Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ženice moje drage, ima li nas koje nestrpljivo broje dane da vidimo taj +Kod mene se jucer pojavio bijeli iscjedak dosta obilan , do sada ga nisam primjećivala nakon O, ali ranije nisam ni obraćala toliku pažnju. Od dodatnih simptoma imam bolne bradavice i to je krenulo isto odmah nakon perioda O.Šta kazete jel se tu nesto dogada 😅 znam da je prerano imam još 11 dana do vještice..Kakvo je stanje kod vas? 🤗😊

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2917

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    Ženice moje drage, ima li nas koje nestrpljivo broje dane da vidimo taj +Kod mene se jucer pojavio bijeli iscjedak dosta obilan , do sada ga nisam primjećivala nakon O, ali ranije nisam ni obraćala toliku pažnju. Od dodatnih simptoma imam bolne bradavice i to je krenulo isto odmah nakon perioda O.Šta kazete jel se tu nesto dogada 😅 znam da je prerano imam još 11 dana do vještice..Kakvo je stanje kod vas? 🤗😊

    Ja sam sad u ovoj trudnoci vec 4 dan znala da sam trudna jer su me odmah poslije pocele boljet bradavice tako mi je bilo i u prvoj trudnoci  zato sto je drugacije tj drugacije boli nego pred mengu ... 9 dan vec sam imala sjenu na plusu od 10 mlu testu (ciklotest)iz ljekarne nakon 4 min samo sam je ja vidjela .... ugl sretno

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    LeptiricaRita

    Ženice moje drage, ima li nas koje nestrpljivo broje dane da vidimo taj +Kod mene se jucer pojavio bijeli iscjedak dosta obilan , do sada ga nisam primjećivala nakon O, ali ranije nisam ni obraćala toliku pažnju. Od dodatnih simptoma imam bolne bradavice i to je krenulo isto odmah nakon perioda O.Šta kazete jel se tu nesto dogada 😅 znam da je prerano imam još 11 dana do vještice..Kakvo je stanje kod vas? 🤗😊
    Ja sam sad u ovoj trudnoci vec 4 dan znala da sam trudna jer su me odmah poslije pocele boljet bradavice tako mi je bilo i u prvoj trudnoci zato sto je drugacije tj drugacije boli nego pred mengu … 9 dan vec sam imala sjenu na plusu od 10 mlu testu (ciklotest)iz ljekarne nakon 4 min samo sam je ja vidjela …. ugl sretno

    Jao ovo mi uljeva takvu nadu, pokušavamo neko vrijeme ali ovaj mjesec smo prvi puta koristili ovulacijske trakice, i stvarno sto kazes bradavice me bole na potpuno drugaciji nacin nego sto bole u pmsu, a i počele su boliti vec 2-3 dana nakon O, sto mi se cini dosta rano za pms. Nadam se da ce meni biti kao i tebi 🙈 hvala ti!

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Ja sam isto osjetila ubrzo nakon ovulacije. Osjetljive bradavice i drukcija bol iu grudima nego inace prije menge. Kako sam vec dugo u iscekivanju trudnoce, mislila sam da vec umisljam simptome, ali kada mi je prvi dan kasnila znala sam da je to to. Inace mi je uvijek tocna menga.

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    Minnieus

    Baš sam tražila tračak nade i utjehe. Hvala, budem si danas kupila kvalitetniji test, ovo sam radila na običnim trakicama. Nadam se da je sve ok jer je dugo iščekivana trudnoća.
    Minnieus drzim fige javi sto test kaze, a najsigurnije je vaditi betu! Drzim fige za tvoj dugo očekivani +

    Ponovila sam test s obicnim trakicama, cini se mrvicu tamniji. Nisam stigla kupiti drugi test. Uglavnom pozitivno je pozitivno. Nestrpljivo cekam prvi pregled 🥰

    22.08. +

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Meni kasni danas 2. dan .. 
    Radila sam clearblue jucer i danas 🙄 
    Svrbe me prsti kad zbam da ga imam .. 
    gornji je od jutros 
    donji od jucer .. po iskustvu mi se cini da je evap. 
    Bole me grudi na dodir , i natecene su malo.. ostalo nista 
    necu vise testove pravit samo si stres stvaram. 
    28og imam pregled pa ako ne dode .. znat cu na cemu sam. 
    https://ibb.co/VBKhVp6

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Minnieus

    LeptiricaRita

    Minnieus

    Baš sam tražila tračak nade i utjehe. Hvala, budem si danas kupila kvalitetniji test, ovo sam radila na običnim trakicama. Nadam se da je sve ok jer je dugo iščekivana trudnoća.
    Minnieus drzim fige javi sto test kaze, a najsigurnije je vaditi betu! Drzim fige za tvoj dugo očekivani +
    Ponovila sam test s obicnim trakicama, cini se mrvicu tamniji. Nisam stigla kupiti drugi test. Uglavnom pozitivno je pozitivno. Nestrpljivo cekam prvi pregled 🥰

    Jako mi je drago zbog tebe!🤗🫶🏻 Javi nam kako prođe prvi pregled. Jel ti ovo prva T? 
    Ja sam skroz nova u svemu ovome, istražujem od jutra do sutra po forumima, isto se vec bojim da umišljam simptome :(
    Od jutra me boli dolje onako kao pred mengu, a na lijevom jajniku sam par puta osjetila neku čudnu bol kao da me neko ubo😅 ne znam kako bih opisala. 10 dan do menge je  a imam redovite, 1-2 dana zna malo šetati i to u skorije vrijeme ali 95% slučajeva je točka kao sat. 
    Nadam se da smo uspjeli ovaj mjesec bila bih presretna.

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    December2024

    Meni kasni danas 2. dan ..
    Radila sam clearblue jucer i danas 🙄
    Svrbe me prsti kad zbam da ga imam ..
    gornji je od jutros
    donji od jucer .. po iskustvu mi se cini da je evap.
    Bole me grudi na dodir , i natecene su malo.. ostalo nista
    necu vise testove pravit samo si stres stvaram.
    28og imam pregled pa ako ne dode .. znat cu na cemu sam.
    https://ibb.co/VBKhVp6

    Zelim ti svu srecu i da tvoj + bude školska T 🫶🏻🙏🏻 javi nam kako pregled prođe. ( ja sam nova ovdje ne znam kako otvoriti sliku 😖)

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Kopirate link i otvorite u novom prozoru 😁 
    Strah me nadat se nakon godine dana , nagledala sam se negativnih i evap. linija za 3 zivota svoja 🙄🙄

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    December2024

    Kopirate link i otvorite u novom prozoru 😁
    Strah me nadat se nakon godine dana , nagledala sam se negativnih i evap. linija za 3 zivota svoja 🙄🙄

    Uspjela otvoriti sliku, na prvom testu se lijepo vidi.. koliko dana kasni m?
    Meni vam se prosli mjesec dogodilo da mi je dan kasnila M i ja pod pauzom otrčim u dm kupim first duo sign test i popiskim 1 trakicu (inace su dvije u kutiji) u uredskom wc-u nije proslo 5 sec dvije jasno vidljive crte, ja sam se toliko razveselila ma ne mogu opisati osjecaj, nakon tog testa ja sam kupila jos 5 testova i svi negativni i 3 dan dosla M… tako da evo ne znam sto reci uopce. Nisam otisla kod ginekologa jer je na GO, ali planiram otici, samo cekam ovu m da vidimo jel uspjelo.
    Imam sliku tog testa s dvije jasne crte, samo ne znam uplodati. 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.