Jasličari ljeta 2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Ja trenutno zivim dosta stedno, al SG je dosta rastrosan a i dosta je manje radio od kad je mala stigla (obrtnik je), tak da se definitivno brinem oko financija. Ja sam tip osobe koji voli imati odredenu ustedu “za svaki slucaj” i zelim da ta kolicina bude postojana i da se ne trosi, dakle da “svaki slucaj” ne nastupi nikad 😂.
    Sto se price tice, svaki dan nesto novog brbra. Sad je nadodala tam, dam, vlaaa(k nam fali 😂), laula (laura) i jos par rijeci koje mi sad ne padaju na pamet 🤣 (mom brain..). Isto tak ponavlja svasta, al ne samo govor nego i sve sto radim 😂 kad ja zavrsim s poslom ona jos jednom radi iste pokrete s rukom koje sam i ja radila 😂😂. 
    Jel vi imate osjecaj da radite sizifov posao? Evo, ja bas imam osjecaj da sam usla u neku kolotecinu, svaki dan isto - spremanje, ciscenje, kuhanje, ves, s malom van, uspavljivanje itd. I nigdje kraja tom poslu. Samo sto zavrsim s jednim vec mogu poceti s drugim poslom i nikako se odmoriti. U zadnje vrijeme sam bas nekako umorna i na kraju nemam ni snage pisati, iako si svaki dan razmisljam da vam se javim. Bas sam si razmisljala kako bi to uopce bilo da krenem raditi. Dosla bi doma i cekao bi me isti posao ko i sad i za sve sto sad radim kroz cijeli dan bi imala jos manje vremena 🙄. A naravno da bi onda htjela biti s malom a ne raditi kucanske poslove.. Kako vi to rjesavate? Razmisljam si da krenem nakon nove godine i ja opet u radne pobjede, al ni ja pojma nemam kako da malu ostavim. Srce mi puca kad odem na pola sata bez nje negdje, kamo li da odem na 8 sati + put vam-tam. A i ona je jako vezana za mene. Lanaklaric, totalno te shvacam i mislim da ne pretjerujes. Frendica mi je isto prije pola godine krenula raditi i isto se osjecala ko mi. Kaze da se nikako nije mogla koncentrirati na posao i da je samo razmisljala o malome. Al je i rekla da to s vremenom prode i da se navikla opet na posao. 
    Krino, ne mogu vjerovati da se tako lose brinu za klince. Sramota da jadan ima tolike rane zbog njih. Ne znam gdje se mozes zaliti i da li uopce 🤷‍♀️ al katastrofa.. Drago mi je cuti da se mozes veseliti njegovoj slatkoj naravi i ako vam ne da spavati 🥰. Tjesi se, svakim danom raste i jednom ce doci i taj dan da on prespava cijelu noc 😉. 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Lanaklaric

    Pozdrav,
    Nova sam na ovom postu.Bebac mi je krenuo u jaslice prije 2 tjedna i več treći dan se zabolio.Talko da smo doma i ovaj nadolazeći tjedan cemo odradot brzo privikavanje jer mama mora natrag na poso.A mene zanima kakonste vi mame to podnjele.Ja u pon počinjem raditi i suza suzu lije obozavam svoj poso ali djete mi je djete.Bas sam upala i depresiju .Njarađe bi ga oko vrata stavila.Kako je vama bilo MM kaze da pretjerujem a meni se duša raspada.


    To ti je tako. Prodje nakon nekog vremena. Ja i dalje uipce nisam skoncentrirana na posao. Samo gledam sat i mislim si da je sad vani, sad jede, sad bi trebao spavat, onda poslije 1 popodne brojim do uzine i znam da ce ga netko skupit oko pola 3. Onda sam ok jer znam da je s nekom bakom u parku pa ni ne brinem. Osjecas se ko zadnji sljam da ga tak ostavis, a ja sam jos jedva cekala da krenem radit jer nisam pokucni tip. Sve to je prolazno. Kasnije se naviknes i poslije posla ides odmah u park. Mi svi u parku u radnoj odjeci, a za vikend sapun-voda i trenirka 😂
    Cini, kucanski poslovi nece pobjec. Ne stignem nis. Skuham svaku drugu vecer za 2 dana i to je to. Ves se pere i vjesa u hodu, a kucu ocisti sg/gs subotom ili nedjeljom. Ponekad i cistacicu platim. Nekad i ja, ali rijetki petki. Kad on cisti, mama mi uzme malog, a ja odem na bicikl. Meni fali bas tog boravka u prirodi, sljeme i sl. Malog vozim na sjedalici na bajku kad je lijepo, ali mogu samo sanjat hajkanje. Uglavnom, nikad dosta vremena, a uvijek je kuca ko bomba. Radila, ne radila, isto ti je.

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Di ste cure? Jedva vas nađoh od ovih laznih postova 🤷‍♀️🙄
    Kako ste? 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Mini, kako je na Peljescu? Ima li ikoga na ovom forumu?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.