Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jela.

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam. 
    M mi treba doći 22.07. Ali ja nisam mogla dočekati pa sam napravila test 
    Kao da vidim sjenicu, zanima me vase mišljenje
    Pokušavam postaviti sliku ali mi se pojavljuje greška  

  • jela.

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/dg5mCNR [ibb.co]

    Možda sam si umislila 
    Uspjela sam postavit sliku

  • Sandra97

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Zene, radila sam betu danas i ona je 615,5, ali ne mogu da pohvatam koja je to nedelja?!

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sandra97

    Zene, radila sam betu danas i ona je 615,5, ali ne mogu da pohvatam koja je to nedelja?!


    Ne moze se po beti tek tako razaznat. Kad ti je bio prvi dan zadnje M, koliko ti traje ciklus i znas li otprilike kad ti je O?
    To je svakako dobar broj. Čestitam!

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Sandra97

    Zene, radila sam betu danas i ona je 615,5, ali ne mogu da pohvatam koja je to nedelja?!


    mozd neki 5 tjedan?

  • noema

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Htjela sam vas pitati, nakon ovulacije(koju sam pratila trakicama) imam bol u jajnicima, napetost neka. Dali je prerano imati ikakve simptome?

  • mia2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame znaci proslu menstruaciju nisam dobila nego mi je 2 dana prije nego sto sam trebala dobit islo malo smedeg iscjedka uglavnom par kapljica i tjt trebala sam opet dobiti 4.9, ali nisam s tim da me grudi bole uzasno vec 2 tjedna, par puta me stomak zabolio, imala sam takoder mucnine neke su trajale cijeli dan, a neke samo ujutro ili kad cu jest, zarucnik i ja se ne pazimo sto se odnosa tice i zanima me da li je neka od vas imala slicnu situaciju (da li je dobila menstruaciju kasnije ili…)

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    mia2

    Pozdrav mame znaci proslu menstruaciju nisam dobila nego mi je 2 dana prije nego sto sam trebala dobit islo malo smedeg iscjedka uglavnom par kapljica i tjt trebala sam opet dobiti 4.9, ali nisam s tim da me grudi bole uzasno vec 2 tjedna, par puta me stomak zabolio, imala sam takoder mucnine neke su trajale cijeli dan, a neke samo ujutro ili kad cu jest, zarucnik i ja se ne pazimo sto se odnosa tice i zanima me da li je neka od vas imala slicnu situaciju (da li je dobila menstruaciju kasnije ili…)


    Napravi test za trudnocu.

    Baby P 03/21 💙

  • Lila123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravooo zeniceeee🍀 ja imam pitanjce jedno 🙈 zelim da ostanem trudna kao sve vi.. i znam da test samo tacno moze pokazati.. ali ja volim cut i druga misljenja hihi 😊 zadnju tetku crvenu sam imala 18.8 .. po kalendaru plodni dani su mi bili 30, 31 i 1.9 ..radili smo na bebi normalno😊 a novu tetku crvenu trebam dobiti 15tog.9 
    A mene boli u donjem dijelu trbuha.. i ledja su me bolila a nisu nikada prije .. i cesto vidim na donjem vesu gustu sluz bez mirisa.. ne znam znam da je rano za bilo sta da se kaze.. ali da li mozda ipak postoji mala sansa za bebek ???? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    Lila123

    Zdravooo zeniceeee🍀 ja imam pitanjce jedno 🙈 zelim da ostanem trudna kao sve vi.. i znam da test samo tacno moze pokazati.. ali ja volim cut i druga misljenja hihi 😊 zadnju tetku crvenu sam imala 18.8 .. po kalendaru plodni dani su mi bili 30, 31 i 1.9 ..radili smo na bebi normalno😊 a novu tetku crvenu trebam dobiti 15tog.9
    A mene boli u donjem dijelu trbuha.. i ledja su me bolila a nisu nikada prije .. i cesto vidim na donjem vesu gustu sluz bez mirisa.. ne znam znam da je rano za bilo sta da se kaze.. ali da li mozda ipak postoji mala sansa za bebek ????


    Zvuci dobro :) drzim fige da je trudnoca
    skokni na temu tko planira i radi na bebi-treci nastavak tamo imas jako puno dobris dama koje svoja iskustva svakodnevno dijele :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.