Ispadanje kose nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Dva mjeseca poslije poroda počela mi je ispadati kosa, točno kada je i mom bebaču počela ispadati. Sada ima 8mj i njemu je naraslo puno kose, a meni još uvijek povremeno ispada kosa, nije strašno kao u početku, ali malo ispada. U trudnoći mi je kosa bila super, gusta i sjajna, trbuh dlakav, a noge sam vrlo rijetko morala depilirati, jako slabo su mi rasle dlake, ali kad sam poslije poroda počela spavati na trbuhu, nestale su dlake, a vratile se na nogama. Eto, sve nešto naopako.

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    uf, meni je jaakoo dugo ispadala, bilo je strašno, sad nakon više od godine dana od poroda je stalo, i počela je rasti nova, i izgleda strašno, čuperci na sve strane :)))))

  • Avatar LouLou

    LouLou

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pocela mi je ispadati kada i bebi i jos nije prestala ispadati :( Doslovno ispada u pramenovima! 
    Saka kose dok se tusiram, saka kose dok se cesljam i jos ponesto dok ju susim :/ 

    Nadam se da ce uskoro prestati jer ako ovako nastavi ne znam sta ce mi ostati na glavi?! :D

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja sam isto primjetila da mi malo više kose otpadne pri pranju, ali ništa zabrinjavajuće. To je normalno nakon poroda, nekome više, nekome manje, ali navodno prestaje kada se prestane dojiti. Ja više ne dojim i stanje se popravilo. Uglavnom, bez brige, sve to prođe i nećemo biti ćelave ;)

  • tortica2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja iza sebe imam šest poroda i poslije svakog mi je kosa opadala , tako i sad ali svaki put dobijem fobiju da ću oćelaviti iako svjesno znam da će se kosa obnoviti. :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    tortica


    Ja iza sebe imam šest poroda i poslije svakog mi je kosa opadala , tako i sad ali svaki put dobijem fobiju da ću oćelaviti iako svjesno znam da će se kosa obnoviti. :)

    Tortica, šest poroda!Ja imam osjećaj da bih svu kosu izgubila da sam toliko puta rodila! Svaka čast!

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Ja sam nakon prve trudnoće gubila svoju inače jaaaako bujnu kosu i to najviše uz rub čela….kao ćelavac sam bila….ali je odmah rasla mlada kosa tako da sam zacas imala mlade šiškice =)
    Bio mi je to šok iskreno, ali nekako je i to prošlo. Nema to veze s vitaminima…već kako je meni jedna dermatologinja objasnila da u trudnoći manje opada kosa zbog svih divnih hormona…i onda se nakupi više dlaka starijeg datuma koje počinju ispadati kada se hormoni polako vrate u normalu =) 
    Ipak, nadam se da mi se ovaj put neće to isto dogoditi =)

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Meni je kosa strasno ispadala u trudnoci, u gropovima I nakon poroda prestala padat sve dok nije opet pocela kao u trudnoci 3 mjeseca nakon poroda.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Huh, a ja mislila da cu biti od onih sretnica kojima kosa ne ispada poslije poroda… Znaci jos stigne krenuti ispadati… Jer ce s koji dan biti 2 mjeseca da mi je prošlo od poroda…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Huh, a ja mislila da cu biti od onih sretnica kojima kosa ne ispada poslije poroda… Znaci jos stigne krenuti ispadati… Jer ce s koji dan biti 2 mjeseca da mi je prošlo od poroda…

    ma ne mora biti, sve je to individualno =) 
    Mojoj kumi ne ispada nista a sad je vec 3 mjeseca od poroda proslo =)

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.