Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, kao prvo čestitke svima vama koje imate dvije crtice i želim puno sreće svih 9 mjeseci! Danas sam se uključila na ovaj forum, dijagnosticiram mi je Hashimoto prosli mjesec, a ja i supeug radimo na trudnoći, ovo je treći mjesec. Danas sam napravila test za trudnoću, i ovako izgleda. Imam apsolutno sve simptome da ću dobiti mengu, a i prije pola sata sam ju dobila. Ne znam je li riječ o implatacijskom krvarenju ili zbilja menga. Inače, pijem Euthyrox25 mjesec dana. Sto vi mislite, je li ovo trudnoca ili ne?

    [lilypie.com]

  • Ivanaivana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Pozdrav cure svima, i čestitke svima koje očekuju bebicu 💗 imam jedno pitanje za vas . 4 dana pred očekivanu menstruaciju radila sam test,  da li vam se čini pozitivno
  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Ivanaivana

    Pozdrav cure svima, i čestitke svima koje očekuju bebicu 💗 imam jedno pitanje za vas . 4 dana pred očekivanu menstruaciju radila sam test, da li vam se čini pozitivno


    Pozitivno! Čestitam 😊

  • dreamgirl85

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu
    Da li je ovoo pozitivan test???
    Da li je ovoo pozitivan test???
  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Dreamgirl ja ti vidim drugu crticu 🤞 čestitam i sretno ❤

  • dreamgirl85

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pina96

    Dreamgirl ja ti vidim drugu crticu 🤞 čestitam i sretno ❤


    Hvalaaaaaaa, malo me cudi jer je tek nakon pola sata pokazalo ovuuu drugu? 

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Meni se isto cini da je pozitivan

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Mislim da ne očitavas nakon pol sata vise, probaj ponovitisutra ujutro? Koliko ti kasni?

  • Ivanaivana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    mmamma

    Ivanaivana

    Pozdrav cure svima, i čestitke svima koje očekuju bebicu 💗 imam jedno pitanje za vas . 4 dana pred očekivanu menstruaciju radila sam test, da li vam se čini pozitivno

    Pozitivno! Čestitam 😊


    Hvalaaa.. Nadam se da jest 😊😊

  • dreamgirl85

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    vuky

    Mislim da ne očitavas nakon pol sata vise, probaj ponovitisutra ujutro? Koliko ti kasni?


    Trebam dobiti za 2 dana 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.