Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl


    Sretno, drzim fige. Vjerujem da ce bit sve dobro drugi put i da cemo se ubrzo veselit dobrim vijestima
    Da, to s nalazima nam je tak smjesno. Sve je ok a opet nemamo srece. Spermiogram je mrvicu losiji al kaze doktorica da bi se i prirodno mogla dogodit trudnoca tako da ona to smatra dobrim nalazom.


    E pa onda nemate brige,bit ce☺
    Mi kad smo bili na proslom postupku doktor nam je rekao,ja sam svoje napravio,sad je sve u Bozjim rukama..tako da se nadam da cemo ovaj put uspjet,ako ne onda cemo morat mjenjat metodu 😏

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da tak je i nama rekla doktorica. Mi smo isto odlucili jos jednom na inseminaciju pa ako ne uspije idemo probat druge metode. Nema mi smisla gubit previse vremena ako ne ide ovak. Ja sam vec sad razmisljala da idemo na nesto drugo al ipak smo se dogovorili jos jednom ovak probat. Samo mi vrijeme sporo prolazi.  Nikak proc od ovulacije do m pa da vidimo jesmo li mozda nesto i sami uspjeli.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Hanah123

    Poz!danas sam bila na inseminaciju dali je normalno sto imam vec grceve?


    Normalno je. Bar kod mene. Imala sam grceve jos par dana nakon postupka i par kapljica krvi taj prvi dan al je to drugi dan nestalo.

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Da tak je i nama rekla doktorica. Mi smo isto odlucili jos jednom na inseminaciju pa ako ne uspije idemo probat druge metode. Nema mi smisla gubit previse vremena ako ne ide ovak. Ja sam vec sad razmisljala da idemo na nesto drugo al ipak smo se dogovorili jos jednom ovak probat. Samo mi vrijeme sporo prolazi. Nikak proc od ovulacije do m pa da vidimo jesmo li mozda nesto i sami uspjeli.


    Nama je doktor u klinici odmah rekao da imamo 2 pokusaja Inseminacije i ako ne uspije onda na drugu metodu..al nadam se da ce ovaj put uspjet…jel vi to sami placate ili vam zdrastveno placa? 

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Nama je doktor u klinici odmah rekao da imamo 2 pokusaja Inseminacije i ako ne uspije onda na drugu metodu..al nadam se da ce ovaj put uspjet…jel vi to sami placate ili vam zdrastveno placa?


    Mi smo privatno u klinici Betaplus tak da sve sami placamo. Zato mozemo odma na nesto drugo jer nije ko u bolnici da moramo prvo na 3 inseminacije. Odlucili smo to privatno obavit pogotovo jer nam izlaze u susret kaj se termina tice pa nam je lakse organizirat. Skupo je al vrijedi jer su fakat ljudi divni tamo.

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Mi smo privatno u klinici Betaplus tak da sve sami placamo. Zato mozemo odma na nesto drugo jer nije ko u bolnici da moramo prvo na 3 inseminacije. Odlucili smo to privatno obavit pogotovo jer nam izlaze u susret kaj se termina tice pa nam je lakse organizirat. Skupo je al vrijedi jer su fakat ljudi divni tamo.

    Ja sam u njemackoj u klinici i nama zdrastveno sve placa,imamo pravo na 8 postupaka,tako da nam je to super,jer je jaako skupo😮
    Mislim radili bi mi opet isto i da ne placa zdrstvo ,al ovako je bar lakse..
    Sta se doktora i med.sestara tice isto su svi super, ljubazni,sve objasne,tako da smo preeezadovolji,svakome bi preporucila😁

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Super. Stvarno je bitno da se covjek u svemu tome osjeca ugodno i da vjeruje ljudima kad je vec sve to samo po sebi stresno. Super je to s placanjem. Mi cemo dok mozemo ic privatno a onda ak ce trebat prek hzzo al se nadam da nam to nece trebat 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Super. Stvarno je bitno da se covjek u svemu tome osjeca ugodno i da vjeruje ljudima kad je vec sve to samo po sebi stresno. Super je to s placanjem. Mi cemo dok mozemo ic privatno a onda ak ce trebat prek hzzo al se nadam da nam to nece trebat 😊


    Da,ja se tamo vec osjecam “ko doma” 😂
    Vise mi nije ni problem doc tamo na onaj stolac a prije dok god bi isla kod gin.bi umirala od neugodnosti🙄🙈
    Kod nas placas sam samo ako nisi u braku inace sve ide preko osiguranja👍

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Eto samo da javim..vratila se ja s termina..nista..nije jos bilo ovulacije😐u srijedu moram opet doc na kontrolu,pa onda najvjerojatnije postupak u petak..bar se nadam..😏

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da ja sam isto umirala svaki put kad sam isla ginicu a sad mi je svejedno pogotovo kad idemo tamo. 
    Cula sam to da je u Njemackoj drugacije ako nisi u braku. Mogli bi i nasi u Hrvatskoj nesto pokupit od svega toga…
    Pa koji ti je dan ciklusa? Nekak je dugo cekat do srijede…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.