Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    pobjeze mi kom 
    Na crvene sam znala gledat i danima poslije nikad evap.linije … 28.08 sam narucena na konzultacije svakako jer je prosla taman godina a nema trudnoce.. prvo smo zaceli bez problema .. drugo nikak 

  • merche

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    December2024

    Ja cu ujutro ponovit svakako imam jos jedan pa cu vidit sta ce bit
    do sad nisam nikad imala na crvenom testu evap.
    samo na zloglasnom ClearBlue 😂

    Da ti bude lakse, meni je onaj digitalni sa tjednima od clear blue bio pozitivan, nakon tri dana negativan, zato sam presla na trakice 🤯🤭

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ma uzas su .. 
    ovi su mi bili super do sad nikad evap. a sad cemo vidit jesu i dalje dobri 😂😂😂

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Bok cure. Molila bih za vas savjet. 
    Testirala sam se trakicama ovaj mjesec i nisam bas ulovila pik, ali pretpostavljam da je prema ovome bio u noci 18/19. dan ciklusa. 
    https://ibb.co/k5SvQh8
    “Pokrili” smo 19. dan. Danas je 37. dan ciklusa i menstruacija jos nije dosla. Povremeno me uhvate lagani grcevi kao da ce doci menstruacija pa prestane. I tako vec danima. Jucer popodne i danas ujutro sam napravila test za trudnocu (jeftina trakica iz Mullera) i negativan je. Aplikacija kaze da menstruacija kasni 1 dan pa ne znam je li rano za test za trudnocu? Koji moze biti drugi razlog?

    👩🏻 34 god
    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 8 mj.

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    jane23

    Bok cure. Molila bih za vas savjet.
    Testirala sam se trakicama ovaj mjesec i nisam bas ulovila pik, ali pretpostavljam da je prema ovome bio u noci 18/19. dan ciklusa.
    https://ibb.co/k5SvQh8
    “Pokrili” smo 19. dan. Danas je 37. dan ciklusa i menstruacija jos nije dosla. Povremeno me uhvate lagani grcevi kao da ce doci menstruacija pa prestane. I tako vec danima. Jucer popodne i danas ujutro sam napravila test za trudnocu (jeftina trakica iz Mullera) i negativan je. Aplikacija kaze da menstruacija kasni 1 dan pa ne znam je li rano za test za trudnocu? Koji moze biti drugi razlog?

    Sacekaj jos barem 2-3 dana i onda ponovi test, ili najbolje otici izvaditi betu.
    Drzim fige sa vjestica ne dođe i da dobijes + 🥰

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ja sam zadnju M imala 7.8.24. Nakon toga sam koristila ovulacijske trakice clear blue, inace imam 28 dana ciklus i pratila sam uvijek prema kalendaru jer su mi M redovite. Međutim, test me iznenadio i pokazao smile vec 12 dan (18.8.24). Pokrili smo nazalost samo taj dan. Nisam tocno sigurna ali mislim da mi je O bila 20.8. Jer sam osjetila probadanje u jajnicima na poslu taj dan. Od prije 2 dana bradavice su mi nekako tvrde i bolnije. Bas sam u iščekivanju, cini mi se kao da ovih 10 dana nikada nece proci. Nadam se + ovaj put taman za rockas 7.9. Kao poklon :D

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Cure, radila sam test jučer, bio je pozitivan nakon 1 dana kašnjenja, naravno svijetla crtica, ali se vidi. Jutros ponovim test u nadi da će crtica biti tamnija, ali kao da je jednako svijetla ili čak mrvicu svijetlija?! Ne znam uopće zašto sam ga ponavljala, samo si radim stres. Ponoviti ću sutra da vidim na čemu sam. Da li je netko imao takvu situaciju?
    Od simptoma napete grudi, osjetljive bradavice i osjetljivo zubno meso.

    22.08. +

  • Avatar Marina.25

    Marina.25

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Cure, radila sam test jučer, bio je pozitivan nakon 1 dana kašnjenja, naravno svijetla crtica, ali se vidi. Jutros ponovim test u nadi da će crtica biti tamnija, ali kao da je jednako svijetla ili čak mrvicu svijetlija?! Ne znam uopće zašto sam ga ponavljala, samo si radim stres. Ponoviti ću sutra da vidim na čemu sam. Da li je netko imao takvu situaciju?
    Od simptoma napete grudi, osjetljive bradavice i osjetljivo zubno meso.


    Uzmite ClearBlue test, meni su trakice bile tacne ali nikad nisu bile tako tamne uvijek svijetlo cak i kad je beta bila u hiljadama.

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Baš sam tražila tračak nade i utjehe. Hvala, budem si danas kupila kvalitetniji test, ovo sam radila na običnim trakicama. Nadam se da je sve ok jer je dugo iščekivana trudnoća.

    22.08. +

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Baš sam tražila tračak nade i utjehe. Hvala, budem si danas kupila kvalitetniji test, ovo sam radila na običnim trakicama. Nadam se da je sve ok jer je dugo iščekivana trudnoća.

    Minnieus drzim fige javi sto test kaze, a najsigurnije je vaditi betu! Drzim fige za tvoj dugo očekivani +

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.