Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Vidim crticu, ali kažu da se ne očitava kasnije… pričekaj još ta dva dana pa napravi test opet… nadam se da ti je pozitivan ❤️

  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Nakon 10 minuta ili kako već piše na testu, test treba baciti u smeće i ne gledati ga više, ako je bio negativan.. A ako sumnjate da ste ipak trudni, ponovite sutra ili za par dana test… Nemojte sebe mučiti, odmah test u smeće, rezultati nisu relevantni nakon određenog vremena. Ali test svakako može biti lažno negativan, pogotovo ako je urađen prije očekivane M :) Sretno!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu
  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    pozdrav, sta mislite? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    mislim da vidim izrazito slabu liniju. jesi radila s prvim jutarnjim urinom? ponovi ponovo za 2 dana test odmah ujutro!

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Tenci

    mislim da vidim izrazito slabu liniju. jesi radila s prvim jutarnjim urinom? ponovi ponovo za 2 dana test odmah ujutro!


    Nisam prvu jutarnju, uradicu za par dana, valjda ce se jace vidjeti. Nadam se da ce biti pozitivan

  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu


    Drage moje, i ja tipkam u soku…da li su ovo 2 blijede crtice? Inace kasni dan je ocekivane mens.
    i nije prvi urin. Hvalaaa😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Mommytobe

    Drage moje, i ja tipkam u soku…da li su ovo 2 blijede crtice? Inace kasni dan je ocekivane mens.
    i nije prvi urin. Hvalaaa😘😘


    Jesu, cestitam ti od srca ❤

  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pina96

    Mommytobe

    Drage moje, i ja tipkam u soku…da li su ovo 2 blijede crtice? Inace kasni dan je ocekivane mens.
    i nije prvi urin. Hvalaaa😘😘

    Jesu, cestitam ti od srca ❤


    ❤❤❤ hvala ti puno😘😘

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.