Jasličari ljeta 2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    ovo ti govorim jer znam da je sad sranje po bolnicama zbog korone pa ti se neda možda ići, tako da i sama možeš

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Ma svasta nesto sam tribala po  bolnicama pa nisan zbog corone 😬🤦‍♀️ pogledat cu bas to na youtube… Hvala ti. Menj recimo stomak kad se najdem ozgleda koda sam 4 mjeseca trudna.. Iako nisam  zatrudnila ko mršavica.. A to sam to prije bilaa 😨 uvijek sam imala malo stomaka. Ali tad nisan znala ni za stitnjacu ni za moguc pcos, inzulinski rezistenciju itd.. Kad sam radila na trudnoci to sam otkrila.. Osim inzulinske rezistencije jer mi ta jedina pretraga ostala ali sam u međuvremenu ostala trudna pa nisam nikad ni otisla na tu pretragu.. Pila aam terapiju za stinjacu i to je to

    [lilypie.com]

  • Nikki

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Ej cure! 
    Krino, tek 7. rezultati upisa u jaslice tako da još ne znam kakva će nam biti jesen! Sutra nam počinje nova čuvalica, nisam oduševljena na prvu, ali moram probati jer nemamo baš izbora.
    Ja se bojim da i ja imam dijastazu, sve me strah napraviti taj test sa neta. Nikad nisam bila baš vježbalica, ali baš me živcira trbuh pa ću se morati pokrenuti. ali me više živciraju proširene vene s kojima ću se isto morati pozabaviti 🙁
    I već sam zaboravila što sam još htjela napisati, osim Krino izdrži 😉, a i ostale cure, ja sam tako umorna da jedva stojim na nogama, a samo mi se gomilaju posao i obaveze…
    Di su nam ostale, Ivonne, Nena?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    imam i ja vene. kako ćeš se pozabaviti s tim, daj udijeli neki savjet Nikki
    sto se tiče tog trbuha meni je izbačeno kad se iz ležećeg položaja krenem dizati, kao npr da ću napraviti trbušnjak. to izbočenje je bas onako neobično, kao piramida 🤣 bas znam objasniti. s tim da sam ja poslije prve trudnoće imala s tim problema i nitko mi nije reko da dok ne zatvorim taj trbušni zid s određenim vježbama , da ne smijem raditi trbušnjake ili plenkove i tako te neke teze vježbe jer to samo može pogoršati stanje. da, kod mene se i pogoršalo stanje, poslije evinog prvog rođendana krenula sam ponovno na penjanje u dvoranu i bas išla kod trenerice koja nas je maltretirala s trbušnjacima i plenkovima i onda mi je bas trbuh bio još izraženiji, umjesto da se osjećam super, ja bila uzas. tako da cure pazite kako vježbate ako imate razdvojen trbušni zid!sro se tiče vena mislim da mi je to nasljedno, imaju i mama i teta, nažalost. u ovoj trudnoći sam bas nagrabusila i s venama, čak sam i dobila strije na trbuhu  i ništa mi pomoglo nije 😟
    evo moj anđelko spava i nadam se sa će cijelu noć. laku noć cure, sad se moram pozabaviti s drugim djetetom 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Svaka noc drugacija, svaki dan drugacija. Noci ili spava ili krici. Legne sve kasnije, blizu 22h, prije 6 se dize. Po danu od 0-3 spavanja. Umornaaaaaaa na posluuuuu 🤦🏻‍♀️
    Kako ste curke? 2 noci pokusavam bez sssssss, ali sa stavljanjem u krevet. Ne da se. Ukoci se od ljutnje i baca, al nekako smo uspjeli. Ja kad pocnem ssss, on se toralno razulari od placa. To ne prakticiram nego potiho pjevusim pa ajde… Traje nam sto godina. Malo ga ispocetka ununam na sebi par minuta i onda spustim. Ne ide bez dizanja sto puta, al moram.biti ustrajna. Prevruce je da bismo se nosili. Oboje mokri ko cep. Jitros se digo u 5:30 i od onda samo cendra. Drago mi je da ci otic radit. Dosta sam takvih dana imala. Neka gs malo…

    [lilypie.com]

  • Nikki

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Hej! 
    Nemam još konkretan plan za vene, ali za početak mislim na color dopler u sklopu sistematskog pa ću vidjeti što kažu, ali već znam da nije dobro po tome kako izgleda a i noge me bole dosta 🙁 i kod mene teta ima sa tatine strane…
    Nama su noći kako koja, nakon 15-30min uspavljivanja na rukama, zaspi i spava do ca 8 ako se ja ne dignem ranije onda sa mnom, samo što zna nekad po cijele noći jesti a nekad samo jednom…
    Morat ću proučiti te vježbe za trbuh, uspjela ugurati prst i pol 😔
    Pokušavamo sa novom čuvalicom, mene sve živcira valjda od umora jer radim do kasno uvečer, pa mi ništa ne paše, mali danas samo po meni visi, stariji se pošteno prehladio, itd…
    Uf!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Nikki

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Krino kako se tata snalazi s malim?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Nikki

    Krino kako se tata snalazi s malim?


    Odlicno. Imali smo korona kvalitetno vrijeme skupa 😂😂 Naucio je sve. Naruci si svaki dan drugu baku na par sati. Pametni su ti muski. 
    Zao mi je za tetu cuvalicu. Ne mogu si ni zamislit koja koma je to nac… A da imas povjerenja i da ju dijete prihvati. Od kad radim, muku mucimo z uspavljivanjem i poceo je poslije 22h ici spavati. I ujutro place kad idem. To je od ovog tjedna novost. Budemo se nekako svi navikli valjda.
    Nikki, izdrzi sa cukricima. Nije ni njima lako. Mi se svi znojimo ko cep. Sparno, vruce, mali mokar, ali nemam venastih i trbusnih problema hvala Bogu. No i dalje nisam hemace dovela skroz pod kontrolu 🤯 Svakoj njezino. Dolazim pomalo sebi. 
    Ja se toliko znojim da mi vise ni moj super dezic ne pomaze. Koristim od muza. A u PMS sam postala prava bitch. Uzasnuta sam. Ne mogu si pomoc. Nikad prije nisam bila takva, bas smo svi u soku. Nitko nikad nije znao da imam PMS. Skoro pa ni ja. Nadam se da necu takva ostat 😱

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Jel netko im ili kupuje sjedalicu za biciklo za dijete? Jel se to isplati uzet najskuplje ili je svejedno? Gledala hamax caress, a puno kosta pa ne znam jel to ima veze ili samo placas marku?

    [lilypie.com]

  • Nikki

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    krino

    Jel netko im ili kupuje sjedalicu za biciklo za dijete? Jel se to isplati uzet najskuplje ili je svejedno? Gledala hamax caress, a puno kosta pa ne znam jel to ima veze ili samo placas marku?


    Mi mislimo kupiti, ako sredimo naše bicikle onda ove godine, ali ovo na što sam naišla mi je preskupo, isto ne znam kolika je u stvari razlika između skuplje i jeftinije 🤷‍♀️ rekla bih da je bitno kopčanje i da nije pretvrda, da mu ne bude problem sjediti.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.