Ispadanje kose nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Huh, a ja mislila da cu biti od onih sretnica kojima kosa ne ispada poslije poroda… Znaci jos stigne krenuti ispadati… Jer ce s koji dan biti 2 mjeseca da mi je prošlo od poroda…

    Nadam se da ce te preskociti ispadanje kose  Sto kaze kleaiva sve je to individualno. Ja inace imam problema s tim pa je bice zato pocela opet ispadat :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Stina

    Stina

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Inace nisam nikada imala problema s kosom, ali tocno 3 mj nakon poroda je pocela jako opadati. Sada je proslo 5mj i dosta se smirilo, ali opet sam trudna pa je to valjda to

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Gle… ispast će ti masa! Nemoj se nikaj bojat. Meni isto poispadalo oko pola. Pun wc kose nakon svakog pranja. A ono kaj ti ne ispadne dijete će ti iščupat poslije. Evo moj već 4 mjeseca je na misiji čupanja kose. Koda ima naum da mi sve iščupa. Ali njega kosa fascinira… Njemu je to super, pa kako se onda mogu ljutit na njega. Njemu je najveća fora kad mu moja kosa ide kroz prstiće.

    Ako ti sve to tako grozno izgleda… i baš se jako vidi.. ošišaj se na kratko. To ti je jedini način kako zadržati pristojnu frizuru. Narast će nazad. Ne brini.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ili ju vezi u rep… ja imam kosu do guze i ne pada mi na pamet sisati je…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ivana


     Evo moj već 4 mjeseca je na misiji čupanja kose. Koda ima naum da mi sve iščupa. Ali njega kosa fascinira… Njemu je to super, pa kako se onda mogu ljutit na njega. Njemu je najveća fora kad mu moja kosa ide kroz prstiće.

    Pa jednostavno nemoj mu dat da ti je ćupa, ne znam da li ti to predstavlja gušt, ali njemu je to osobno zamjena za igračku, inače se vodim time kako ga naučiš tako ti je, ali slažem se sa Tinom bolje onda kosu svezati u rep a ne se šišati, naravno ako si pobornik duge kose.

  • lady_in_red

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    ono što mi ne poispada, to će mi dijete počupati. Svežem kosu u rep i on stalno čeprka oko vrata, oko ušiju i navuče pramen van. Stavljala sam čak i maramu preko kose ali badava, toliko dugo kopka dok ne nađe, a da ne pričam koliko bude ljut kada ne može do kose zbog marame.. ;)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja svoju redovito vežem ili u rep, pletenicu, pundzu, bilo sto, je opcenito ne bih da mu dođe u rukice. Jer rukice ide u usta i tak… 
    Moja je počela pomalo opadati, ali samo par vlasi, pa čak mislim da mi je to ono klasično kad se kosa mijenja par puta godišnje…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Bbobina

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    meni je kosa otpadala užasno, uz rub glave najviše, imala sam rupu vidljivu, prestravila sam se.nema veze s vitaminima jer sam ih stalno pila.i je, odmah je rasla i mlada kosa što mi je izgledalo isto grozno.no prođe s vremenom, nakon par mjeseci…to je zapravo poanta priče, prođe :)

  • Avatar toothfairy

    toothfairy

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Meni isto otpada kosa,4 mjeseca od poroda, užas, linjam se ko čuko, nadam se da neću još dugo

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    narasti će nova, jedino što je taj prijelazni period ustvari baš neugodan. Ja sam imala osjećaj da stalno svi bulje u moju mladu kosu koja je strsala na sve strane

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.