Ispadanje kose nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Meni jos kosa nije pocela ispadati( nadam se da ni nece),ali zato,necete vjerovati,popadale dlake na nogama i ispod pazduha,vise od pola ih nema! 
    Bilo bi dobro da se te ni ne vrate,kosa neka ne ispada,a mogla bi se prorijediti i bikini zona! Ah kad bi bar bilo kako ja zelim!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Ajmeeeee, i meni ispada kosa. Kad ju operem u kadi ostane tokiko dlaka a se moze naprvt jedna kraca perika . Pocela sam piti B kompleks, cula sam da je B vitamin dobar za kosu i nokte, pa rekoh da probam. Nego jel smijem ja taj B kompleks piti dok dojim?

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Trebalo bi pisati na kutiji ili pakiranju dal se smije piti dok dojis….ja sam pocela ponovno poti Prenatal koji sam pila u trudnoci, pise na njemu da je za trudnice i dojilje…i ne znam jesam si ja to u umisila, al manje mi kosa pada od kad ga pijem 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja pijem Elevit i dalje,makar mi je frizerka rekla da mi ni vitamini neće pomoći

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ahh, mislim da cu i ja ocelaviti  ne mogu vjerovat koliko mi je vec kose opalo, a jos je ima. zastopali se svi odvodi! uskoro ce i wc skoljka jer dok se pocesljam budu pune sake kose koje bacim unutra. puna kada dok perem, puna saka dok cesljam i susim + pun stan, krevet, pod.. stalno opada i ima je posvuda, odurno!!! nadam se da ce uskoro prestati!

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    beag


    ahh, mislim da cu i ja ocelaviti  ne mogu vjerovat koliko mi je vec kose opalo, a jos je ima. zastopali se svi odvodi! uskoro ce i wc skoljka jer dok se pocesljam budu pune sake kose koje bacim unutra. puna kada dok perem, puna saka dok cesljam i susim + pun stan, krevet, pod.. stalno opada i ima je posvuda, odurno!!! nadam se da ce uskoro prestati!

    hehe, izgleda da nam je svima isto 

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Kokolina


    beag


    ahh, mislim da cu i ja ocelaviti  ne mogu vjerovat koliko mi je vec kose opalo, a jos je ima. zastopali se svi odvodi! uskoro ce i wc skoljka jer dok se pocesljam budu pune sake kose koje bacim unutra. puna kada dok perem, puna saka dok cesljam i susim + pun stan, krevet, pod.. stalno opada i ima je posvuda, odurno!!! nadam se da ce uskoro prestati!
    hehe, izgleda da nam je svima isto 


    Eeee,da….ja sve cekam da prestane…al mislim da cu prije ocelaviti 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    meni hvala Bogu vise ne pada…rijesila sam to sa samponom.. 

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    I meni pocela padat jace odnedavno. Naivno sam mislila da bu me zaobislo to:/ al na srecu imam pravu grivu pa se ne kuzi tolko. Samo muz da oprostite pizdi jer svuda nalazi kosu

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni se malo smanjio intenzitet opadanja, ali jos uvijek je dosta… Ali vidim da je počela rasti i nova kosa, pa sam sad mala cupavica.

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.