Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Kako prije ti dadu doznake men tek poslje 25 dadu da ih dignem prije ne 😬 ja isto otvaram krajem 7 mj porodiljni 😊

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja cu svu baby robicu na 90, prije ce prerasti nego se unisti a volim ipak da je na velikoj temp. Omeksivac ne planiram koristiti a prasak obicni faks uz dodatno ispiranje

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Matea, preslatka ti buša😍.
    Curke, jeste li vi vec razmisljale o tome s cim cete prati robicu? Neki baby deterđent ili obicni? Omeksivac ili ocat? Na koliko stupnjeva? Mene to nesto zadnjih dana muci i nisam pametna….recimo sad vecina te robice je kao za na 40 stupnjeva, a ja bih ju prala bar na 60…hoce li nesto biti toj robici? A sto se tice omeksivaca, mislila sam s octom a opet bih prvo trebala probati na nasoj odjeci da vidim kako to funkcionira. Bas mi se tesko odluciti oko svega toga….
    Da, i imam pitanje vezano uz bubamaru….utorkom su popusti 10% za trudnice….mi smo mislili sutra otici kupiti tamo krevetic….vrijede li ti popusti i na tako vece stvari i mogu li se isti dan tamo uclaniti i iskoristiti taj popust?


    Ja mislim prati sve na 60, a octom mislim samo prije masinu oprati i jos nezz koji bi kupila deterdžent al citam na ljetnim da becutan fino mirisi 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Matea, preslatka ti buša😍.
    Curke, jeste li vi vec razmisljale o tome s cim cete prati robicu? Neki baby deterđent ili obicni? Omeksivac ili ocat? Na koliko stupnjeva? Mene to nesto zadnjih dana muci i nisam pametna….recimo sad vecina te robice je kao za na 40 stupnjeva, a ja bih ju prala bar na 60…hoce li nesto biti toj robici? A sto se tice omeksivaca, mislila sam s octom a opet bih prvo trebala probati na nasoj odjeci da vidim kako to funkcionira. Bas mi se tesko odluciti oko svega toga….
    Da, i imam pitanje vezano uz bubamaru….utorkom su popusti 10% za trudnice….mi smo mislili sutra otici kupiti tamo krevetic….vrijede li ti popusti i na tako vece stvari i mogu li se isti dan tamo uclaniti i iskoristiti taj popust?


    Ja sam prala sa chico detergentom i omeksivacem, imas bas u bubamari, od 0+ je, prala na 50, nikad peglala. 

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Ja ću dati mami da pere Pošto ću biti kod nje neko vrijeme, a ona voli prati, peglat i to pa nek se žena izgušta Ali znam da koristi i inače neke sensitive omekšivaće, a na koliko ćemo prat, ne znam…planiram uzeti većinu bijelih bodića pa će to ić na 90, a šareno ona stavlja na 40, a ja inače 60 tak da ne znam heh kad spominjete ocat, moja svekrva u zadnje vrijeme fura taj ocat i neš čisti s njim, a ja se gušim
    Mogu reči da me službeno počelo prati da neš počinjem kupovat malenom Rekla sam da ne planiram selit sa sobom brdo stvari, a sad dobila od dečkove sestre putni krevetić, pa zimsku vreću za kolica, dekice…pa mi je već jedna veća kutija na pola popunjena sa bebinim manjim stvarima

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    ayla

    Aurora87

    Matea, preslatka ti buša😍.
    Curke, jeste li vi vec razmisljale o tome s cim cete prati robicu? Neki baby deterđent ili obicni? Omeksivac ili ocat? Na koliko stupnjeva? Mene to nesto zadnjih dana muci i nisam pametna….recimo sad vecina te robice je kao za na 40 stupnjeva, a ja bih ju prala bar na 60…hoce li nesto biti toj robici? A sto se tice omeksivaca, mislila sam s octom a opet bih prvo trebala probati na nasoj odjeci da vidim kako to funkcionira. Bas mi se tesko odluciti oko svega toga….
    Da, i imam pitanje vezano uz bubamaru….utorkom su popusti 10% za trudnice….mi smo mislili sutra otici kupiti tamo krevetic….vrijede li ti popusti i na tako vece stvari i mogu li se isti dan tamo uclaniti i iskoristiti taj popust?

    Ja mislim prati sve na 60, a octom mislim samo prije masinu oprati i jos nezz koji bi kupila deterdžent al citam na ljetnim da becutan fino mirisi


    Chico det i omeksivac savrseno mirisu

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ayla

    Kako prije ti dadu doznake men tek poslje 25 dadu da ih dignem prije ne 😬 ja isto otvaram krajem 7 mj porodiljni 😊


    Ma ne daju inace, zamolila sam da mi da ovaj put prije kad sam vec tamo da ne moram opet sljedeci tjedan ici. Inace samo zadnjih 5 dana u mj.

    Ja omeksivac ne planiram koristiti ispocetka, a deterdzent cu vidjeti, mozda taj neki baby. Prat cu sve na najmanje 60, dio toga na 90, ovisi o robici. Popeglat cu svu robicu samo jednom, tj. kad budem tu novu robicu prala prije rodenja bebe to cu tada popeglati, poslije ne mislim (osim naravno ako je nesto sto bude “izvakano”). Ni nama nista ne peglam, osim par majica dragom koje se moraju, smatram to bezveznom zastarjelom metodom za ne znam ni ja sta 🤭😂

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Ayla, ti onda ne planiras omeksivac?
    Ja sam planirala oprati masinu prije onim praskom iz mullera, njime uvijek sređujem mašinu….a ocat umjesto omeksivaca jer to kao pedijatri preporucuju, a usput i dezinficira.
    Luce, a mislis da to jedno pranje na 90 nece odmah unistiti robicu?


    Planiram kupovati iskljucivo pamucnu robicu pa 90 ne bi trebao biti problem. Tako sam i s prvim djetetom, robica bila skroz ok.
    S tim da ja uvijek pamucne komade najprije potopim pola sata u hladnu vodu da se ne skuplja kasnije u pranju

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ja sareno perem na 60, bijelo na 90. Bijelo mi je i ako je bijela podloga i onda neki print. Isto tako i nase, stvarno rijetko sta stavim na 40. Do nedavno sam njegovo odvajala, sada sam pocela zajedno stavljati. Njegovo sam prala s persil sensitive tekucim, bez omeksivaca. Sada sam presla na iste te kapsule. U zg je stvarno koma voda, a ne bih uopce rekla da je robica gruba. Ali dobro, sve susim u susilici i peglam. Miris mi je totalno nebitan, zapravo nepozeljan na bebi.
    Za novu bebu sam uzela vec tekuci ariel, zaboravih jel sensitive ili baby, imala sam neke popuste, pa iskoristila
    A to sto pise na etiketi, ma to mogu macku rep objesiti. Mozete primjetiti da valjda na 90% robe pise da se pere na 40 i to na ruke. Jer svi koriste tako jadne materijale, pa se ograduju. Od svega sto imam doma mislim da sam samo na nekim rucnicima iz ikee vidjela da bas pise da se peru na 90


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Matea, preslatka ti buša😍.
    Curke, jeste li vi vec razmisljale o tome s cim cete prati robicu? Neki baby deterđent ili obicni? Omeksivac ili ocat? Na koliko stupnjeva? Mene to nesto zadnjih dana muci i nisam pametna….recimo sad vecina te robice je kao za na 40 stupnjeva, a ja bih ju prala bar na 60…hoce li nesto biti toj robici? A sto se tice omeksivaca, mislila sam s octom a opet bih prvo trebala probati na nasoj odjeci da vidim kako to funkcionira. Bas mi se tesko odluciti oko svega toga….
    Da, i imam pitanje vezano uz bubamaru….utorkom su popusti 10% za trudnice….mi smo mislili sutra otici kupiti tamo krevetic….vrijede li ti popusti i na tako vece stvari i mogu li se isti dan tamo uclaniti i iskoristiti taj popust?


    Mozes odmah iskoristiti kad se uclanis i vrijedi i na vece stvari. Mislim da ne ide na snizeno.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.