Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 😀 Da radila sam jos testova i svi su bili sve jace pozitivni 😀 Juce sam isla gin.potvrdio je trudnocu,beba je na dobrom mestu i tako je malo 2.10mm 😀

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Danijela Antic

    Pozdrav svima! 😀 Da radila sam jos testova i svi su bili sve jace pozitivni 😀 Juce sam isla gin.potvrdio je trudnocu,beba je na dobrom mestu i tako je malo 2.10mm 😀

    Juhuuuuu....Cestitke!!!!Moja je bila 1,7  cm.....Imam slikivu jos uvijek!Imas tu raznih grupa po terminima pa ako zelis prikljuci im se!Kad je termin?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    mamika3

    Juhuuuuu….Cestitke!!!!Moja je bila 1,7 cm…..Imam slikivu jos uvijek!Imas tu raznih grupa po terminima pa ako zelis prikljuci im se!Kad je termin?

    Koja nedelja si tada bila? Ja sam 6+3 😀 Nisu mi rekli za termin,ali sam videla da je pisalo 17.7 😀 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jooooj,ne sjecam se tocno!!Onda ces imati ljetnu bebicu!Kako se osjecas?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ja se osecam dobro,nekada imam male mucnine,i punooo mi se spava 😀

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Cure koje inače imate problema sa tenom pred mjesečnicu, ako ste bile trudne jeli se isto događalo pred prvu izostalu mjesečnice?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    OCookie

    Cure koje inače imate problema sa tenom pred mjesečnicu, ako ste bile trudne jeli se isto događalo pred prvu izostalu mjesečnice?

    Ne samo pred mjesecnicu,  vec evo i citavih ovih 16tt mi je ten koma.

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Pepy13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage cure,evo i moja prica...dragi i ja se borimo ima 2 godine za bebu.Nalazi svi u redu sve super,tri puta stimulacija s klomifenom i nista,preporucena inseminacije. I prva obavljena i sad cekamo...I evo vec 17 dan od inseminacije,menstruacija kasni 4 dana,nemam nikakvih naznaka da ce uopce doci,bolova nikakvih nista! Radila jutros test,test negativan...Doktor kaze da nazalost VJEROJATNO nije doslo do trudnoce,bez pregleda bez icega i da cekam menstruaciju...na iglama sam neznam sto da mislim,jel ima ko slicnih iskustava??

    Pepy😙

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Pepy13

    Drage cure,evo i moja prica…dragi i ja se borimo ima 2 godine za bebu.Nalazi svi u redu sve super,tri puta stimulacija s klomifenom i nista,preporucena inseminacije. I prva obavljena i sad cekamo…I evo vec 17 dan od inseminacije,menstruacija kasni 4 dana,nemam nikakvih naznaka da ce uopce doci,bolova nikakvih nista! Radila jutros test,test negativan…Doktor kaze da nazalost VJEROJATNO nije doslo do trudnoce,bez pregleda bez icega i da cekam menstruaciju…na iglama sam neznam sto da mislim,jel ima ko slicnih iskustava??

    Po opisu se cini da jesi, ali zasto je dok.odmah iskljucio tu mogucnost i to bez pregleda ne znam.
    Pitaj bolje cure na Potpomognutoj oplodnji. Puno njuh, nazalost ima dosta iskustva!
    Sretno!!!😙

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

  • Pepy13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvalaaa baarbaara na odgovoru,raspitat cu se jos....i dalje nema menstruacije i nista se ne dogadja...jos cu cekati pa cu ponoviti test

    Pepy😙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.