Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Julie

    Btw bili u outletu i Ikei i kupili mu odjeću koja će vjerojatno biti za izlazak iz bolnice i ove slatke igračkice…..gledali smo namještaj za sobicu i našli neke stvarčice. Nisam ljubitelj Ikee ali zaista se da svašta tamo naći……


    Bas medeno… A ja danas imam ljep dan. Bebac je od poslje rucka aktivan stalno prestane se micati valjda jedino kad ustanem i kad radim nesto ali cim legnem on se odma razbaca.. Preslatko mi je to.. Danas mi je valjda po cijelom stomaku bio… Cak se gore iznad pupka osjetilo kako se okrece ili udara taj dio ga osjetim najjace i tu me onako zna skakljati… Danas mamika sretnaaaa ko nova godina zbog veselog bebaca.. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Samo stavljajte slikice pliiiiiz ja to tako volim gledati 😍
    Manich drago mi je da si sretna ❤️ 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Evo i mene napokon, nacitala sam se, raspisale se vi
    😁😁
    Juliepreslatko je sve🤗😍😍😍
    Ipak nista od vatrometa, zaboravila sam da je tamo i glazbeni program, a danas je Zecic😒 A i nevrijeme se sprema😁😁 Ne znam koliko bi smetao vatromet, ali to ne traje dugo.. A ja sam nažalost morala ici nq svadbu nedavno, i sjecam se da me je bas lupala curka dosta, vjerojatno zbog glasne muzike… Ili si je cagala unutra😂😂😂😂


    Hehehhe e ovo me nasmijalo.. Nisam znala da im smeta glasna muzika.. Ja inace kad spremam pojacam muziku i nikad se nije javljao bebac.. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ne idemo ni mi jer sjeća na sve strane su Dubravi je krenula kiša pljuštat 🙄
    Cure hoće li netko Novalac, ostalo mi pola kutije a meni jednostavno ne odgovaraju iako su odličnog sastava. Ako vas ne bi uvrijedilo naravno

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Julie

    Ne idemo ni mi jer sjeća na sve strane su Dubravi je krenula kiša pljuštat 🙄
    Cure hoće li netko Novalac, ostalo mi pola kutije a meni jednostavno ne odgovaraju iako su odličnog sastava. Ako vas ne bi uvrijedilo naravno


    Sto ti ne odgovara? Meni je najcesce super, al nekad mi se toliko podriguje na njega cijeli dan da poludim 🙈
    Al nekak si mislim da bi mi isto bilo od bilo cega s omegom 🙄


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Frajla

    Julie

    Ne idemo ni mi jer sjeća na sve strane su Dubravi je krenula kiša pljuštat 🙄
    Cure hoće li netko Novalac, ostalo mi pola kutije a meni jednostavno ne odgovaraju iako su odličnog sastava. Ako vas ne bi uvrijedilo naravno

    Sto ti ne odgovara? Meni je najcesce super, al nekad mi se toliko podriguje na njega cijeli dan da poludim 🙈
    Al nekak si mislim da bi mi isto bilo od bilo cega s omegom 🙄


    Željezo, imam ga dosta u krvi pa mi ovo dodatno u njemu kod mene ima laksativni efekt 😂😂😂😂😂 bas sam pričala sa doktorom o tome i oboje se slažemo da su zaista ok ali eto kod mene funkcioniraju tako. Pa sam prešla na neki sirup u kojem je vitamin c, mg i d3, a omegu pijem posebno i to samo dha.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure neka od vas je bas pisala da pije one vitamine iz dm-a ja pijem te jer tada kad sam trebala pocet piti nisam bas imala kunica da kupim neke bolje a sta mislite da sad kad dobijem novcice da se prebacim na neke bolje ili da samo uz ove kupim omegu jer nema omege u ovima… Pisale ste i te omega koje su dobre i kada se to pije jel trebam ja to vec piti ili sto? Jooj bas sam plava za te sve stvari i zaboravna.. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Manich

    Cure neka od vas je bas pisala da pije one vitamine iz dm-a ja pijem te jer tada kad sam trebala pocet piti nisam bas imala kunica da kupim neke bolje a sta mislite da sad kad dobijem novcice da se prebacim na neke bolje ili da samo uz ove kupim omegu jer nema omege u ovima… Pisale ste i te omega koje su dobre i kada se to pije jel trebam ja to vec piti ili sto? Jooj bas sam plava za te sve stvari i zaboravna..


    Evo ja ti mogu poslati Novalac, omega je vec u njima, zaista mi ih je zao baciti jer kostaju 120 kn

    [lilypie.com]

  • Avatar Matea26

    Matea26

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Julie

    Ne idemo ni mi jer sjeća na sve strane su Dubravi je krenula kiša pljuštat 🙄
    Cure hoće li netko Novalac, ostalo mi pola kutije a meni jednostavno ne odgovaraju iako su odličnog sastava. Ako vas ne bi uvrijedilo naravno


    Meni je super novalac, ja uz njega moram jos i zeljezo piti 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Matea26

    Julie

    Ne idemo ni mi jer sjeća na sve strane su Dubravi je krenula kiša pljuštat 🙄
    Cure hoće li netko Novalac, ostalo mi pola kutije a meni jednostavno ne odgovaraju iako su odličnog sastava. Ako vas ne bi uvrijedilo naravno

    Meni je super novalac, ja uz njega moram jos i zeljezo piti 🙄


    Ja sam puna zeljeza hvala Bogu pa mi je cak ovo u njima visak i onda mi ga organizam izbacuje.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.