Jednokratne pelene

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • messpula

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Koristila pampers sa curom. Samo one su mi odgovarale. Sada toujours lidl za decka i bolje au od pampersa.

  • Lucija Tena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pampers premium care su nama najbolje, JGL mast i Pampers sensitive vl. maramice kad smo negdje, doma samo voda i blazinice… 

  • maj@88

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi koristimo pampersice zelene (vel 2 ali uskoro prelazimo na 3). Zadovoljni smo, a maramice babylove sensitiv i sudokrem kremu i u ova dva mjeseca ni jednom nismo imali osip. 
    U bolnici su mu stavili jednom huggis i bile su loše jako

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Zaboravih napisati..Koristimo pavlovicevu mast za guzu :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    mama84


    Meni su takodjer bijele pampersice najbolje,zelene nam svaki put promoče,a previjamo se nakon svakog hranjenja..praktički svaka 2-3 sata…dali je netko probao Konzumove pelene,mislim da se zovu be be..

    jesu jeftinije te iz konzuma, ali moja kćer je jaki osip dobila kada smo ih dobili (imamo karticu pa smo dobili besplatne) jedva smo ga se riješili, tjedan dana nam je trebalo sa posebnim kremama.. mi koristimo pampersice i bijele i zelene su nam super.. imala sam i par paketa pelena iz millera i one su nam bile dobre.. a kremicu koristimo JGL jer je blaga, najveća i najjeftinija kad pogledaš..  

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Što se pelena tiče, probali smo ih nekoliko (Babylove, Pampers Sleep&Play…), ali bebaču jedino Pampers Premium Care idealno odgovaraju. Uz njih, koristimo Pavlovićevu mast i Pampers Sensitive vlažne maramice :)

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Mi smo koristili pampers, bijele i zelene-oboje ok. Probali smo Muellerove, ali nas nisu oduševile, za razliku od Pufies- ZAKON SU :) i zbog dizajna i zbog toga što su stvarno odlične-jedine od navedenih koje nam nikad nisu propustile.Jesu skupe,ali njih ubodemo kad su na akciji  Za guzu koristimo čistu vodu s kap bademovog ulja kad smo doma, vani Penaten sensitive vlažne maramice, a od krema original Pavlovićevu.


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • sbrdar

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nama su Pampers premium care definitivno najbolje pelene, ali su preskupe. Najčešće koristimo Pufies s kojima smo isto jako zadovoljni! Vlažne maramice Pampers fresh clean…

    Zvončica

  • Ivy16

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moje iskustvo pokazalo je da je trenutna veličina pelene najvažniji faktor u izboru marke pelene, a pokušat ću objasniti i zašto… Kad smo došli iz rodilišta s oko 3100 g, koristili smo Pampers Premium Care (bijele) u veličini 1. Bila je to savršena pelena koja nije niti jednom procurila. Nijedna druga pelena nije dolazila u obzir jer kao nova mama koja tek trebala pohvatati koliko često beba puni pelenu, nisam mogla ni zamisliti životi bez onog indikatora mokre pelene, dok samo dva mjeseca kasnije nisam više ni obraćala pažnju na taj indikator. Nego, da se vratim veličinama… Kad smo imali oko 4500 g i veličina 1 nam je postala stvarno premala, prešli smo na veličinu 2 i tad mi je Pampers Premium Care postala odjednom užasna pelena. One gumice oko nogu nisu dobro prijanjale, na leđima je bilo uvijek labavo koliko god stegnula, a između nogu je bio ogroman komad viška pelene skoro do koljena. Procurila je otprilike svaka peta. Tada smo isprobali Pufies, isto u veličini 2 i oduševili se. Savršen kroj pelene koji savršeno prijanja, nigdje nema viška. Nakon potrošena dva paketa sve nam je manje odgovarao kroj i vratili smo se Pampers Premium Careu koja je tada puno bolje stajala i procurila nam je puno rijeđe nego prije. S veličinom 3 isto nije bilo problema, ali smo tada zbog cijene počeli isprobavati i Pampers Active Baby-Dry (zelene) koje su nam kvalitetom tada bile identične Premium Careu i tek kad smo došli do pred kraj korištenja veličine 3, zelene su postale puno tijesnije od bijelih. Sada smo na početku korištenja veličine 4 i istovremeno trošimo i zelene Pampersice i Pufies. Kroj im je isti, kvaliteta također. Po dosadašnjem iskustvu mogla bih zaključiti da kad se budemo približavali veličini 5, trebali bi prijeći na bijele, međutim kod zelenih postoji i veličina 4+, tako da sumnjam da ćemo se ikad više vratiti Premium Careu, prvenstveno zbog cijene jer sad u ovoj dobi nam zaista ne nudi neku značajnu razliku u kvaliteti. Ustvari meni je sada jedina razlika u mirisu jer sam primijetila da kroz zelene Pampers i Pufies jako osjetim miris mokraće, dok kod bijelih Pampersica toga nema (kod pokakane pelene nema razlike, jednako se osjeti). Moj savjet svim mamama je da nijednu marku pelene ne treba prekrižiti zauvijek, jer ako vam npr. dvojka procuri, možda vas baš trojka oduševi. I još nešto… Kada dođete do tri kašice dnevno, toliko ćete već pohvatatii raspored punjenja pelene (naravno ako imate uspostavljen i pravilan raspored hranjenja) da vam se neće ni moći dogoditi da procuri, a i nova konzistencija stolice će također tome bitno pridonijeti. Tako da smatram da za bebe od 7-8 mjeseci na dalje ni najjeftinija pelena ne može biti loša, barem preko dana, a za noć ipak preporučam Pampers, Pufies ili nešto u tom cjenovnom rangu.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Slažem se s Ivy. Mi smo probali svakakve pelene i u dobi kad smo koristili veličinu 2 pa onda 3, skoro ni jedne nisu valjale, stalno su propuštale. Od Babylove, Pampers, Beauty Baby i ne znam više kojih. Jedne su bile predugačke, druge imale lufta oko nogu. Početne su nam bile Babylove 1, a veličina 2, pa 3 su bile katastrofa i onda smo krenuli isprobavati. Najbolje su se pokazale Beauty baby iz Mullera, ali i one su znale propustiti. Pampersice su propuštale i danju i noću, a sada kad ima 14mj, opet smo se vratili na Babylove jer su bile na nekoj akciji i stvarno su mu dobre, koristimo veličinu 4. Tako da, kao što kaže Ivy, ne treba prekrižiti neku marku jer nama manji brojevi nisu bili dobri, a evo sad smo jako zadovoljni.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.