Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ja nekad kazem da sam bila privatno, nekad ne kazem, ovisno o mojoj procjeni 🙈
    Generalno moj gin nema nista protiv, ali je stava da nema smisla raditi preglede svako malo
    Zadnji put mi je dao uputnicu za anomaly i to sam odmah rekla da nemam vremena ici u bolnicu, pa budem privatno. Kako ce razmak izmedu pregleda biti 5 dana odmah smo se dogovorili ako bude sve ok da nece on opet raditi uzv nego ce samo nabrzinu provjeriti jel srce kuca


  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Mc_zgb, sretno i tebi na pregledu😘.
    Da, mislim da ja najbolje vjezbam prstice na rukama surfajuci po netu i citajuci ovaj forum…tu mi ne treba drustvo😁.
    Imate li vi jos uvijek neke promjene raspolozenja? Ja jedva cekam da se vratim u normalu…jucer mm uzeo moj prljavi rucnik kojim sam pokrila kavez od zeca da ne ronda i obrisao se njime poslije tusiranja jer me pitao jel to njegov rucnik, a ja bez ikakvog razmisljanja rekla da je….i tako on kad se obrisao i shvatio da je rucnik prljav malo zap….io, ali kako mi jen rekao da je nasao komad sijena na njemu ja sam zamrla od smijeha….i to onako luđacki, nisam se mogla prestati smijati da bih u istom trenu dok sam se smijala pocela plakati jer sam osjecala krivnju sto sam mu ja rekla da je to njegov rucnik….nakon toga me.opet.uhvatio smijeh🙊🙈. I mogu vam reci da cesto imam takve ispade….najgore je bilo kad sam se smijala na sahrani prijateljicine bake jer je nekom liku zazvonio telefon i on poceo psovat i ljutiti se sam na sebe…a ja ko kakav debil nisam se mogla sizdrzati….mislim, otisla sam tamo negdje na parking i sakrila se iza auta, ali bila je bas neugodna situacija😳. A to me hormoni pucaju sve u 16


    Evo bas mi mm rekao da sam ko nevrijeme s raspolozenjem. Nazove me da popricamo malo i s pocetka sam sva vesela pa sam mu se pojadala i rasplakala zbog nekih ljudi a najuza su mu obitelj sto me i ne pitaju kako sam nit me nazovu vec nekako uvijek ja njih, bas hladan odnos od njih, a postujem ih vise neg njihova djeca😔 a znaju da mi muzica nema po mjesec i pol i prepustena sam sebi i svojoj obitelji…. Onda me mm nakon toga tako lijepo oraspolozi da se nanovo zaljubim u njega, nakon toga bude ozbiljnija tema pa me strah uhvati i onda opet se smijem da bi se ujedno i rasplakala od srece 😂
    Sve to u 20min razgovora… 🙄
    Inace sam jaka osoba i ne pokazujem izvan svoja 4zida svoje emocije ali ovo se otelo kontroli jer hodam Ilicom i dodje mi da placem ma oci pune suza jer sam nesto tuzno vidjela 🤦🏼‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja sam dugo bila precool, ali zadnjih par tjedana sam isto ko vrijeme, čas mi se plače, čas sam super…..ljuti me svašta pa me za 10 minuta briga za to Itd…….primjetila sam kako sam doma solo po čitave dane da od tog sveg silnog vremena očito dođem do stanja depresije posto sam sama. Dragi se zaista trudi oko mene, svako jutro doručak donese, prošeće mi peseke da mogu spavati, pošalje porukicu punu ljubavi i kad ja odg nazove me ma to je samo dio….. ali ja svejedno upadam u to negativno raspoloženje ma zapravo nije negativno već depresivno i sama ne znam kako si pomoći 😕

    [lilypie.com]

  • Avatar Leona29

    Leona29

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Hej curke 😘
    Vidim pricate o hormonima, setnjama… Mene isto puca, cas se smijem, cas placem, ako dragi kaze nesto sta mi nije po volji dignem nos pa ne pricamo ili se pak proderem na njega 🤭 uglavnom katastrofa, i idem sama sebi vise na zivce.. A to za vjebe, setnje… Ja nisam nikad vjezbala, lijena sam 🤭 a u zadnje vrijeme ni ne setam nego po stanu samo, a inace nisam tip koji ce bit doma, volim setnjice i zrak, a sad totalno sam se ulijenila a nikako se pokrenut 😂😂 a zivcana sam i od tog stana vise i svaki dan jedno te isto 😂

  • Avatar Leona29

    Leona29

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Julie

    Ja sam dugo bila precool, ali zadnjih par tjedana sam isto ko vrijeme, čas mi se plače, čas sam super…..ljuti me svašta pa me za 10 minuta briga za to Itd…….primjetila sam kako sam doma solo po čitave dane da od tog sveg silnog vremena očito dođem do stanja depresije posto sam sama. Dragi se zaista trudi oko mene, svako jutro doručak donese, prošeće mi peseke da mogu spavati, pošalje porukicu punu ljubavi i kad ja odg nazove me ma to je samo dio….. ali ja svejedno upadam u to negativno raspoloženje ma zapravo nije negativno već depresivno i sama ne znam kako si pomoći 😕


    E tako i meni, bas sam dragom rekla da imam filing ko da cu u neku depru pasti

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Julie

    Ja sam dugo bila precool, ali zadnjih par tjedana sam isto ko vrijeme, čas mi se plače, čas sam super…..ljuti me svašta pa me za 10 minuta briga za to Itd…….primjetila sam kako sam doma solo po čitave dane da od tog sveg silnog vremena očito dođem do stanja depresije posto sam sama. Dragi se zaista trudi oko mene, svako jutro doručak donese, prošeće mi peseke da mogu spavati, pošalje porukicu punu ljubavi i kad ja odg nazove me ma to je samo dio….. ali ja svejedno upadam u to negativno raspoloženje ma zapravo nije negativno već depresivno i sama ne znam kako si pomoći 😕


    Hvala Bogu na razumjevanju ljubavi i dobroti nasih muzeva jer u ovom stanju razvela bih se sama od sebe 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Meni je danas jaaaako toplo…znam da bebama u trbuhu nije vruce, a sta mislite, jel oni osjecaju kad smo mi npr tako usporene radi vrucina? Imam osjecaj ko da je i on mirniji kad je meni vruce, kao da me postedi od dodatnog zagrijavanja 😅 preko dana se javi njeznije, a ujutro i na vecer me izlupa da nadoknadi ☺

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Aurora, ja sam isto tip koji vozi samo kad mora i moj me isto uvijek “tjerao” da idem sama ako on bas ne mora, ali otkako imam trbuh je i on oprezniji i uvijek pita jel mogu. Jedini mi je problem sto nikako ne mogu namjestiti d.dio pojasa ispod trbuha 🤔 pa ga stalno natezem tokom voznje…a uvijek zaboravim dignut sjedalo, posto stalno micemo to kak nam ne pasu iste pozicije…

  • Avatar Leona29

    Leona29

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ta faca dok ja tulim a on gleda mi je vrh i onda se sva u placu jos krenem i smijat i samo kazem “a jbg hormoni” 😂😂😂
    Ja sam maloprije isla u ducan i bas sam rekla dragom da vise sama u auto ne sjedam i ne vozim osim u iznimnim situacijama kad moram bas bas ili kad imam pregled… Znaci, kretena dva puta zanijelo i skoro presao u moju stranu, naravno reagirala sam i prikocila al majke mi prepala sam se ko nikad.. Stvarno ima idiota po cesti

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Julie

    Ja sam dugo bila precool, ali zadnjih par tjedana sam isto ko vrijeme, čas mi se plače, čas sam super…..ljuti me svašta pa me za 10 minuta briga za to Itd…….primjetila sam kako sam doma solo po čitave dane da od tog sveg silnog vremena očito dođem do stanja depresije posto sam sama. Dragi se zaista trudi oko mene, svako jutro doručak donese, prošeće mi peseke da mogu spavati, pošalje porukicu punu ljubavi i kad ja odg nazove me ma to je samo dio….. ali ja svejedno upadam u to negativno raspoloženje ma zapravo nije negativno već depresivno i sama ne znam kako si pomoći 😕

    Hvala Bogu na razumjevanju ljubavi i dobroti nasih muzeva jer u ovom stanju razvela bih se sama od sebe 😂😂😂😂😂


    Bas to 😅

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.