Jasličari ljeta 2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    ovo korona stanje je veliko sranje i pun kufer mi. brat mi je imao godišnji iza uskrsa (žive u njemačkoj) i naravno proveo godišnji u krečenju, nismo se vidjeli. krajem 7 mj opet ima godišnji ali kako je krenulo opet će kreciti 🙈 
    bas mi je zao 
    moj matija je odrasli čovjek već, on jede sve za odrasle i trci i pravi gluparije, baca mi stvari u wc školjku, cim mu se pruzi prilika, a i sprema neke stvari u vesmasinu. uglavnom kad idem prati ves, nađem svašta. 
    ovih dana je nervozan za poludit, od vrućine i vise zubi izlaze 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ajme i mi smo danas pogotovo ispalili na zivce. Samo tuli, cendra, place. Nece spavat, a spava mu se. Koprca se ko riba na suhom. Noci su opet ubitacne do daske. Uspavljivanje samo na rukama. Nikakp drugacije. Cijepili se jucer pa je to samo pojacalo nervozu. Ima 10kila. Dobila sam citabu da se bjelanjak uvodi sa godinu dana, da vitamin d.moram davati svaki dan, a da sve rdim nekako na svoju ruku. Osim sto se mali derao kad smo svi one maske stavili i bio nemoguc, izasla sam opet sva spizdjena od tih komentara 🤦🏻‍♀️
    Vrucine pocinju, komarci isto. On kmeci, mi postavljamo mrezu na balkonska vrata da ne riknemo ako spavamo zatvoreni… Nit mreza stoji kak spada, nit je on prestao kmecat. Klimu nemam… Majko mila.
    Na poslu nitko ne ide na godisnji iduci mjesec. Mislila sam da ce biti lakse jer ce ih pola otic, ali ne. Svi smo tu do polovice 8mj. Ne znam sto reci… 
    Inace, postao je zbilja nemoguc od par dana prije rockasa. Ubija. Ja mislim da je to mozda i zato sto me nema pol dana, ali tko ce ga znat… Ljuti se stalno. Nemos ga obuc, premotat, presvuc. Igra se pa g nazivcira nesto pa urla 🤦🏻‍♀️ Pa di su one bebe sto se maze??? Opet sam razbijenih zuba i usnica. Tuce, grebe, grize i kmeci. NE MO GUC. U vrapce cu se dobrovoljno javit kad malo jos poraste. Ne zbam di nac zivaca kad nas trenira opako. Jesu li i vasi klinci tako prcasti? Nas samo place da se nosi. Hodaj brate, a ne da se nosimo. Dopuze do nas i digne se na koljena pa rasiri ruke ko miso kovac i opleti. 
    Jedem sladoled iz kutije i salatu iz ooogromnw zdjele da ne moram sudje prat. Svi mi idu na zivce, ali kosu sam uspjela oprat. Slon mi pogotovo ide na zivce. Hrce, koprca se da se okrene u krevetu, hoda ko dinosaur… Ma joj… Kad se covjek ne rastane od tog ludila i nespavanja i zivaca, onda stvarno ne znam sta vise… 
    Uglavnom, umorna sm od posla. I tog sjedenja. I nemam mozga, a kamoli koncentracije. Kad ce se to nekako stabilizirat? Ima dana kad sam najnesposovnija osoba na kugli zemaljskoj. Doalovno mi treba excellica da prezivim dan jer glava je za ukras. Nikako se ne mogu ushemit 🤦🏻‍♀️
    I na samom kraju:
    Malom cu kupit bazencic da na balkonu moze brckat se. Vjerojatno ce mi pocupat svo cvijece… Nema mira. Sve dira, sve trga, baca i place ako mu ne das. Imam osjecaj da mu samo branimo…

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Krino, i kod nas je ludnica zadnjih dana. Mislim da je u pitanju kombinacija zubica i ove sparine (a kod vas je moguce da je do promjene) . Cim nesto ne dobi, nije po njenom, ne ide kako je zamislila itd. odma plac i bacanje. Na veliko se dize na noge, al kad se krivo postavi se ne moze dici pa se totalno ljuti. Isto dira sve sto ne smije pa si razmisljam sto kud skloniti da “babyproofam” stan. Kud god se okrene nade nesto sto ne smije i to je naravno najzanimljivije 🙄.
    Ja se isto u zadnje vrijeme totalno osjecam mentalno nesposobnom 🙈 ko da mi je mozak zakrzljao.. Zaboravljam i rijeci, a kamoli stvari/dogadaje itd.
    Poci ce valjda sve to (i ludnica i nesposobnost) jednog dana pa cemo se vratiti u novu normalu.
    Mi smo stavili mrezicu oko njenog krevetica, al ju je pocela navlaciti 🙄. 
    Nisam skuzila dal si bjeljanjak kao dala pre rano ili pre kasno. Uglavnom, u fb grupi s kasicama kazu da se sad preporucuje alergene odma uvoditi. Ja sam svojoj dala prije nekoliko tjedana. Dala bi joj prije, al mi je nekako uvijek falilo namirnica za kombinaciju pa nikako da dode na red. Uglavnom, neki pedijatri stvarno znaju usrati odnos s mamama 😒 zato sam stvarno sretna kakav pristup ima nasa pedica.
    Korone mi isto vec dosta. I mi imamo slucja strike koji je za vrijeme korone imao godisnji koji je na kraju proveo izoliran 😐. Nadam se sto skorijem kraju. Moram priznat da sve vise cujem za slucajeve gdje su ljudi preboljeli koronu, a nisu ni primijetili da su ju imali (imaju antitijela), pa si nekako razmisljam da je mozda ipak sve prenapuhano. A opet po drugoj strani, ne bi si nikad u zivotu oprostila da zarazim svoju baku ili starce (pogotovo starog koji je dugo pusio i koji je kao baustelac udisao prasinu i ubio si pluca u pojam, pa nema bas najbolje preduvjete, a ni krvna grupa mu ne ide u prilog 🙄).
    Zelim vam svima laku noc bez puno budenja i stresa. Moja se do sad probudila jednom, posjela se i plakala😅, a kad sam ju uzela me tako milo zagrlila i stisnula se uz mene da sam skoro zaboravila sva danasnja cendranja, bacanja i vristanja 🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    joj ti pedijatri! moja pedica je rekla da u ljetnim mjesecima kad smo puno vani nema potrebe za vitaminom d, znaci svako svoje tupi 🙃
    a za prehranu mi bas ništa nihe rekla ni s prvim djetetom nit sad s drugim. i to sam čula već prije da treba uvesti jaje prije cijepljena s godinu dana. ma uzas. 
    krino tako i moj mališa, malo malo pa me lupi u usta i imam eazbijenu usnici sve me boli od njega. a presvući to je uzas, ja si ne mogu zamisliti koristiti obične pelene koje se lijepe jer i ove pants pelene jedva navučem 🤣🤣 ponekad mi treba netko da ga drži da mogu navući pelenu

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    e danas je uzas koliko se znoji, jel se vaši klinci znoje? a nervoza na vrhuncu, cijeli tjedan sam s njim cijeli dan. supak je i jučer do pet imao neko predavanje na velesajmu i eto danas je popodne spavao kao zaklan dok ja lijem krv i znoj. krino i ja se pitam kako se nisam već rastala 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Joooj da.. Znoji se. Narasla mu je vec kosica dosta pa se znoji na vratu.. Ma znoji se cijeli pa se po leđima osuo od znoja.. Aktivan je ajme. Skroz se pustio i hoda sam 🙏❤️ jede sve po redu hvala Bogu. Jos mu nisan dala bjelanjak. Žumanjak je prosao ok 🙏 isto je do prije 10 dana bio ajme za presvuc isto je tribalo da ga neko drzi dok mu idem stavit pelenu jer bi se odma on okretao na trbuh i pičio dalje. Danas me jedna zena pitala jesam li to opet trudna 🤦‍♀️ jos ne jedem kruh ima vise od mjesec dana. Smanjila san skroz slatko..bez voća ne mogu ali ocito cu morat.. Sad me sve strah da neman dijastazu pa trbuh ne ide dole 🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Eh da netko je pisao kako se dijete budi i sjedi i plače. Tako i moj zadnjih par dana.. Sjedne i plače.. Tako i po danu kad se budi. Ne razumijem sto je sad to. Ali bas plače triba ga bas utjesit dok se ne smiri😨

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    ja od prve trudnoće muku mučim s dijastazom, to je bas uzas. sad sam dosta radila vježbi bas za to pa se malo smanjilo, ali kad ae najedem opet budem ko trudnica hehe. 
    inače ja idem i trčati, bar svaki drugi dan, prije sam išla ujutro, a sad već nekoliko dana navečer kad djeca zaspu. danas oko 22,vani je ubitačno vruce bilo i užasno je trčati po takvom vremenu

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    katiesu

    ja od prve trudnoće muku mučim s dijastazom, to je bas uzas. sad sam dosta radila vježbi bas za to pa se malo smanjilo, ali kad ae najedem opet budem ko trudnica hehe.
    inače ja idem i trčati, bar svaki drugi dan, prije sam išla ujutro, a sad već nekoliko dana navečer kad djeca zaspu. danas oko 22,vani je ubitačno vruce bilo i užasno je trčati po takvom vremenu


    Jel mi to moram otic u doktora da on to potvrdi? Fizijatar? 

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    meni su potvrdili doktori, mislim da da, iako imaš video kako provjeriti razdvojenost,tj. dijastazu. lako to možeš i sama i onda si pogledaj na youtubeu vježbe za to. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.