Ispadanje kose nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    kako je počela ispadati možda za kojih 3 tj. je počela rasti mlada al je ova i dalje ispadala

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Cure,pridruzujem se hrpi celavig sala.mi navrsili 4,5mjeseci i eto krenula kosa dolje.ima je svugdje..a cesljanje ni da ne spominjem.pada u ogromnim kolicinama..koliko sam procitala to se ne moze sprijeciti ni poboljsati sa samponom pa sam jednostavno skratila kosu.bas je jucer muz jaukal jer u kadi nece otjecati voda..a prosli tjedan otstopano.uzas

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    i ja sam se bila ošišala od pola leđa do ramena i bilo je ipak malo lakše :)

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joooooj pa nemojte mi pricat da se sad idem sisat …. nema teoretske sanse… neka ona samo bude u repu…valjda ce uskoro bit bolje…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Ma ne treba se šišati, ja sam se ošišala zbog promjene, a s tim je došlo i malo lakše održavanje :)

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Brunhilda

    Brunhilda

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    i meni preporučuju šišanac…ma nema teorije! narast će. Dotad pijem Solgar za kosu, kožu i nokte. I opada manje nakon 7 dana tableta.E sad…je li to zbog tableta ili je tome došao kraj, ne bih znala…ali opada manje.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Brunhilda


    i meni preporučuju šišanac…ma nema teorije! narast će. Dotad pijem Solgar za kosu, kožu i nokte. I opada manje nakon 7 dana tableta.E sad…je li to zbog tableta ili je tome došao kraj, ne bih znala…ali opada manje.

    a koliko ti je proslo od poroda???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja koristim Schauma Phyto-Caffeine šampon kao prevenciju,nadam se da mi neće kasnije ispadati

    www.cromoda.com/schauma-kofein-potice-brzi-rast-kose

  • Deleted user

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Pa da se i ja pridruzim celavicama…katastrofa…
    Tjesim se samo da nisam jedina. Krenulo prije dva tjedna, otprilike kad je bebo navrsio 2mjeseca. A tak sam naumila jos na pocetku trudnoce da se necu sisati do kad maleni navrsi godinu dana… 

  • mama0309

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Ja imam gustu kkosu skoro do guze dugu…… i počela je nedavno ispadat nenormalno.. kako vidim po komentarima nekog korisnog rješenja nema osim čekati da to samo od sebe prestane… Šišanje ne dolazi u obzir jer sam jedva docekala da mi ponovo naraste tako duga kosa. A ima je po cijelom stanu, po krevetu, kod pranja i češljanja da i ne spominjem koje su to količine što ispadnu… ajooojjjj….

    03.09.2014. -moja srećica <3 Antonio <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.