sve nit ne izvadim ona blokira i onda dok ja i zadnju stvar i ona gotova, pa dok platim a prije toga nesto i pitam
    (ja uvijek imam pitanja i moram pitat) a onaj mali pultić, pa ja to sve dok slozim u vrecicu ko da tetris igram  😂 zena se neki dan podbocila i odmorila dok sam ja to pospremila, nedaj Boze da pomogne, pa eto nek se zali vodovodu sto sam spora tak mi svejedno a o guzvi iza mene da ne pricam 🤣🤣🤣 ali nitko mi nije prigovorio, valjda nisu smjeli znali su sigurno da nebi sutjela, a bome niti pomogao, a nit ne trebaju ne ocekujem to, osim covjeka iza mene on mi je spremio kolica/kosaricu jer je bila visoko 😂😂 
    No sikibriki, zivot je lijep treba uzivat! 🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.