Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anitor

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/cyx4X5s [ibb.co]

    Cure da li je ovo plus ili evaporacijska? Totalno sam zbunjena. 

  • Avatar zg123

    zg123

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Bok svima,
    Menstruaciju trebam dobiti u četvrtak i danas sam radila test, nakon jedno sat vremena mi se pojavila svijetla crtica. Molim Vas iskustva :)

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Test se ocitava u vremenu na kojem pise na uputstvima. Nazalost to je otprilike 5-10 minuta od testiranja. Sve poslije ocitano nije relevantno. I sama sam svjedok toga da je clearblue test postao pozitivan nakon nekog vremena a nisam bila trudna
    Probajte sutra opet. Sretno :)

  • Avatar Jelica 👩

    Jelica 👩

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/fDFJffG [ibb.co]
    https://ibb.co/MDHzLbL [ibb.co]
    https://ibb.co/ftyXHck [ibb.co]

    Kasni 11dana

    Slabo ali se vidi?

    Radimo na trudnoci od 6.mj/2020,prva trudnoca
    Mjesecnice: (zadnja pilula 20.5.)
    23.5.-25.5. 44 DC
    6.7.-12.7. 41 DC
    16.8.-20.8. _____
    11.9. iscjedak cudne boje-moguca implantacija jajasca?
    Od 13.9. simptomi koji su trajali po dan dva i onda je nastupio slijedeci (od pristica po licu i vratu,bol u prsima,dolje probadanje kao pred mengu,podrigivanje,intenzivni mirisi, posebne zelje za hranom,umor,…)😴
    8.10.lagana svjetla crtica -pozitivan test? 🤔 😊
    Kasni mi između 9-12 dana

  • sIrena

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ovako 3 dana prije menstruacije (ciklus 30dana) napravila trakicu test i pokazala nakon pola sata vrlu slabasnu liniju koja je za par sati izblijedila. Dan poslije napravila clearblue i takoder se pojavila vrlo svijetla druga linija, cak je i muz vidio. Sad kasni 2 dana napravila test opet i on negativan!! Menstruacija kasni, imam bijeli iscjedak a test negativan. Nemam nikakve simptome, nit bolne grudi, nista. Help!

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    sIrena

    Pozdrav, ovako 3 dana prije menstruacije (ciklus 30dana) napravila trakicu test i pokazala nakon pola sata vrlu slabasnu liniju koja je za par sati izblijedila. Dan poslije napravila clearblue i takoder se pojavila vrlo svijetla druga linija, cak je i muz vidio. Sad kasni 2 dana napravila test opet i on negativan!! Menstruacija kasni, imam bijeli iscjedak a test negativan. Nemam nikakve simptome, nit bolne grudi, nista. Help!


    Napravi jos jedan test ako ne dolazi, možda je taj bio neisparavan. No, nakon 2 dana kašnjenja bi ti se trebalo skoro odmah pokazati ako je T. Sretno!

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • sIrena

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    sIrena

    Pozdrav, ovako 3 dana prije menstruacije (ciklus 30dana) napravila trakicu test i pokazala nakon pola sata vrlu slabasnu liniju koja je za par sati izblijedila. Dan poslije napravila clearblue i takoder se pojavila vrlo svijetla druga linija, cak je i muz vidio. Sad kasni 2 dana napravila test opet i on negativan!! Menstruacija kasni, imam bijeli iscjedak a test negativan. Nemam nikakve simptome, nit bolne grudi, nista. Help!

    Napravi jos jedan test ako ne dolazi, možda je taj bio neisparavan. No, nakon 2 dana kašnjenja bi ti se trebalo skoro odmah pokazati ako je T. Sretno!


    Napravila i danas 3 dan kasnjenja, isto tako slaba blijeda druga crta, jedva vidljiva, ali otprilike nakon pola sata. To je vec 4 test (svi razliciti) koji pokazuje slabo vidljivu drugu crtu, ali tek nakon oprilike, pola sata ili sat vremena. Stalno imam neke bolove u jajnicima i mali pritisak. Jel moguce da je tako rana trudnoca da test jos ne pokazuje ? 

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    sIrena

    Sara🌻

    sIrena

    Pozdrav, ovako 3 dana prije menstruacije (ciklus 30dana) napravila trakicu test i pokazala nakon pola sata vrlu slabasnu liniju koja je za par sati izblijedila. Dan poslije napravila clearblue i takoder se pojavila vrlo svijetla druga linija, cak je i muz vidio. Sad kasni 2 dana napravila test opet i on negativan!! Menstruacija kasni, imam bijeli iscjedak a test negativan. Nemam nikakve simptome, nit bolne grudi, nista. Help!

    Napravi jos jedan test ako ne dolazi, možda je taj bio neisparavan. No, nakon 2 dana kašnjenja bi ti se trebalo skoro odmah pokazati ako je T. Sretno!

    Napravila i danas 3 dan kasnjenja, isto tako slaba blijeda druga crta, jedva vidljiva, ali otprilike nakon pola sata. To je vec 4 test (svi razliciti) koji pokazuje slabo vidljivu drugu crtu, ali tek nakon oprilike, pola sata ili sat vremena. Stalno imam neke bolove u jajnicima i mali pritisak. Jel moguce da je tako rana trudnoca da test jos ne pokazuje ?


    Pa sad, može biti i biokemijska trudnoća, a može biti da ti je ovulacija kasnila par dana, i da ti je HCG hormon još nizak. Test poslije 10 min se ne očitava jer daje lažne rezultate, upute stoje s razlogom. Sretno. 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • sIrena

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    sIrena

    Sara🌻

    sIrena

    Pozdrav, ovako 3 dana prije menstruacije (ciklus 30dana) napravila trakicu test i pokazala nakon pola sata vrlu slabasnu liniju koja je za par sati izblijedila. Dan poslije napravila clearblue i takoder se pojavila vrlo svijetla druga linija, cak je i muz vidio. Sad kasni 2 dana napravila test opet i on negativan!! Menstruacija kasni, imam bijeli iscjedak a test negativan. Nemam nikakve simptome, nit bolne grudi, nista. Help!

    Napravi jos jedan test ako ne dolazi, možda je taj bio neisparavan. No, nakon 2 dana kašnjenja bi ti se trebalo skoro odmah pokazati ako je T. Sretno!

    Napravila i danas 3 dan kasnjenja, isto tako slaba blijeda druga crta, jedva vidljiva, ali otprilike nakon pola sata. To je vec 4 test (svi razliciti) koji pokazuje slabo vidljivu drugu crtu, ali tek nakon oprilike, pola sata ili sat vremena. Stalno imam neke bolove u jajnicima i mali pritisak. Jel moguce da je tako rana trudnoca da test jos ne pokazuje ?


  • sretna78

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Jutro,pomoć,osjećam se uzasno,vadila sam krv sve je u redu ,savrseno…21 dan menst.ciklusa sam imala grceve,nista strasno i 25 dan,danas je 26 dan mens.ciklusa i nista,bazalna temp se krece od ovulacije do danas stalno 37.1 ,danas 37.3 
    O bila 05.12.uz sluz,bolove.
    Radila sam test nocas negativan..sta da radim
    Uredni ciklusi 28 dana ,O 14 dan..porast tem u ovulaciji 16 dan tj 07.12 .
    Pomoc,menga treba doci prekosutra..od simptoma zgaravica samo,umor i ti lagani grcevi..promjena okusa..e sad corona..ali ne kao korona..knedla u grlu..sise normalne
    Da li cekati jos ili..imam 42 godine

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.