Ispadanje kose nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ljudi ja celavim……

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ljudi ja celavim……

    I ja suosjecam. kupila sam neki sampon protiv opadanja kose pa cu probati,jedina nada 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ljudi ja celavim……

    Također… Toliko se linjam da svoje kose pronalazim posvuda. Samo pazim da je nema oko bebe ili ne daj Bože na njoj… Stalno mi je u repu ili pletenici, ali kad god prođem kroz nju imam cijeli pramen u ruci. O češljanju da ne pričam… Jel vrijede šta ti šamponi? Kad je moja mama imala taj problem kupovala si je Fitoval šampon i pomogao joj je, ali je pitanje da li pomaže u ovako situaciji poslije poroda…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Ne znam,ja sam pocela neki Recept šampon,zeleni..hm…ne znam ni ja koliko ce vrijediti..

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Tina0208


    ljudi ja celavim……
    Također… Toliko se linjam da svoje kose pronalazim posvuda. Samo pazim da je nema oko bebe ili ne daj Bože na njoj… Stalno mi je u repu ili pletenici, ali kad god prođem kroz nju imam cijeli pramen u ruci. O češljanju da ne pričam… Jel vrijede šta ti šamponi? Kad je moja mama imala taj problem kupovala si je Fitoval šampon i pomogao joj je, ali je pitanje da li pomaže u ovako situaciji poslije poroda…

    ja cu probat s anaphase samponom… nekad sam ga koristila i bio mi je odlican…nadam se da ce upalit…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja cu probati sa Fitoval pa cemo vidjeti… Iako mi se cini da je i to samo faza koja mora proći.. Kad vidim kako mi je tanka kosa u repu, bas mi je uf…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    da…moze bit…jos da znamo kak ce dugo ta faza trajat bilo bi super…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Brunhilda

    Brunhilda

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Moj klinček ima 5 mjeseci. Nakon poroda sam imala kosu toliko gustu, sjajnu, ma divnu! Oduševljavala me, a sestra sa strane prijetila - uživaj dok možeš, nećeš dugo. Imala je pravo. :-( Zadnjih mjesec dana se uopće ne češljam, kosu perem svaki drugi dan, a kad je operem dođe mi da plačem jer je kada puna kose (moram, ali MORAM je odštopavati), a kad je sušim moram to činiti opet iznad kade da bih mogla opet skupiti hrpu kose koja ispada…:-( sad….imam zaliske do pola glave, repić uhvatim s kažiprstim i palcem…:-((( beskrajna tuga…Dobra je stvar što će to sve narasti, pa će biti bitke s mladom kosom, ali zasad je situacija strašna. No…proći će. Klasa optimist. 

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Brigita1


    Moj klinček ima 5 mjeseci. Nakon poroda sam imala kosu toliko gustu, sjajnu, ma divnu! Oduševljavala me, a sestra sa strane prijetila - uživaj dok možeš, nećeš dugo. Imala je pravo. :-( Zadnjih mjesec dana se uopće ne češljam, kosu perem svaki drugi dan, a kad je operem dođe mi da plačem jer je kada puna kose (moram, ali MORAM je odštopavati), a kad je sušim moram to činiti opet iznad kade da bih mogla opet skupiti hrpu kose koja ispada…:-( sad….imam zaliske do pola glave, repić uhvatim s kažiprstim i palcem…:-((( beskrajna tuga…Dobra je stvar što će to sve narasti, pa će biti bitke s mladom kosom, ali zasad je situacija strašna. No…proći će. Klasa optimist. 

    Istu priču sam proživjela nakon prve trudnoće(pogotovo to odštopavanje i sušenje nad kadom ili školjkom :) i onda usisavanje svaki dan jer inače baš ne volim nikakve dlake vidjeti), a vjerujem da ću i nakon ove 
    Kosa je narasla vrlo brzo, al kad je ta mlada kosa počela rasti sve je stršalo na sve strane pa sam izgledala kao neki čupavko 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nakon koliko otprilike vam je počela rasti kosa? I do kad je opadala? Da znam čemu da se nadam… Baš kako ti kažeš kleaiva, stalno hodam po kući sa usisavačem jer ne podnosim da mi ima tako kose na sve strane…

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.