Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Timmy

    Pozz cure,Da li je neka od vas u vrlo ranoj trudnoci imala bolove u jakniku u kojem se oplodnja dogodila? I zasto do toga dolazi ako netko zna?Hvala

    Sasvim normalna pojava, a dolazi do toga jer se povecava blago volumen jajnika zbog zutog tijela, a i jajnici se prilagodjavaju novim hormonalnim postavkama, a takodje dolazi do natezanja ligamenata koji povezuju jajnike sa matericom i matericu sa zdjelicom. Cesto nam se moze ciniti da je bol u jajniku a zapravo je bol u kruznom ligamentu koji drzi matericu...uglavnom da te ne davim, sve je to normalno...😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Jako lijep odgovor i jasan. Strucno cini mi se:))

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Puno hvala🤗

  • Maslačak11

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure
    Naime zadnja M bila je 30.04., a kako sam prestala piti pilule (ne pijem vec 7-8 mjeseci) ciklusi su neredoviti.. Variraju od 22 do 39 dana A i u pitanju su policisticni jajnici
    21.05. i 24.05. je bio nezasticen odnos, zadnja 2 dana imam povremene bolove u donjem dijelu trbuha i u jajnicima, cesce mokrim (inace kako sam prestala s pilulama pred M nemam nekakvih bolova, vecinom me samo "iznenadi").Postoji li mogucnost trudnoce? Pretpostavljam da mi je jos rano za test 🙈 Btw. radimo na tome i zelimo 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Maslačak11

    Pozdrav cure
    Naime zadnja M bila je 30.04., a kako sam prestala piti pilule (ne pijem vec 7-8 mjeseci) ciklusi su neredoviti.. Variraju od 22 do 39 danaA i u pitanju su policisticni jajnici
    21.05. i 24.05. je bio nezasticen odnos, zadnja 2 dana imam povremene bolove u donjem dijelu trbuha i u jajnicima, cesce mokrim (inace kako sam prestala s pilulama pred M nemam nekakvih bolova, vecinom me samo "iznenadi").Postoji li mogucnost trudnoce? Pretpostavljam da mi je jos rano za test 🙈Btw. radimo na tome i zelimo

    Postoji naravno, a to ti jedino test moze reci. Medjutim, simptomi koje navodis, zaista ne mogu bit od trudnoce, prerano je da osjetis tako krupne simptome 8 dana od odnosa....strpi se jos koji dan i uradi test. Sretno..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021

  • Njalu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobar dan. Zanima me postoji li mogućnost da sam trudna... dakle dečko i ja smo imali odnos  29.5.2022 i bio je prekinuti snošaj i nisu mi bili plodni dani. Nismo koristili zaštitu. Uz to bila sam skeptična pa sam popila kontracepcijsku pilulu ellaone. Menga mi i dalje kasni. ALI moram napomenuti da smo tjedan dana prije odnosa kojeg smo imali 29 imali jos jedan vrlo kratki koji se ni ne moze brojati ali sam ja sve jedno popila tu kotracepcijsku pilulu. Dakle u roku od 2 tjedna sam popila 2 kontracepcijske pilule. Moje pitanje je jesam li trudna? Ili mi menga kasni zbog tableta?

  • Njalu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mengu sam trebala dobiti 1.6 ali nisam i dalje i napravila sam test iako je prerano i bio je negativan.

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Vjv zbog tableta kasni s obzirom na neg test

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Njalu

     Moje pitanje je jesam li trudna? Ili mi menga kasni zbog tableta?

    A moje pitanje je hoces li svaki put u zivotu kad imas seks, bio on " s nogu brzinski" ili "maratonac" piti kontracepcijsku tabletu? 🤔A odgovor na tvoje pitanje je menstruaciji ti kasni na nervnoj bazi, od te silne panike i razmisljanja...😎

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021

  • Njalu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Uredu, imam jos jedno pitanje. Kada bih trebala napraviti jos jedan test u slučaju da M ne dođe do tad?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.