Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Martina1931

    Martina1931

    Broj poruka: 1651

    Prijavi adminu

    bubamaraa22

    Martina1931

    bubamaraa22

    bubamaraa22


    Eto drage moje, ja se iskreno nadam da ce biti nesto, da nije lazno pozitivan il tako šta…

    Pa ovo je pozitivno, kad trebas dobit mengu?

    Danas trebala, ali mi ide kao neki roskasti iscjedak, par sati ima pa nema pa ima pa ima pa nema i sve tako. Izludiih😭


    To moze biti implatacija svakako.. idite izvaditi betu sutra, pa oppet za 2 dana da vidite jel raste pravilno

    I cestitam😊

    27💃
    31🧔‍♂️
    Biokem 2/23
    Missed ab 9+5 , 6/23
    Fragmin💉
    + ❤️12.10.
    It'a girl🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    bubamaraa22

    bubamaraa22


    Eto drage moje, ja se iskreno nadam da ce biti nesto, da nije lazno pozitivan il tako šta…


    Rana trudnoca samo se smirite i odnarajte sto vise … izvadit betu u nekom labosu i javite se…
    I cestitan😊lijepo se vidi moja je bila ko duh i evo me sad u 8 tj

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    bubamaraa22

    Jel ovo sve isti test? Ako ti se to rozo krvarnje nastavi to je pocetak menge, a ovo je vjerovatno bila biohemijska trudnoca. Ponovi test sutra , ako ne bude tamnija linija onda je biohemijska. Implantacija ne moze biti jer se implantacija desava i zavrsava prije vremena kad trebas dobiti drugim rijecima implantacija se prvo mora desiti  da bi desilo to da tijelo krene luciti hcg dovoljno da test bude pozitivan…. 

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Ivfka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Danas 9dnt neg test , ET blastica, popodne svj.krv na papiru i malo smede na ulosku, jel moguce impl.krv.? Hvatam se za sve slamke

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    Ivfka

    Danas 9dnt neg test , ET blastica, popodne svj.krv na papiru i malo smede na ulosku, jel moguce impl.krv.? Hvatam se za sve slamke


    Jeste radili test

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Petronius.

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 😊
    Imali smo nezaštićeni odnos 10.dana ciklusa, a ciklusi su mi inače uredni 28/5. Budući da je to po svim kalendarima bio početak plodnog razdoblja, zanimaju me vaša iskustva kada ste najranije radile test kod kuće jer sam nekako nestrpljiva 🤭

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    Petronius.

    Pozdrav svima 😊
    Imali smo nezaštićeni odnos 10.dana ciklusa, a ciklusi su mi inače uredni 28/5. Budući da je to po svim kalendarima bio početak plodnog razdoblja, zanimaju me vaša iskustva kada ste najranije radile test kod kuće jer sam nekako nestrpljiva 🤭


    Meni vam je na 9 dpo bila sjena …s 10 mlu testom no najbolje vam je barem pricekat do 10 il 11 dpo

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Petronius.

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mareeeee

    Petronius.

    Pozdrav svima 😊
    Imali smo nezaštićeni odnos 10.dana ciklusa, a ciklusi su mi inače uredni 28/5. Budući da je to po svim kalendarima bio početak plodnog razdoblja, zanimaju me vaša iskustva kada ste najranije radile test kod kuće jer sam nekako nestrpljiva 🤭

    Meni vam je na 9 dpo bila sjena …s 10 mlu testom no najbolje vam je barem pricekat do 10 il 11 dpo


    Hvala na brzom odgovoru 😊 sačekati ću onda još nekoliko dana. Inače vidim i da mi je raspoloženje nekako drukčije odnosno da sam nervoznija, a i apetit mi i nije neki… u prve dvije trudnoće mi nije ni palo napamet raditi test prije izostanka menstruacije 👀

  • Nina2401

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame.
    Evo mene zanima ovako… pijem diane 35, na početku mjeseca sam preskočila 1. i 8. tabletu, nastavila normalno pit.. imala sam nezaštićene odnose..
    Eh sad, od subote tamno smeđi iscjedak, jako oskudan i grčevi lagani kao pred one dane… Jučer test blago pozitivan (crtica jako blijeda), jutros oba negativna.. šta vi mislite?

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    Nina2401

    Pozdrav mame.
    Evo mene zanima ovako… pijem diane 35, na početku mjeseca sam preskočila 1. i 8. tabletu, nastavila normalno pit.. imala sam nezaštićene odnose..
    Eh sad, od subote tamno smeđi iscjedak, jako oskudan i grčevi lagani kao pred one dane… Jučer test blago pozitivan (crtica jako blijeda), jutros oba negativna.. šta vi mislite?


    Test nikad nije lažno pozitivan, tako je meni rečeno na hitnom ginekološkom.. mozda se radilo o biokemijskoj trudnoći.. napravi ponovno test sutra ujutro. Koji je dan ciklusa ? 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.