Jednokratne pelene

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sara85

    sara85

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Meni su najbolje pampersice. Probala sam huggies i nisam bila zadovoljna.

    Sara

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    hvala curke…budemo isprobavali na početku.toliko toga ima na tržištu da se bez savjeta teško snaći…

  • Avatar *Micek*

    *Micek*

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Isprobali smo razne pelenice i vratili se prvima koje smo koristili - Pampers Premium Care (bijele).  
    Nisu tvrde ni debele i ne urezuju se u nogice.

  • Ada3

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Mi smo isto probali vise pelena ali nekako su pampers najbolje. i bijele i zelene. trenutno koristimo zelene jer su malo jeftinije a trebaju nam pelene za dvije curke. caj za dojilje jos uvijek pijem jer mi dosta prducka od njega tako da nismo bas imali problema ni s grcicima u pocetku. pila sam i hipp i babylove i oba su dobra. jedino je babylove jeftiniji.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Meni su takodjer bijele pampersice najbolje,zelene nam svaki put promoče,a previjamo se nakon svakog hranjenja..praktički svaka 2-3 sata…dali je netko probao Konzumove pelene,mislim da se zovu be be..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    drage moje..koje pelene kporistite..vidim ovdje da su pamprs zakon,ali ima li neko jeftinije rjesenje…
    za sad sam probala samo one iz plodina jer sam negdje citala da su dobre,ali ja nisam zadovoljna.. urezuju se jako u kozu i ne cine mi se bas kvalitetnima..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja se dosta mučim s tim koje pelene uzet, očito svakoj bebi odgovaraju druge, znam da je tema jednokratne pelene, ali moram reći da se toliko lomim oko jednokratni i ovih modernih platneni da što više čitam i proučavam sve manje znam, odnosno u jednom trenutku mislim sigurno hoću pa za dva dana opet nema pojma i tako.. na kraju možda budem uzela par komada za probu pa ćemo vidjet kako će ići a jednokratne ću isto neke od tu navedenih, malo ćemo kombinirat. zanima me dali se u kozmu ili dm-u mogu uzeti samo par kom za probu jer nebi cjeli paket pa ako ne pašu mogu se …. slikat

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Koristim pampersice…Je da su skupe ali I vrijede. Dobili smo bili na poklon toujour iz lidla I lose su, predebele I propustale su mu, isto na poklon dobili babylove I isto propustaju. Tako da su mi pampers zakon. Takoder vlazne maramice pampers sensitive koristim. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Mi koristimo pamper i to narandaste nasla sam ih samo u kauflandu i nama su super ;) jod i mirise :))
    Zelene su nam isto super bijele tak :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Mi koristimo babylove i zadovoljna sam. Rekla mi je kolegica da su jako dobre Intersparove, ali nisam ih probala. Kaže da se može uzeti uzorak, ali u mom intersparu nije bilo uzoraka. Valjda ovisi od poslovnice do poslovnice. Nisam sklona experimantiranju s pelenama pa ću se do daljnjeg držati babylovea. Na početku smo, kao i većina, koristili pampers, ali vjerovale ili ne - promočile su. Međutim,sad nakon što je prošlo vrijeme, mislim da je ipak bila greška u meni jer dok je Mladunac došao iz rodilišta bio mi je sav mali i žgoljav pa sam mu možda ostavila prelabavo…
    No eto, palac gore za babylove.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.