Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ciao cure, evo da se i ja pridružim ovoj temi.
    Zadnja M je bila 07.08., trebala sam dobiti jučer, međutim gospođe još nema… a nadam se da ni neće doći već 4-5 dana imam povremeno neke grčeve u trbuhu kao da ću dobiti, pa malo jajnici bole, dosta neugodan neki pritisak i osjećaj. grudi ništa drugačije nego u pms-u… a inače se osjećam odlično. nakon puno razočaranja jednostavno ne želim pomišljati da bi mogla imati neke simptome. zbunjena sam skroz… test još nisam radila, pričekala bih još koji dan jer me stvarno jako jako strah da se ponovo ne razočaram…

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

  • Joky

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

  • Joky

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo svima nova sam pokusavam da ubacim sliku ali mi ne ide ne znam da li samo ja umisljam jedva vidljivu crtu ili je stvarno tu pa bi zamolila za pomoc sta vi vidite? 

  • Joky

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/dPN0d3g [ibb.co] moram ovako sliku da vam postavim i zamolim za odg 😀❤️

  • Avatar Mart14

    Mart14

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Gdje bi crta trebala biti? Pored ljubicaste? 

    13.12.20 baby boy D💙 4150g 50cm

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Joky ja ju ne vidim 😞
    Probaj malo blize uslikati

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Koji si dan ciklusa ili dpo?

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    Nazalost ni ja ne vidim nista

  • Ellalaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zdravo zene 💕
    Ako neka zna o cemu je rijec,dobro bi mi doslo jer ludim..
    Na dan ocekivsne menst pojavio se smedji iscjedak posle u toku dana je krenula svjetla krv koja nije trajala ni 24h posle cega je opet krenuo tamno smedji iscjedak koji je prelazio u sve svjetliju boju.to je trajalo 2 dana. Po zavrsetku te lude menst. Tj juce ujutro me bolio stomak kao pred menst. A danas me vec bole ledja u donjem djelu i osjecam povremeno ko da me nesto blago pecne bocne(ne znam opisati) u jajnicima…
    Da li je rano za test u slucaju da je to bilo implatijsko ?
    Pocinjem sumnjati i u samu sebe i sve sto mi se desava 😒

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ellalaa

    Zdravo zene 💕
    Ako neka zna o cemu je rijec,dobro bi mi doslo jer ludim..
    Na dan ocekivsne menst pojavio se smedji iscjedak posle u toku dana je krenula svjetla krv koja nije trajala ni 24h posle cega je opet krenuo tamno smedji iscjedak koji je prelazio u sve svjetliju boju.to je trajalo 2 dana. Po zavrsetku te lude menst. Tj juce ujutro me bolio stomak kao pred menst. A danas me vec bole ledja u donjem djelu i osjecam povremeno ko da me nesto blago pecne bocne(ne znam opisati) u jajnicima…
    Da li je rano za test u slucaju da je to bilo implatijsko ?
    Pocinjem sumnjati i u samu sebe i sve sto mi se desava 😒


    Ne moze biti implanatcina na dan ocekivane M. Na dan ocekivane M slobodbo mozes uraditi test i rijesiti dilemu brzo i sigurno..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.