Ispadanje kose nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    I ja sam promijenila sampon, perem sa Seba medom koji je odlican i preporucuju ga dermatolozi, ali nije mi se smanjilo opadanje kose jer ono zapravo nema veze sa samponom nego hormonima iznutra. No promijenila sam vise iz razloga sto je h&s “odlican” i koristim ga godinama, ali isto tako unistava kosu, prejak je i bilo je krajnje vrijeme da ga prestanem korsititi. 

    Znaci opadanje moze potrajati mjesecima poslije poroda, super truper!!  
    Najvise poludim kad na djetetu nadem svoju kosu, na kreveticu ili igracki, aaaaaaaaaaaa!!! 

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Znaci kosa moze pocet otpadat nakon 2,3 mjeseca poslije poroda?
    Mislila sam frizeru jer mi je kosa preeegusta pa bolje da onda odgodim to ak ce krenut otpadat  :)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    meni je pocela opadati cca. 2,5 mjeseca nakon poroda, sad je proslo 4 mjeseca i jos uvijek opada. 
    no, koliko sam cula ne dogada se to svima pa mozda tebe preskoci 

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    koala123


    I meni pocela padat jace odnedavno. Naivno sam mislila da bu me zaobislo to:/ al na srecu imam pravu grivu pa se ne kuzi tolko. Samo muz da oprostite pizdi jer svuda nalazi kosu

    Hehe tak i ja imam grivu pa se ne kuzi. Koliko god pada, opet je imam hrpu i na glavi . A kad se meni gadi, onda mozes milit kak je muzu.
    Covjece igram se sa svojom velikom curkom na podu, i samo ih nalazim pored sebe

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    beag


    I ja sam promijenila sampon, perem sa Seba medom koji je odlican i preporucuju ga dermatolozi, ali nije mi se smanjilo opadanje kose jer ono zapravo nema veze sa samponom nego hormonima iznutra. No promijenila sam vise iz razloga sto je h&s "odlican" i koristim ga godinama, ali isto tako unistava kosu, prejak je i bilo je krajnje vrijeme da ga prestanem korsititi. 

    Znaci opadanje moze potrajati mjesecima poslije poroda, super truper!!  
    Najvise poludim kad na djetetu nadem svoju kosu, na kreveticu ili igracki, aaaaaaaaaaaa!!! 

    E da, a najgadnije mi je kad nadem svoju kosu zapetljanu medu njezinim prsticima 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    daaaaa! uzas!!  ajde barem nisam jedina s tim odurnim problemom 

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Kokolina


    beag


    I ja sam promijenila sampon, perem sa Seba medom koji je odlican i preporucuju ga dermatolozi, ali nije mi se smanjilo opadanje kose jer ono zapravo nema veze sa samponom nego hormonima iznutra. No promijenila sam vise iz razloga sto je h&s "odlican" i koristim ga godinama, ali isto tako unistava kosu, prejak je i bilo je krajnje vrijeme da ga prestanem korsititi. 

    Znaci opadanje moze potrajati mjesecima poslije poroda, super truper!!  
    Najvise poludim kad na djetetu nadem svoju kosu, na kreveticu ili igracki, aaaaaaaaaaaa!!! 
    E da, a najgadnije mi je kad nadem svoju kosu zapetljanu medu njezinim prsticima 

    Joj i meni je to grozno inace sam alergicna na dlake haha a oko male kad vidim joj triput jos osjetljivija..:)

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Meni ce sad bit 3 mj nakon poroda a kosa mi otpada na sve strane. Ima je puno pa mi nije zao al kakvelite i vi, gadi mi se.. 
    Joj

    zebrica

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Cure ja sam u ozbiljnom razmisljanju da se osisam na kratko. Ful mi se svida friz anice kovac, al trbam prikupit jos malo hrabrosti da se odlucim…  . Jer ova kosa svuda oko mene mi se gadi. Evo sad smo rucali i svako malo sam nalazila svoju dlaku kraj tanjura. Fuj

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Osisaj se samo ako to zaista zelis bez obzira na ispadanje kose. Ja imam kraci bob pa mi svejedno opada kosa i ima je posvuda i odvratna jeeee!!!  Sva sreca da je sad vec mogu zavezat u neki jadni repic pa je tako manje ima po krevetu  ili kuham… dok je bila nedovoljna za repic bilo mi je jos gore!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.