Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Nina2401

    Pozdrav mame.
    Evo mene zanima ovako… pijem diane 35, na početku mjeseca sam preskočila 1. i 8. tabletu, nastavila normalno pit.. imala sam nezaštićene odnose..
    Eh sad, od subote tamno smeđi iscjedak, jako oskudan i grčevi lagani kao pred one dane… Jučer test blago pozitivan (crtica jako blijeda), jutros oba negativna.. šta vi mislite?


    Mislim da taj pozitivni nije bio pozitivan nego si vidjela evaporacijsku…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Nakon 2,3dana kasnjenja menstruacije napravila sam s prvom mokracom clearblue test za rano otkrivanje trudnoće i pokazao mi je negativan rezultat. Inace mi menstruacija nikada ne kasni. 
    Da li se tko susreo sa slicnom situacijom? Hvala

    *6+1 💔

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    curka2312

    Pozdrav
    Nakon 2,3dana kasnjenja menstruacije napravila sam s prvom mokracom clearblue test za rano otkrivanje trudnoće i pokazao mi je negativan rezultat. Inace mi menstruacija nikada ne kasni.
    Da li se tko susreo sa slicnom situacijom? Hvala


    Mozda si se samo prehladila ili od stresa…odi jednostavno kod ginica ponekad na pregled 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Maaaarty

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hej cure trebam vasu pomoc… ciklusi su mi uredni zadnjih 6mj su mi 31 dan… ugl ovaj mjesec dobijem (19.1.) mengu dva dana ranije… trajala je tri dana (inace traje 6)… primjetila sam da nisam imala neke jake bolove koje inace imam i da nisam ni jednom vidjela “ugruske” …. 
    Osjecam se uzasno… muka mi je, bole me leda i kao da mi sad cice oticu… napravila sam cb test i na njemu se ne vidi doslovno nista… jucer uzmem grav. mini trakicu koja je pokazala blagu crticu… 
    Sto vi mislite? Svako iskustvo i misljenje je dobro doslo.
    Hvala vam <3 
     

  • Maaaarty

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/6XWZDPt [ibb.co]
    Evo slika trakice 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    Maaaarty

    https://ibb.co/6XWZDPt [ibb.co]
    Evo slika trakice


    Nazalost negativno a i ako ste dobili menstruaciju to vam treba bit vec nadznaka…mozda ste se prehladili otide na pregled..sretnk

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Alea14

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li sam trudna?
    Zdravo cure! Imam jedno pitanje. Pregled kod ginekologa mi je tek za 1m. U petak popidne sam radila test, pokazao mi dve crte, međutim jedna crta je skroz bleda. Onda sam u nedelju ujutru takođe ponovila test, takođe isto. Ponedeljak takođe. Dve crtice, ali jedna je bleđa. Da li sam trudna? Radila sam test 5.4 onda 7.4 i danas 8.4, trebala sam dobijem 7.4…sta mislite da li sam trudna? 

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Maaaarty

    Hej cure trebam vasu pomoc… ciklusi su mi uredni zadnjih 6mj su mi 31 dan… ugl ovaj mjesec dobijem (19.1.) mengu dva dana ranije… trajala je tri dana (inace traje 6)… primjetila sam da nisam imala neke jake bolove koje inace imam i da nisam ni jednom vidjela “ugruske” ….
    Osjecam se uzasno… muka mi je, bole me leda i kao da mi sad cice oticu… napravila sam cb test i na njemu se ne vidi doslovno nista… jucer uzmem grav. mini trakicu koja je pokazala blagu crticu…
    Sto vi mislite? Svako iskustvo i misljenje je dobro doslo.
    Hvala vam &lt;3


    Uzmi clear blue digitalni.
    Javi rezultat🙂
    On moze 6 dana prije i urin ne mora biti prvi jutarnji.
    Sretno👌

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • alezo993

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu
  • alezo993

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozz,
    Moze mišljenje, kasni mi 6 dana, napravila sam jutros test ali mi je ova linija čudna, da napravim ujutro digitalni?https://ibb.co/5165XJn [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.