Jasličari ljeta 2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Znaci, zgrada u kojoj zivim gleda na vrtic i na drugi objekt istog vrtica. 2 bloka iza zgrade, jos jedan, treci objekt vrtica. Moje dijete je dodijeljeno u totalno drugi kvart. Ja cu dobit slom zivaca. Jel ima itko iskustva s tim? Itko? Pisala sam ravnateljici i psihologici. Nece mi sat ipo biti dosta da ga odvedem i odem radit. Jos bez auta… Korona i zima i zet… No fuckin* way. Luda sam

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Zovi i svađaj se, nema druge. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Zovi i svađaj se, nema druge.


    Vec 3 dana. I briga ih. 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    I tako. Smrsavila jos 3 kile od zivciranja. Odaslala sve molbe, zalbe, zahtjeve, iznazivala 10ak vrtica, privatnih, drzavnih…tako je kako je. Ici cemo 30min do jaslica. Jos toliko da se vratim i prodjem svoj stan i tek onda na posao. Nigdi usput prema poslu nema mjesta. Ispizdila sam ovaj tjedan. Pokvario mi se zadnji dio godisnjeg, vratili se ranije s mora zbog svega, a na kraju je tako kako je i amen. Ne znam rodju i mogu se slikat.
    Sto se uopce nosi u jaslice? Ajmo iskusne mame. Vrijeme je za aktivaciju 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Krino draga bas su te sludili 🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    krino

    I tako. Smrsavila jos 3 kile od zivciranja. Odaslala sve molbe, zalbe, zahtjeve, iznazivala 10ak vrtica, privatnih, drzavnih…tako je kako je. Ici cemo 30min do jaslica. Jos toliko da se vratim i prodjem svoj stan i tek onda na posao. Nigdi usput prema poslu nema mjesta. Ispizdila sam ovaj tjedan. Pokvario mi se zadnji dio godisnjeg, vratili se ranije s mora zbog svega, a na kraju je tako kako je i amen. Ne znam rodju i mogu se slikat.
    Sto se uopce nosi u jaslice? Ajmo iskusne mame. Vrijeme je za aktivaciju 😊


    Jako jako mi je žao

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    krino

    I tako. Smrsavila jos 3 kile od zivciranja. Odaslala sve molbe, zalbe, zahtjeve, iznazivala 10ak vrtica, privatnih, drzavnih…tako je kako je. Ici cemo 30min do jaslica. Jos toliko da se vratim i prodjem svoj stan i tek onda na posao. Nigdi usput prema poslu nema mjesta. Ispizdila sam ovaj tjedan. Pokvario mi se zadnji dio godisnjeg, vratili se ranije s mora zbog svega, a na kraju je tako kako je i amen. Ne znam rodju i mogu se slikat.
    Sto se uopce nosi u jaslice? Ajmo iskusne mame. Vrijeme je za aktivaciju 😊


    Jako jako mi je žao

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Kako ide privikavanje na vrtić? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Što se sve nosi?
    Ako imaju ormarić onda paket pelena, paket vlažnih maramica i krema za dupe. Obavezno barem dva kompleta odjeće za presvući. 
    U ruksak sam stavila rezervnu odjeću, par pelena, bocu za vodu i papuče koje su ostale u vrtiću, au ormar paket pelena, vlažne, blazinice i kremu za dupe. 
    Ako dijete ima igračku s kojom spava ide i to ili duda. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Sta je tu je. Nemamo izbora. Nema mjesta nigdje. Cak sam gledala i kvart u kojem radim i susjedni kvart od posla. Nista. Tako da… Rijeci su suvisne.
    Adaptacija kod nas ide ok. Ne place uopce osim ako je lancana reakcija kad svi placu. Vidjet cemo za mjesec dana hoce li tako ostat. Kako u vas ostalih?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.