Ispadanje kose nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Dada


    Žene, da li je itko isprobao Fitoval? Jel djeluje?
    Da li koristite šampon ili šampon i losion??
    Moja ga je mama koristila prije zbog problema s ispadanjem kose - u kombinaciji šampon+losion i njoj je pomogao.
    Ja sam ga prvo htjela kupiti, i onda sam svaki put zaboravila, a sad mi evo više i ne opada kosa 

    Krenula je opadati kad je malisa napunio 3 mjeseca (otprilike,jel), a neki dan je napunio 6 mjeseci. Jos uvijek nađem gdje koju vlas, ali ni približno kao u prvom periodu kad sam ih nalazila posvuda. Mislim da sam negdje čak čitala da treba tako oko 3 mjeseca da stane opadanje, al nemoj me držati za riječ. Sad raste nova kosa, pa sam mali čupko.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Cure joj meni :( .. Moram se malo raspisat 
    U trudnoci sam se samo jedanput odarbala, imam tamno smeđu kosu a u Crnu se farbam.
    Rodila sam i mjesec dana kasnije isla na blajhanje pa neku smeđu boju pa za mjesec dana u plave pramenove i to mi je bilo užas i dva dana nakon farbanja u crno…a da i sisala me dosta frizerka, inace inam gustu kosu. Zadnji tjedan, dva mi kosa ispada užasno. Doktorica mi eh prepisala neki sampon i pocela sam ga koristit zadnji par dana , nadam se da ce Počet djelovat..s kolko otprilike to ispadanje stane? Ovo je uzas :( bas sam nasla u krivo vrijeme eksperimentirat sa kosom.. :(

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Nalah


    Kokolina


    Lilly


    Ja sam vidjela neki od Afrodite sa češnjakom haha al kao nema miris češnjaka :-) Nisam probala! 
    Frizerka mi je rekla da kupim Fitoval!
    Haha, jos samo treba i da smrdim po cesnjaku 
    Naprotiv,jako fino miriši,kupila ga nedavno u dm-u

    Koja je mu je cjena i jesi zadovoljna ima rezultata? 
    MarijaS ti si mi govorila za onaj fitoval ??

    zebrica

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Cure joj meni :( .. Moram se malo raspisat 
    U trudnoci sam se samo jedanput odarbala, imam tamno smeđu kosu a u Crnu se farbam.
    Rodila sam i mjesec dana kasnije isla na blajhanje pa neku smeđu boju pa za mjesec dana u plave pramenove i to mi je bilo užas i dva dana nakon farbanja u crno…a da i sisala me dosta frizerka, inace inam gustu kosu. Zadnji tjedan, dva mi kosa ispada užasno. Doktorica mi eh prepisala neki sampon i pocela sam ga koristit zadnji par dana , nadam se da ce Počet djelovat..s kolko otprilike to ispadanje stane? Ovo je uzas :( bas sam nasla u krivo vrijeme eksperimentirat sa kosom.. :(

    To ti je previše kemikalija i vlasište je doživjelo šok. Probaj s nekim šamponom, što manje ju tretirati i ponekad stavi masku da malo dođe k sebi.

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Ma i ja si mislim to, samo sam pogoršala stvar.budem si nabavila neku masku jos dodatno. Imate kakve recepte za “domaće” maske? Mislim ono tipa jaje, maslinovo ulje i tako

    zebrica

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Blajhana,farbana u sve nijanse plave,jedino što spašava suhu i oštećenu kosu je Kerastase koji naručujem s lookfantastic,a od drugstore marki možeš probati Aussie,u Mulleru imaš njihov 3 minute reconstructor u vrećici kojeg toplo preporučam…Za ovo postporođajno ispadanje baš i nemam neki savjet,još iščekujem svoje i nadam se da me neće stići …pu pu

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Aussie muller kazes, znas koja mu je cjen? Evo danas sam si kupila masku u dm-u od balea-e..pa cu vidjeti kakva je..

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Hvala nalah 

    zebrica

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jedno 9 kn je vrećica,nnč

  • Avatar babyboy

    babyboy

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    bok,cure! Da se i ja pridruzim temi. Naime, imam bebaća starog 4 mjeseca. Kosa mi opada već mjesec dana, imam osjećaj svaki dan sve više. prije poroda kosa gusta, prekrasna iako farbana u plavo,a sad me strah da ću je izgubit.Krenula sam istraživati o proizvodima za opadanje i razmišljala da uzmem prenatal iako ga nisam koristila u trudnoći, ali sam odustala jer svi kažu da će stati samo od sebe. Mene najviše zabrinjava kad će to biti, kad mi više od polovice ispadne.Prije par dana dođem kod frizerke i ona mi kaže kako je baš prije mene bija jedna mama koja je napola ćelava i da je nisu htjeli šišati jer nisu imali šta.ajoooj!! skoro sam se digla i otišla.Moram priznati da mi je lakše ovako biti u kontaktu s mamama u istoj situaciji. zebrice da se nadovežem na tvoj post; najbolja maska ti je mješavina masl ulja, banane i žlice meda. bananu smiksaj dobro i pomiješaj s ostatkom. ako imaš vremena malo zagrij masl ulje da bude mlako. Masku drži najmanje pola sata na suhoj kosi zamotanoj u najlon. Rezultat je sjajna i mekana kosa!! Bar meni, pozz!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.