Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    alezo993

    Pozz,
    Moze mišljenje, kasni mi 6 dana, napravila sam jutros test ali mi je ova linija čudna, da napravim ujutro digitalni?https://ibb.co/5165XJn [ibb.co]


    Ovo je evaproaciska …clear blue se ocitava max u 5 min poslije se pokaze ova tanka linija plave boje …ponocite test ili s crvenom linijom ili digitalni.  .ova plava testna linija treba biti iste debljine kao i controlma linija…sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leonnna

    Leonnna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage žene, prvo da kažem kako uživam čitajući vaše komentare i nadam se jednoga dana (ako ne već danas 🙏) ugledati plusić na testiću!

    Naime, zanima me da li je netko imao slično iskustvo: Mjesečnice uvijek uredne no ova kasni 9 dana, ovulacija je bila nešto kasnije, testići negativni, nemam pms nego samo nadutost i povremenu težinu u donjem dijelu trbuha. Prije 9 dana me baš jako probadao lijevi jajnik. Danas bila kod gin., ništa se nije vidjelo na uzv no također niti da je endometrij spreman za mjesečnicu. Jajnici ok, vidi se žuto tijelo. Prepisala mi 7 dana duphaston terapiju pa ako sam trudna, moze pomoci, ako nisam, može uskladiti ciklus. Evo, ne znam što da mislim nego da još čekam…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.