Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja sam pila samo folacin do 14. tjedna, nakon toga samo presla na Novalac i onda na ovo kaj jos uvijek pijem

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Manich

    Cure neka od vas je bas pisala da pije one vitamine iz dm-a ja pijem te jer tada kad sam trebala pocet piti nisam bas imala kunica da kupim neke bolje a sta mislite da sad kad dobijem novcice da se prebacim na neke bolje ili da samo uz ove kupim omegu jer nema omege u ovima… Pisale ste i te omega koje su dobre i kada se to pije jel trebam ja to vec piti ili sto? Jooj bas sam plava za te sve stvari i zaboravna..


    Ja zadnjih mj dana pijem te iz dm-a jer sam do tada pila Elevit i Prenatal, a uz to sam pocela Omegu Prenatal i zeljezo posebno cijelo vrijeme

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ja sam od novalaca pobracala.. pre jak mi njihov miris i okus bio.. presla sam na natural wealth i te su mi oke

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Julie

    Manich

    Cure neka od vas je bas pisala da pije one vitamine iz dm-a ja pijem te jer tada kad sam trebala pocet piti nisam bas imala kunica da kupim neke bolje a sta mislite da sad kad dobijem novcice da se prebacim na neke bolje ili da samo uz ove kupim omegu jer nema omege u ovima… Pisale ste i te omega koje su dobre i kada se to pije jel trebam ja to vec piti ili sto? Jooj bas sam plava za te sve stvari i zaboravna..

    Evo ja ti mogu poslati Novalac, omega je vec u njima, zaista mi ih je zao baciti jer kostaju 120 kn


    Pa hajde moze ako nista drugo probam pa ako su mi dobre ja onda predjem na njih… Znate sta je meni jedna teta u ljekarnoj rekla da si u zadnjem tromjesečju kupim one linex tablete ono kao za probavu i da to pijem do poroda kao navodno neka istrazivanja pokazala da osim sto pomaze nama kao za probavu smanjuje rizik od oboljenja kod djece od nekih vrsta koznih bolesti.. E sad jel to istina ili nije nisam guglala jer tada kad mi je to rekla ja bila tek saznala za trudnocu al ono teta me zna privatno pa smo tak pricale o tome sta bi mogla uzimat a sta ne. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Manich

    Julie

    Manich

    Cure neka od vas je bas pisala da pije one vitamine iz dm-a ja pijem te jer tada kad sam trebala pocet piti nisam bas imala kunica da kupim neke bolje a sta mislite da sad kad dobijem novcice da se prebacim na neke bolje ili da samo uz ove kupim omegu jer nema omege u ovima… Pisale ste i te omega koje su dobre i kada se to pije jel trebam ja to vec piti ili sto? Jooj bas sam plava za te sve stvari i zaboravna..

    Evo ja ti mogu poslati Novalac, omega je vec u njima, zaista mi ih je zao baciti jer kostaju 120 kn

    Pa hajde moze ako nista drugo probam pa ako su mi dobre ja onda predjem na njih… Znate sta je meni jedna teta u ljekarnoj rekla da si u zadnjem tromjesečju kupim one linex tablete ono kao za probavu i da to pijem do poroda kao navodno neka istrazivanja pokazala da osim sto pomaze nama kao za probavu smanjuje rizik od oboljenja kod djece od nekih vrsta koznih bolesti.. E sad jel to istina ili nije nisam guglala jer tada kad mi je to rekla ja bila tek saznala za trudnocu al ono teta me zna privatno pa smo tak pricale o tome sta bi mogla uzimat a sta ne.


    Daj mi svoj mail pa ti se javim da znam di da saljem 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Matea26

    Matea26

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Manich

    Julie

    Manich

    Cure neka od vas je bas pisala da pije one vitamine iz dm-a ja pijem te jer tada kad sam trebala pocet piti nisam bas imala kunica da kupim neke bolje a sta mislite da sad kad dobijem novcice da se prebacim na neke bolje ili da samo uz ove kupim omegu jer nema omege u ovima… Pisale ste i te omega koje su dobre i kada se to pije jel trebam ja to vec piti ili sto? Jooj bas sam plava za te sve stvari i zaboravna..

    Evo ja ti mogu poslati Novalac, omega je vec u njima, zaista mi ih je zao baciti jer kostaju 120 kn

    Pa hajde moze ako nista drugo probam pa ako su mi dobre ja onda predjem na njih… Znate sta je meni jedna teta u ljekarnoj rekla da si u zadnjem tromjesečju kupim one linex tablete ono kao za probavu i da to pijem do poroda kao navodno neka istrazivanja pokazala da osim sto pomaze nama kao za probavu smanjuje rizik od oboljenja kod djece od nekih vrsta koznih bolesti.. E sad jel to istina ili nije nisam guglala jer tada kad mi je to rekla ja bila tek saznala za trudnocu al ono teta me zna privatno pa smo tak pricale o tome sta bi mogla uzimat a sta ne.


    Sry kaj upadam tak, inace sam i ja teta iz ljekarne :)
    I da ima smisla piti te probiotike tijekom cijele trudnoce, ja ih pijem svakodnevno, ne moraju nuzno biti linex moze i bilo koji drugi 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutroo 🦉 dali spavate, nema sparine lakse se dise 😁

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Ima ima 🦉
    Milina obavljat pretrage kad je ugodno 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Sada se dade ziviti al to nam kratko traje pa nam se ponovno vracaju vrucine 😣 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Sada se dade ziviti al to nam kratko traje pa nam se ponovno vracaju vrucine 😣


    A ljeto je 😊 mora biti 🌞 i 🥵
    Ja ne znam kak vi ali ja jedva cekam jesen i stalnu kisicu, obozavam ju 🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.